Skocz do zawartości
Lukasz

(S) BMW F800GS 2010r. przebieg : 20890km

Recommended Posts

Na sprzedaż ! cena :31999zł. 
BMW F800GS rocznik 2010 przebieg : 20890km

Jeśli jesteś zmęczony szukaniem maszyny dla siebie – dziwnymi „okazjami” od handlarzy sprzedających przekręcone składaki – dobrze trafiłeś. Pewny sprzęt z prawdziwym przebiegiem.
Motocykl jest z polskiego salonu – można powiedzieć że z „drugiej ręki” (kupiony był na firmę w leasingu później przepisany na właściciela firmy – ja jestem realnie drugim właścicielem)
Niewielki przebieg – 20890km. dla tych motocykli to tyle co "po dotarciu". 1f609.png;)
Rocznik 2010. Książka serwisowa. 2 Komplety kluczyków z pilotami + plastikowy kluczyk zapasowy. Alarm oryginalny BMW. Jeżdżone głównie szosowo - nie katowany w bagnach i okolicznych jeziorkach (chociaż po zmianie opon i tam by sobie poradził)

Sprzedaję ze wszystkim co jest na zdjęciach
-wyższa szyba (+oryginalne dorzucam gratis) + deflektor Darkojak
-tłumik Leovince - świetne brzmienie bez dBkillera (+oryginalny gratis)
- osłona reflektora
-osłona tylnego zbiorniczka płynu hamulcowego
-poszerzenie dźwigni hamulca Wunderlich
- regulowane klamki Wunderlich
-podwyższenie kierownicy
-dodatkowe oświetlenie LED Hella + oryginalny włącznik
- tankbag Kappa + mocowanie
-stelaż + kufry Nomada boczne i centralny (mieści kask Schuberth E1 w rozmiarze XL)+ torby materiałowe Big Husky 
-tuba na narzędzia
- osłona silnika
- gmole- poszerzenie stopki bocznej
- gniazdo zapalniczki
- pełny komputer (spalanie całkowite, tymczasowe, stoper, temperatura itp.)
- nawigacja Goclever Rider z mocowaniem
- mocowanie na telefon RAM mounts
-tylne światło, kierunki – LED
-obniżona kanapa
-grzane manetki
-handbary
- osłona tylnego amortyzatora projektu „Darek dtmotoproject” nie zdążyłem jej jeszcze nawet zamontować
-osłony na owiewki kierujące strumień powietrza z daleka od kolan kierowcy
- centralna podstawka
-oryginalny alarm BMW

Nie wiem czy wszystko wymieniłem/opisałem – szczegóły można będzie zobaczyć na zdjęciach do których zamieszczę później link. Motocykl nie czyszczony i „picowany” ani rasowany w photoshopie żeby lepiej wyglądał na zdjęciach niż w rzeczywistości. Jeśli ktoś koniecznie chce zdjęcia prosto po umyciu – mogę takie zrobić 1f609.png;)

Przygodę z motocyklami zaczynałem ładnych parę lat temu od małego GS (F650GS). Pojawiła się w moim życiu wyjątkowa osoba – moja ukochana córeczka 1f642.png:) to plus przeprowadzka o kilkaset kilometrów do innego miasta zmusiły mnie do sprzedania 2 kółek na rzecz bardziej rodzinnych 4. Obiecałem sobie że gdy tylko będę mógł sobie na to pozwolić – wrócę do motocykli. Całkiem niedawno miałem okazję spełnić chociaż po części moje marzenia – w marcu kupiłem BMW F800GS (marzyły mi się jeszcze wyprawy na nowej maszynie dookoła świata;) W zamierzeniu ten motocykl miał ze mną zostać do mojej starości.. Zdążyłem jedynie zrobić serwis (płyn hamulcowy, chłodzący, olej, filtr powietrza i oleju) i przejechać kilkaset kilometrów gdy okazało się że życie po raz kolejny mnie zaskoczyło (niestety tym razem nie tak pozytywnie jak poprzednio) W związku z sytuacją w jakiej się znalazłem – muszę ciąć swoje wydatki jak tylko się da – min. zrezygnować z garażu w którym trzymałem motocykl.. jak i z niego samego... 
Człowiek jest jak gałąź drzewa.. wiatr może go wygiąć i docisnąć do ziemi ale nie złamie. Z całą pewnością jeśli jeszcze kiedyś będzie mi dane odbić się od dna – odkupię podobną sztukę bo jazda na nim jest genialna... zresztą kto jest w temacie wie czego się spodziewać. 1f642.png:) Jest jak jest więc GS idzie na sprzedaż.

link z większą ilością zdjęć:

https://www.dropbox.com/sh/o86lm5yh2isbm2l/AADdF3qeV1-lC0qilz8JQtD5a?dl=0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×