Skocz do zawartości
Turka

New Sącz City wita

Recommended Posts

Cześć,

Tak mnie naszło żeby się wreszcie zarejestrować na forum skoro jeżdżę f650gs od 8 lat - także WITAJCIE :)

Mam na imię Kasia, Turka to po mężu, Katarina Turekova - tak to na Słowacji na mnie wołają ;)
F 650 GS to moje pierwsze moto i mam go od 2009 roku, chociaż nachodziła mnie czasem myśl żeby go zmienić na coś (pewnie mnie zaraz ktoś wywali z forum :D ) ale za każdym razem okazywało że jednak ten GS na moje potrzeby najlepszy :) (no i się zreflektowałam :P )
Od roku, no może dwóch coś mnie nosi poza asfalt i póki co szukałam złotego środka na wyjazdy asfaltowo-szutrowe i zadowalam się póki co oponami TKC 70.  Także ten zestaw jest bardzo fajny, jednak Maria (która gdzieś tu jest na forum) "Kozak-Maślak" pokazała że na heidenau k60 to błoto po kolano to pikuś :D

No to tyle może. ;)

Pozdrawiam!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemka :default_lick:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Kasia!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć i czołem. A nie latasz czasami w strony Limanowa- Mszana ? Jakoś chyba w ostatnia sobotę widziałem w tych okolicach jakiegoś żółtka ;) ps. Zaglądaj tez czasem do watką Krakusy, czasem się kręcim tez w twoje strony ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, TataKazika napisał:

Cześć i czołem. A nie latasz czasami w strony Limanowa- Mszana ? Jakoś chyba w ostatnia sobotę widziałem w tych okolicach jakiegoś żółtka ;) ps. Zaglądaj tez czasem do watką Krakusy, czasem się kręcim tez w twoje strony ;)

Cześć Tato Kazika ;)
No pewnie, można mnie tam spotkać czasem. W sobotę nie ale w zeszłą niedzielę wracałam przez Gdów, Stare i Nowe Rybie, Limanową :)

My częściej w Bieszczady albo na Słowację ale czasem i w tamtą stronę zawieje :P
Do Krakowa jeżdżę średnio raz w tygodniu do siedziby "matki" mej firmy, ale póki co "Szwagropolem" bo jakoś o 4:30 nie bardzo mam wenę wsiadać na motór, ale latem może się tak zdarzyć :)

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Błoto po kolana mnie pokonało, ale Jurka z prawdziwym kierowcą nie ;-P

Witamy w końcu na forum!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..od 2009?? Połowa forum wtedy jeszcze na moto nie jeździła... Aloha!!! ;)

Edytowane przez ZiąFą
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 24.05.2017 o 01:16, ZiąFą napisał:

..od 2009?? Połowa forum wtedy jeszcze na moto nie jeździła... Aloha!!! ;)

hahahahahah! no do najmłodszych może nie należę :P od 2009 - ale i tak stosunkowo późno mnie złapał motocyklowy wirus :D  co to się działo wtedy!!! codziennie po powrocie z pracy do 1 w nocy jeździłam po Krakowie :default_laugh: po rondach w kółko :default_laugh:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. Jak Bieszczady, to dawajcie znać, też lubię wyskoczyć, nawet znienacka.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×