Skocz do zawartości
Doodek

[S] Garmin Zumo 390 LM

Recommended Posts

Sprzedam nawigację Garmin Zumo 390 LM.

Urządzenie jest prawie nowe tj używane przeze mnie jedynie w tym roku na Korsyce i dwóch weekendowych wyjazdach (IZI Meeting i Rajd Motoszkoły na Mazurach) i  być może jeszcze gdzieś ze mną pojedzie w najbliższym czasie zanim się sprzeda.

Dostałam je w ramach gwarancji - wymiany mojego, który się był zepsuł i okazał nienaprawialny. Wg naklejki na opakowaniu jest to sprzęt "refurbished" czyli odnowiony (albo po prostu zwrócony nieużywany, bo na taki wyglądał jak go dostałam).

Sprzedaję to co na fotce:

  • Zumo 390 LM
  • kabel zasilający jest przecięty, więc albo do załatania, albo trzeba zanabyć nowy
  • dwa mocowania motocyklowe (w sumie mogę trzecie z Oliviera odkręcić....
  • mocowanie RAM + trochę śrubek (mogę dodać całe mocowanie z tą częścią co się do kierownicy montuje i z tym zaciskiem co ściska obie kulki ;), ale jakiegoś chińszczaka mam - w Indiach mi się taki na wertepach rozleciał...)
  • uchwyt samochodowy
  • kabel zasilający podłączany do gniazda zapalniczki
  • kabel mini USB

Mogę dorzucić mapy (niektóre są sprzed paru lat): Rosja, Gruzja, Indie, Kolumbia, Turcja, Armenia, Turkmenistan, Uzbekistan, Afryka Zachodnia

Cena: 1111,69 PLN

Wysyłka kurierem w cenie.

 

43Dy6iAAKgBLg5pIoyqyhsVergrEbZhMwKpSDiEDBGWKG_Q0Z4QtILPa5UNUrZ7AqHHraBQh138v9wpj5zz15vcGHWWAOQUPetMQDM3qDusEb-tuk_1P1vYgy0xQdRieiLvqJHP3NCd9aafM0A2YKKngRJ_K74QW4QvuceLW8lFdEQ_rgRSTGW_1nXquFSPlH2bYe04KA5oNKa6qh2wb36p8D0FqrCg-LHXDMRXLqF_6gBrgcU7-83sdgNqgItE1AWCZeMRQa8Sgwx4V3iZdzS8b0SYvl2c_9bbxuW_BK2_J4opEitZL-Wl72E99l6bqen3MhUS7rHwz9I9a5exNjQHdcLEYQCmuY1C-YsblwSc0CX3uP4kKGCwbzxKMvwU9wCWPqSSOHaozib4DVP0ktYnvUdT50aqdfUDkUQG86st_5O_ZrBYMGP1j2JIgXP5Rpak6c6KD9nt8pk2FmHKPAPKVve_tpWPGG0t73B11fB5S0h0rcc_FLHEvwFlyg9y4ubP8BaW97_GC-GNivf2KDjJBNdlJkn2FUEfFMo0RLZxP4xPhIyDMRAnzRh2uqZtbqvcDQuNmgNsSy1IB1P9ZmAw-bIEP5cOmA5V888Mj7xQTh4UssNpszA=s911-no

Edytowane przez Doodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Doodek napisał:

Garmin Zumo 395 LM

Biere bo lubie garminy. Fajnie prowadzo. Trochu po manowcach. Lubie manowce. Poszlo priv.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aaa, błąd w opisie,.... to 390 (nie 395...)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ło kij . Też biere.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to temat do zamknięcia ;)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×