Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak w tytule  chętnie za nabędę drogą kupna egzemplarz motocykla BMW F650 GS model "Dakar" rocznik 04-07 koniecznie z ABS. Oferty proszę kierować PM/PW najchętniej okolice Katowic (do 300 km)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
59 minut temu, robert1973 napisał:

Jak w tytule  chętnie za nabędę drogą kupna egzemplarz motocykla BMW F650 GS model "Dakar" rocznik 04-07 koniecznie z ABS. Oferty proszę kierować PM/PW najchętniej okolice Katowic (do 300 km)

 

proponuje zarezerwować sobie bardzo dużo czasu na czytanie wszystkich ofert, które dostaniesz

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aż z ciekawości zajrzałem na portale..Na allegro i OLX łącznie 5 sztuk (odległości od Katowic nie sprawdzałem) - no jest w czym wybierać ;)

Pewnie dlatego napisałeś tutaj, użytkownicy na pewno mają pokitrane takie sprzęty po stodołach bo jeśli już oddadzą to tylko w dobre ręce. Pytanie zasadnicze - czy Twoje ręce są dobre? ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, przemekdab napisał:

proponuje zarezerwować sobie bardzo dużo czasu na czytanie wszystkich ofert, które dostaniesz

na to zawsze znajdę czas :D a tak na poważnie jestem świadom że tłumy nie będą waliły a skrzynka nie pęknie w szwach a może i nie będzie odzewu ale..... próbowałem :)

 

4 godziny temu, arthurr napisał:

Aż z ciekawości zajrzałem na portale..Na allegro i OLX łącznie 5 sztuk (odległości od Katowic nie sprawdzałem) - no jest w czym wybierać ;)

Pewnie dlatego napisałeś tutaj, użytkownicy na pewno mają pokitrane takie sprzęty po stodołach bo jeśli już oddadzą to tylko w dobre ręce. Pytanie zasadnicze - czy Twoje ręce są dobre? ;)

mam ręce "które leczą" :D jakoś taplać specjalnie w błocie nie mam zamiaru sprzętu bo i wiek i zdrowie nie pozwalają na takie wygłupy

co do ofert  w mojej okolicy to na dzień dzisiejszy jest jedna do której nie dojechałem i którą warto (przynajmniej ze zdjęć) zlookać

Żeby była jasność będzie to mój 2-gi sprzęt w garażu nie mam jakoś specjalnie ciśnienia na zakup. Napisałem na forum bo czasami zdarzają się przypadki że ktoś "może by i sprzedał" ale brak mu motywacji :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@DanielBchciał sprzedać takie cóś czego szukasz, tylko, że trochę dalej niż 300 km od Ciebie. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat do zamknięcia jechałem dzisiaj looknąć/kupić dakara ale wyjechałem czym innym do zobaczenia na drodze

ps żeby nie było tak różowo będę tu Was czasami nawiedzać :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też ładnie choć to zupełnie inny motocykl niż dakar. Ważne że tobie leży ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem po tablet, kupiłem laptopa.

Tak też można...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, raby napisał:

Byłem po tablet, kupiłem laptopa.

Tak też można...

Na promocję siły nie ma ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
25 minut temu, Pszemo napisał:

Na promocję siły nie ma ;)

Mam inne zdanie ale niech tam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, robert1973 napisał:

Temat do zamknięcia jechałem dzisiaj looknąć/kupić dakara ale wyjechałem czym innym do zobaczenia na drodze

ps żeby nie było tak różowo będę tu Was czasami nawiedzać :P

Bedzie git. Ja żem kiedyś pojechał po kata, a wrócił żem z czoperem. Ale za miesiąc żem go sprzedał. I kupił kata.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, Dziadek napisał:

Bedzie git. Ja żem kiedyś pojechał po kata, a wrócił żem z czoperem. Ale za miesiąc żem go sprzedał. I kupił kata.

U mnie raczej tak nie będzie, kiedyś jeździłem "kapciem" i byłem zadowolony ale wydarzenia losowe zmusiły mnie do sprzedaży.... a tu u handlarza taki rodzynek.... nie umiałem się oprzeć..... no cóż mam słabą "silną wolę"

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z nocnikiem dla pasażera :)

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, robert1973 napisał:

.... a tu u handlarza taki rodzynek.... 

No cóż, pozostaje jedynie życzyć bezawaryjnego użytkowania i zadowolenia z wyboru :default_icon_e_biggrin: :default_icon_beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 21.05.2017 o 17:47, robert1973 napisał:

Temat do zamknięcia jechałem dzisiaj looknąć/kupić dakara ale wyjechałem czym innym do zobaczenia na drodze

ps żeby nie było tak różowo będę tu Was czasami nawiedzać :P

aż musiałem kompa odpalić, żeby zobaczyć bo tapatalk nie chciał otwierać zdjęcia.

Gratki!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×