Skocz do zawartości
krzysztof125adv

Witam z południowego wschodu

Recommended Posts

Powitać wszystkich. Jestem z małego miasta na południowym wschodzie Biłgoraj. Do dziś ujeżdżam rometa 125adv Przez półtora roku machnołem nim 13000km. Tydzień temu jako 40 letni facet zdałem egzamin na kat A jestem przeszczęśliwy poszło za pierwszym Następnym krokiem jest przesiadka na większe moto.Mam nadzieję że mi pomożecie w wyborze. Pozdrawiam z przepięknego Roztocza

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć! Biłgoraj to przecież zagłębie meblarstwa! 

 

Trzeba być dumnym a nie że "małe miasto" :D 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. W zeszłym roku zwiedzaliśmy Twoje rejony w ramach rozpoczęcia sezonu. Pięknie tam macie. :)

Edytowane przez Jezier

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, krzysztof125adv napisał:

Tydzień temu jako 40 letni facet zdałem egzamin na kat A jestem przeszczęśliwy

Czyżby w Biłgoraju w końcu można było zdawać prawko?

Cześć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to się doczekali, ten temat ciągnął się właściwie odkąd pamiętam i zawsze było 'już prawie'. Tak z ciekawości: jak z zainteresowaniem i zdawalnością? Bo, nie umniejszając absolutnie Twoim zdolnościom, to, bez kitu, trudno mi znaleźć przyjemniejsze miejsce do zdawania niż Biłgoraj - tu chyba nawet nie ma nigdzie dwupasmówki, prawda? Nie zdziwiłbym się, jakby teraz przepływ kursantów zmienił kierunek i zaczęli tu zjeżdżać ludzie z Tarnobrzega i Zamościa.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdawalność jest wysoka i tak jak piszesz zaczyna się dziać. Jak przejedziesz plac to na mieście mało kto nie zdaje.Na placu ludziska trochę się wykładają Jak narazie jest ok

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołem!

Prawda jest taka, że przy obecnych egzaminach na prawko A, to miejscem problematycznym jest plac, miasto to już raczej formalność... No, chyba, że się jest mną :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witamy i zapraszamy na zlocik. Daleko nie masz, a jak do Sierpnia nie podejmiesz decyzji to na zlocie bedziesz mial okazje zrobic sobie przeglad w roznych motkach i my juz napewno cos Ci doradzimy.

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia Wednesday, June 07, 2017 o 17:10, looksgoodinblack napisał:

Witamy i zapraszamy na zlocik. Daleko nie masz, a jak do Sierpnia nie podejmiesz decyzji to na zlocie bedziesz mial okazje zrobic sobie przeglad w roznych motkach i my juz napewno cos Ci doradzimy.

 

 

Na zlot niedam rady przyjechać. Od 1do 16lipca podejmuję próbę objechania Polski  jeszcze na 125 adv.Więc sierpień jest mój z dzieciaczkami Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×