Skocz do zawartości
markret

Odzież typowo turystyczna

Recommended Posts

Poszukuję odzieży, która będzie nadawała się do turystyki bardzo dalekiej, dalekiej i bliskiej, wokół komina, itp. Komplet ma sprawdzać się wiosną, latem i jesienią. Musi być bezpieczny, wygodny i trwały. Więcej nie wymyślę...

W tej chwili rozważam poniższe kurtki. Może ktoś z Was miał, lub ma do tej pory kontakt z tymi produktami? A może polecicie coś zupełnie innego?

Held Hakuna II

http://allegro.pl/kurtka-motocyklowa-tekstylna-held-hakuna-ii-r-m-i6838129143.html

RST Adventure III

http://allegro.pl/kurtka-tekstylna-rst-adventure-iii-silver-roz-m-i6813270945.html

Buse Open Road Evo

http://allegro.pl/kurtka-meska-buse-open-road-evo-m-50-wroclaw-i6730638742.html

 

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

RST jest fajna na zbroję jedyny chyba minus to gówniane napy na rękawach oraz brak sensownie zamykanej wewnętrznej kieszonki na dokumenty. Przynajmniej tak było w RST ADV2.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwsze : przymierz i zobacz czy Ci pasuje.

Po drugie : zastanów się na czym Ci najbardziej zależy - komfort, bezpieczeństwo czy wygląd. Wtedy łatwiej wybrać.

I na koniec z własnego doświadczenia - raczej nie można mieć kurtki do wszystkiego i na każdą porę roku. Dlatego na letnie upały mam osobny komplet: jeansy + kurtka meshowa...

Wysłano na Berdyczów...
 

Edytowane przez Piotreo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koniec końców kupiłem komplet Rev'it Sand 3. Czy dobrze zrobiłem, czas pokaże. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Jakość wykonania i pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To kup. Czy liczysz że coś się jeszcze zmieni? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Seb napisał:

To kup. Czy liczysz że coś się jeszcze zmieni? :D

Przecież napisałem, że kupiłem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seba  nie było jakiś czas, zagubiony jest jeszcze :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ostatnio mierzyłem kurtki: modeka tacoma, rebalhorn cubby2, żeby miec porównanie 2'ch półek cenowych i koniec końców kupiłem revit sand 2 z promocji :)

Producent wycofuje Sand 2 z rynku z racji pojawienia sie nowszej edycji i mozna ją kupić w atrakcyjnych cenach. Mniej wiecej z 1800-1900 na 1250.

Jakość wykonania super. Polecam, moze jeszcze są gdzieś na półkach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to nie zapomnijcie dokupić do tych kurtek Revita ochraniacza pleców, albo jeszcze lepiej żółwia pod kurtkę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawda, plecy pozostają bez żadnej ochrony. Dlatego już zamówiłem REV'IT! Seesoft SAS-TEC, za dodatkowe 150 zł. 

Ale mam już komplet. Jeszcze tylko ze dwie pary bielizny termoaktywnej i na razie koniec zakupów odzieżowych. 

Mam tylko nadzieje, ze nie wpade tak, jak prorokuje mój sąsiad i nie będę zmieniał odzieży przy każdej zmianie motocykla, bo kolor przestał pasować. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież kolorem się nie jeździ ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego mam nadzieje, ze mnie to nie dotknie. Chociaż rozumiem, że można popłynąć gdy lubi się kupować swoje zachcianki. A ja lubię... Wyszukiwać, wyczytywać, porównywać..,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Weź, bo damy Ci ksywkę Seb2 :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
58 minut temu, Pszemo napisał:

Weź, bo damy Ci ksywkę Seb2 :default_laugh:

Rozumiem, że nie będzie to komplementem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×