Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich :) Zapewne jak większość osób rozpoczynających swoją przygodę z motocyklami będę miała do Was mnóstwo spraw  ;) Pierwsza podstawowa jest taka, czym pewnie nikogo nie zaskoczę, że szukam moto :) Ze względu na mój zabójczy wzrost (162 cm) chyba nie mam za dużego wyboru i po sprawdzeniu kilku modeli stwierdziłam, że właśnie gs f650 będzie dla mnie idealny. Chciałabym się jednak w tym utwierdzić stąd moje pierwsze pytanie: Czy ktoś z Poznania lub okolicy (Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Wolsztyn i te rejony) jest w posiadaniu takiego moto i byłby na tyle dobry i odważny że dałby się przymierzyć do sprzętu :) Obiecuję nic nie popsuć ;) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Wielkopolsce brakło singli ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszyscy pohajtani :)


Wysłane z garażu

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin sprzedał i dupa..... 

No jeszcze August został ;) ale to Dakar......

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może ktoś na Dolnym Śląsku ?  

Daleko nie jest 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ty ciagle szukasz jak widzę ? :)


Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam Twina , Ty masz singla :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ktoś tam ma singla w Poznaniu (z dwoma w tym roku jeździłem), wystarczy przejrzeć Poznańskie ustawki, albo wyszukiwarkę użytkowników 

do mojego singla możesz się przemierzyć też jak chcesz, ale raczej na 100% nogi będą Ci dyndały w powietrzu ;) 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przymierzyłam się do wersji F650 i F650gs. Tą pierwszą prawdopodobnie kupię. Sięgam bez problemu a jakby dało się ją obniżyć z 1-2 cm to byłaby idealna ;) Ma tylko do wymiany opony i do zrobienia są uszczelniacze bo cieknie na lagach. Orientujecie się czy da się obniżyć F650 na lagach czy szybciej kanapą profilowaną? I czy w Wielkopolsce macie kogoś kto robi takie rzeczy bo chciałabym żeby była dobrze sprawdzona zanim zacznę na niej śmigać ;) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpierw spróbuj kanapę obniżyć, moim zdaniem na lagach to ostateczność - to jest ingerencja w geometrię motocykla, zmniejszanie prześwitu itd. 

Ostatnio robiłem serwis w Mako motocykle i byłem zadowolony - oprócz standardowych rzeczy jak olej, czy wymiana sprzęgła naprawiali mi też mocowanie kanapy i dospawali wzmocnienie dźwigni hamulca tylnego - dobrze zrobione wszystko

http://www.makomotocykle.pl/

Co do opon, to czytałem, że ok są TopGumy, ale nie korzystałem osobiście

http://www.topgumy.pl/Serwis-motocyklowy-cabout-pol-39.html

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×