Skocz do zawartości
Turka

New Sącz City wita

Recommended Posts

4 godziny temu, JacekJ napisał:

Cześć. Jak Bieszczady, to dawajcie znać, też lubię wyskoczyć, nawet znienacka.

O widzisz - poznałam taką Agatę z Lublina z Moto Lejsdis co jeździ też Twinem, tak sie zbieram żeby zainicjować wspólne latanie i mi nie wychodzi :) aczkolwiek duże prawdopodobieństwo że jak już pojedziemy to na nocleg jedziemy do Włóczykija do Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej wiec może tam się kiedyś spotkamy znienacka :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam Agatę, tylko ona mocno w niedoczasie jest ciągle. Jej chłopak prowadzi fajny warsztat motocyklowy BBrothers.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak tak, też go poznaliśmy :) serwisowali ponoć sprzęty na treningu motocyklowym dla kobitek na który planowałam od roku się wybrać ale terminy mi nie siadają :default_icon_e_confused: zawsze coś, zawsze k*iurka coś :P no ale może uda się kiedyś połączyć siły z Lublinem w takim razie i spotkać się w Bieszczadach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zazwyczaj daję znać na forum o takich wypadach, więc nie powinno być problemu.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hahahahahah! no do najmłodszych może nie należę od 2009 - ale i tak stosunkowo późno mnie złapał motocyklowy wirus   co to się działo wtedy!!! codziennie po powrocie z pracy do 1 w nocy jeździłam po Krakowie :default_laugh: po rondach w kółko :default_laugh:

Cześć! To widzę, że podobnir mamy - po zakupie w styczniu latałem zimą po różnych wiochach w nocy, byle trochę pojeździć. :-D
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×