Skocz do zawartości
TSU

czy z G 650GS też można?

Recommended Posts

Cześć,

od niedawna ujeżdżam G650GS. mam nadzieję że z takim sprzętem też można tu działać. jakoś nie znalazłem osobnego forum dla G.

jest to moje pierwsze bmw i pierwszy cięższy enduro. dotychczas jeździłem na lekkich enduro aktualnie na KTM EXC 350F.

mieszkam w Warsz,i moim planem są wyjazdy w lekki teren. na początku lipca chętnie dołaczyłbym do jakiegoś kilkudniowego wyjazdu najlepiej w Maramuresz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. Czasowo, dopóki nie powstanie Twoje docelowe forum, możesz się tu udzielać.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potwierdzam. Też tu jestem tylko na chwilę - dopiero co rok minął.

Jest Nas dwóch, więc zakładamy konkurencyjne Forum :)

A przy okazji - witamy !

Wysłano na Berdyczów...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. Spora część tej społeczności nie posiada GS i nikt ich stąd nie wyprasza :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. 

Co by nie gadać: coraz mniej tu f650gs :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :) i jak Ci się sprawuje seria G? Ja przez chwilę myślałam o zmianie na Wieśka (czyli G 650 X-Country) ale żadnego w dobrym stanie znaleźć nie mogłam :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Powitać z Wrocka 

Powitać świeżego, a pytanie o G650GS w kontekście G wieśniaka czy Czalendza to chyba trochę nie ta bajka

 

Sent from my SM-G920T using Tapatalk

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Powitać z Wrocka 

Powitać świeżego, a pytanie o serię G650GS w kontekście G wieśniaka czy Czalendza to chyba trochę nie ta bajka

Sent from my SM-G920T using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i znowu Tapatalk nawywijal

Sent from my SM-G920T using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, looksgoodinblack napisał:


Powitać świeżego, a pytanie o serię G650GS w kontekście G wieśniaka czy Czalendza to chyba trochę nie ta bajka

Sent from my SM-G920T using Tapatalk
 

Od 2007 roku produkcja singla przeniesiona została do fabryki Loncin w Chinach a 3 lata później dopiero wprowadzili na rynek G650 GS. Wiadomo że seria X to inna bajka do GSa ale silnik jest ten sam. Pytam, bo oglądałam 3 egzemplarze G650 X-Country i dwa miały złuszczony do surowego aluminium silnik a trzeci wydmuchaną uszczelkę pod głowicą. Poza tym na każdym widać było spadek jakości materiałów względem starego GSa, pordzewiałe śrubki, utlenione aluminium, wypłowiałe plastiki....

Stąd moje pytanie jak się sprawuje G.
Po powyższych ekscesach ja sobie odpuściłam serię G i pozostałam przy starym, pancernym F650 GS.

Pewnie pechowo trafiałam na takie zajechane egzemplarze :)

Miłego dnia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Od 2007 roku produkcja singla przeniesiona została do fabryki Loncin w Chinach a 3 lata później dopiero wprowadzili na rynek G650 GS. Wiadomo że seria X to inna bajka do GSa ale silnik jest ten sam. Pytam, bo oglądałam 3 egzemplarze G650 X-Country i dwa miały złuszczony do surowego aluminium silnik a trzeci wydmuchaną uszczelkę pod głowicą. Poza tym na każdym widać było spadek jakości materiałów względem starego GSa, pordzewiałe śrubki, utlenione aluminium, wypłowiałe plastiki....
Stąd moje pytanie jak się sprawuje G.
Po powyższych ekscesach ja sobie odpuściłam serię G i pozostałam przy starym, pancernym F650 GS.

Pewnie pechowo trafiałam na takie zajechane egzemplarze

Miłego dnia


Ja w swoim X ie mam jeszcze silnik made in Austria. Bo jeśli miałaby być chińska tandeta to już dawno by się rozlecial. Wydaje mi się że jednak trafilas na jakieś strupy bo silniki do Twina od początku zdaje się robione były w Chinach

Sent from my SM-G920T using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. Ja tu mam f650gs i jeszcze kilka osób tylko.. Reszta to same lansery. Niektórzy (bywają nawet admini) nie mają nawet BMW. To forum to ściema!!! ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twój to już nie GS ;-)
A to, że na tym zyskał, to już inna sprawa ;-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×