Skocz do zawartości
pawlicho

Biały F 650 z Ostrowa Wlkp.

Recommended Posts

Cześć. Mój brat napalił się na bmw f 650 z 95 - http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-M2251042.html

Jako że z tym modelem nie miałem nigdy do czynienia prosze szanowne grono doświadczonych forumiwiczów ;)

o jakieś rady co do tego egzęplaża. Np. czy czasem nie jest to wersja st, na co szczególnie zwrócić uwage, i czy ktoś zna ten sklep Motorownia.

ilyfz7.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl troche tam już stoi, przywieziony chyba z Włoch. Jeśli komuś odpowiada biały kolor to czemu nie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładny ten twój ale niestety mój brat max ma 5500 na ten cel.

A co do tego białego to tak pi razy oko ;) to ile już wisi na allegro?

Z gatki jak zwykle facet mówi że wszystko laleczka i mówi że za 5 tyś odda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmmm nie chce wprowadzać w błąd ale od stycznia chyba już jest na allegro, dlatego można zbić cenę jeszcze bardziej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ładny ten twój ale niestety mój brat max ma 5500 na ten cel.

A co do tego białego to tak pi razy oko :lol: to ile już wisi na allegro?

Z gatki jak zwykle facet mówi że wszystko laleczka i mówi że za 5 tyś odda.

Cześć. Parę m-cy jest. Jak ja szukałem 2oo to go oglądałem , ale byłem nastawiony na GSa.

Co do stanu nie pomogę za bardzo, bo moja wiedza motocyklowa jest mizerna, natomiast wiem, że odpalił i jechał ;)

W każdym bądź razie okolice listopada to na pewno.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z drugiej strony to że motocykl tak długo stoi nie musi koniecznie oznaczać jakieś ukrytej wady. Może to przez kolor ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie jest to wersja ST- u nas na forum przecież jest już jeden biały... a jak wdziejesz kamizelkę z napisem Polska (jak Clod ;) ) to wszyscy będą ustępować ci drogi ;) :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam identyczna maszynę i powiem tyle że ze zdjęć sądząc to wygląda lepiej od mojego no ale zdjęcia całej prawdy nie pokazują.Co do braku zainteresowania to faktycznie może i kolor bo na widok mojego wielu się krzywi ;) Trochę za daleko zebym mógł go obejrzeć ale gdybyś o nim poważnie myślał to zwróć uwagę na łożyska główki ramy stan zestawu napędowego obejrzyj króćce ssące Można też sprawdzić czy na łożysku tylnego wahacza nie ma luzu.Podczas jazdy zobacz czy idzie prosto i czy nie ma tendencji do ściągania. Jak będzie możliwość to zdejmij co się da i obejrzyj ramę.Silnik raczej Cię kulturą pracy nie zaskoczy a biegi zwłaszcza jedynka zapinają się z lekkim trzaskiem. To nie wada tylko ten typ tak ma.Wszystko co znajdziesz to niekoniecznie dyskwalifikacja maszyny ale może stanowić argument do zbicia ceny.Za zakupem przemawia wysoka szyba i kufer.Co do koloru to faktem jest że wielu kierowców zjeżdża z drogi nawet bez kamizelki odblaskowej. :lol: ;) :lol:Na koniec dodam że to nie jest ST tylko zwykły F 650.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Z drugiej strony to że motocykl tak długo stoi nie musi koniecznie oznaczać jakieś ukrytej wady. Może to przez kolor ;)

Mi się biały podoba ;) W takim kolorze kupiłem kask, "niestety" eFkę mam czarną. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, szczególnie Mirkowi2404, ( nie umiem rozróżnic no oko wersji ST od zwykłej) Z tymi krućcami to mam to samo w Xt muszą być w idealnym stanie bo jak nie to moto zaraz kicha, słabo pali i trzeba na lekkim ssaniu jeździć, widać duże single tak mają.

Jeszcze jedno pytanie, zawsze jak kupuje moto to przy jeżdzie próbnj rozpędzam go do max, sprawdzić czy się nic nie rozleci, silnik nie spoci i takie tam, pytanie do ilu powinien się rozpędzić?

Jeszcze pytanko do RddyS. Jak go oglądałeś to jego stan nie odbiegał od tego na zdjęciach? wiem o tym że na fotkach motocykl zawsze lepiej się prezentuje z tąd to pytanie, czy nie był gdzieś zniszczony, (popękane plastiki itp.)

Aaa i dlaczego go nie kupiłeś? nie spodobął ci się bo biały czy jakoś niepewnie silnik pracował i lipnie się jechało?

Z góry dzięki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwrocilbym uwage na brak naklejek na zadupku. Mogly byc malowane

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok dzięks:)

Przypomniało mi sie jeszcze jedno pytanko. Jak się reguluje luzy zaworowe w tym modelu?- klucz i śrubokręt czy jest na płytki?

i jeszcze jedno jeżeli to jest wersja zwykła nie ST to ile cali ma mieć przednie koło? bo St na chyba mniejsze.

Dziś chyba jedziemy oglądać jak będzie wszystko ok to kupujemy, oczywiście wżuce potem foty i opinię ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mała info. Kilka dni temu doszły mnie słuchy ze w okolicy pojawił się biały F 650 (Kraśnik lubelskie) Byłem dzisiaj po pracy ale pocałowałem klamkę bo firma faceta który sprowadza nieczynna. Przez szybę widziałem że jest ma wysoką szybę a cena 5400 PLN Po niedzieli we wtorek z samej ciekawości luknę na niego i porobię fotki.Ja kupiłem od tego gościa swojego i jak na razie jestem zadowolony.Jakby co to obok niego stoi jeszcze R 1100 GS czerwony ale nie miał tabliczki z ceną a zapytać nie było kogo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Luzy zaworowe prawdopodobnie regulujemy płytkami (czytałem ale nie robiłem bo nie było potrzeby)koła przód 19 tył 17 cali

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i stało sie, brat kupił tą F 650. Nie tą białą, bo w okolicy pojawiła się czerwona. Nigdy wcześniej nie jeździłem tym motocylkem i jestem pełen podziwu dla tego moto, naprawde bardzo przyjemny, a silnik rewelacja ma naprawde niezłego kopa. Kiedyś przez 4 lata ujeżdżałem Transalpa i uważam że ta Bmka to lepszy wybór.

Dzięki i pozdro :D

15cj310.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje :-)

Czyżby to ten z Kalisza?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje, miłego użytkowania!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje! To u Was już nie ma śniegu???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiliśmy go w Gryficach.

A co do śniegu to u nas chyba już od miesiąca go nie ma 8-) fajnie mamy co nie :mrgreen:

Ja co niedziele latam w teren, jak dla mnie jest idealnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×