Skocz do zawartości
GSuberalles

Prośba o oględziny

Recommended Posts

Jak w temacie
https://www.olx.pl/oferta/bmw-f650-st-CID5-IDmLadq.html#82d13b071f
Sprzęt albo był malowany albo polerowany ale to akurat mi zwisa. Wyskakująca 2 to też nie problem o ile reszta biegów jest ok. Nie chciałbym dymać 200km w jedną stronę tylko po to żeby zjebać typa za ściemę w ogłoszeniu. Gdyby ktoś miał blisko i naszła go ochota na oględziny będę wielce zobowiązany (flaszka ze mnie).
Dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedźwiada koło Lubartowa? No to daleko nie jest. Możemy podjechać, ale wracam pod koniec tygodnia dopiero. Jedyne co, to wyskakująca dwójka jak dla mnie jest problemem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest. Pewnie z 5 też jest problem, bo to na 1 walku bodajze jest. Skrzynia do roboty, a to cały silnik na pół.
Cena nie jest z doopy, sprzedający wie że to nie jest tanie.

Nic tak nie wqrwia jak wyskakujące biegi, a wcale nie będzie lepiej....

Wysłane z mojego wc


Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Silnik do totalnej rozbiórki, no i skrzynię trzeba kupić. Przerabiałem to kiedyś. Trochę zabawy i wydatków jest, a ja zakupiłem skrzynię od gs-a i musiałem poprawiać robotę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety. W "LKR" jest ST za 6700 ale podobno w 100% sprawna. Trochę dużo jak za 20letni sprzęt ale cóż...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jeszcze jeden link. Tu proszę tylko o spostrzeżenia i uwagi. Motek stosunkowo blisko więc na weekendzie podjadę osobiście na oględziny. Nigdy Rotaxa nie miałem i nie bardzo wiem na co zwracać uwagę bo podobno jest sporo różnic w pracy w stosunku do japońskich singli.

https://www.olx.pl/oferta/ladne-bmw-f650-st-CID5-IDmekRy.html#f4e1105418

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×