Skocz do zawartości
czeczuga

BMW F650 1994 sprzedam

Recommended Posts

Sprzedajesz też ciuchy, co gleba była?

Wysłane z mojego wc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gleby nie było, moto bezwypadkowe. Sprzedaję bo : boję się jeździć - w Szczecinie gdzie mieszkam panuje straszne chamstwo wśród czterokołowej braci. praktycznie codziennie mam jakąś sytuację kolizyjną, bo wymuszają lub zajeżdżają drogę. Poza tym planuję zakup łodzi -motorówki i potrzebna kasa. No i po trzecie nie za bardzo mam kiedy jeździć, zrobiłem 600km w trzy lata. Ubrania na wzrost ok 176 cm, mogę podać dokładne wymiary jak wrócę do domu. Kaski Shoei Hornet DS rozmiar XL, ale ja mam raczej L i pasuje. Drugi kask nie pamiętam muszę sprawdzić. Jak coś mogę Zrobić więcej zdjęć ciuchów

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, czeczuga napisał:

.... w Szczecinie gdzie mieszkam panuje straszne chamstwo ....

I w ten oto sposób zrozumiałem MT. 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę nie czaję zaleznosci.... W Szczecinie są tak złe drogi?

Wysłane z mojego wc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eee to wszędzie, ale ja mam wrażenie że jest lepiej niż np.rok temu. Boom na 125 robi robotę, motocykl powszechnieje

Wysłane z mojego wc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. 

Przed chwilą się zarejestrowałem. Czy jest szansa na podanie informacji dotyczących do kiedy jest ważne ubezpieczenie i przegląd motocykla?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OC do lipca PT do września.  Jeśli jesteś zainteresowany kupnem moto będzie miał świeży PT i OC opłacone na przyszły rok

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, garbonaut napisał:

Akt ?

To nie to forum ;)

 

images.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorki że nie odpisywałem, cały łykend chlałem wino na wsi . Tak to jest, jak znajomi mają winnicę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, czeczuga napisał:

..... Tak to jest, jak znajomi mają winnicę

Daj adres, przyjedziemy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już lecę niedaleko ....
40a4bf5636dbdbe03b3b557d25fc9ed9.jpg

Wysłane z mojego HAMMER_ENERGY przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
masz całkiem blisko, tylko na powrocie pchając motka po pijaku będzie ciężko

Może go też nieść....

Wysłane z mojego wc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłoszenie nadal aktualne, wpiszę tu jego treść z innych mediów. Zdjęć nie umiem tu wstawić, więc dla zainteresowanych na priv

Cena 5500zł

Na sprzedaż BMW F650, fajne turystyczne enduro. Motocykl sprowadzony w 2015 roku z Włoch ze stanem licznika 36000 km. Przez prawie trzy lata zrobiłem nim jedynie 600 km, okazało się że jednak nie mam zbytnio czasu na jeżdżenie i dlatego sprzedaję, rezygnuję całkliem z jazdy motocyklami. BMW jest dość ekonomiczne, nie udało mi się nigdy przekroczyć 5l/100km, bardzo fajnie przyspiesza i ma V-max 170 km/h. W zeszłym roku zrobiony duży serwis : olej, rozrząd,reg. zaworów (płytki) i gaźników, wymienione także opony. Założyłem też wysoką szybę turystyczną oraz urządzenie wielofunkcyjne Koso (koszt całości 2000zł) Motocykl w pełni sprawny technicznie i gotowy do jazdy. Napęd ok 80%. OC do lipca 2018, PT do września 2017. Są dwa oryginalne kluczyki. Do motocykla dorzucam części oraz markowe ubrania (Frank Thomas, Schuh) i kaski ( Shoei Hornet DS i kask szczękowy BMW).Odzież i kaski za dodatkową opłatą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl sprzedany, kupiec przyjechał z Gorzowa, wracał na kołach bez żadnych problemów dojechał. Myślę, że sprzęt będzie mu działał długo i bezawaryjnie. Wcześniej oglądał kilka innych sprzętów i sam stwierdził iż mój, mimo że najstarszy, był w najlepszym stanie z nich wszystkich. Czas więc pożegnać się jednośladami , być może na zawsze. Bynajmniej na razie nie planuję zakupu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×