Skocz do zawartości
Jezier

[S] TomTom Rider 5

Recommended Posts

Mam do sprzedania kompletną nawigację motocyklową TomTom Rider 5 z aktualną mapą Europy.

mVk67SOQjP7TH6sD44fArnyF2Lq-5NzR7Qj0WGi4

Nawigacja sprawdza się super pod każdym względem w motocyklu jak i w samochodzie. Można ją obsługiwać w rękawicy motocyklowej. Jest pancerna, daszek pomaga w słoneczne dni. Nosi ślady użytkowania.

W moim egzemplarzu występuje problem z ładowaniem podczas jazdy najprawdopodobniej jest o wina przewodu zasilającego widocznego na zdjęciu. W czasie gwarancji ten problem również wystąpił i wymiana przewodu na nowy pomogła. Można ją ładować zwykłym kablem  USB.

Cena wywoławcza 899 zł.

Dla forumowiczów przesyłka po mojej stronie. Można obejrzeć, dotknąć i przetestować w okolicy Warszawy.

Na ta chwilę nigdzie jej jeszcze nie wystawiałem, jak nie znajdzie tutaj amatora to za tydzień wystawiam na allegro.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ten przewód sam wymieniałem dwa razy na nowy...teraz Gural sie z nim meczy. Cholerstwo!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pobyt w Krakowie wpływa na mnie pozytywnie w związku z tym:

Promocja

Sprawdziłem ile może kosztować stacja dokująca i kabel - 

Kabel 79 pln https://www.tomtom.com/pl_pl/drive/accessories/chargers-cables/additional-battery-cable/

Stacja + kabel 289 pln https://www.tomtom.com/pl_pl/drive/accessories/mounts-docks/replacement-mount/

Zakładając najgorsze, że uszkodzony jest nie kabel a stacja dokująca - otrzymujesz nawigacje TomTom Rider 5 za 999,

Jeżeli tylko kabel to za 789

Cena promocyjna to 710 pln + koszty przesyłki ewentualnie odbiór osobisty w Warszawie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z innego forum

(...) Ale poszukałem trochę na sieci i okazało się że te uchwyty maja bezpieczniki wlutowane(!) na płytkę. I co więcej nie da się otworzyć obudowy bez nawiercenia w dwóch miejscach. A bezpiecznik kosztuje 70 groszy :)

No ale skoro i tak nie działa to postanowiłem spróbować...

Rozkręcone 

b5e240ad65044e8f5527449e9b3b8f42.jpg

Bezpiecznik 

f175eebb1e83f6f6c91ccea6391f20f2.jpg

I już wlutowany "na plecki" 

4c400156fc4c2ac63d8280a5bf411b45.jpg

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba nie to bo raz działa raz nie, więc coś po prostu nie łączy. ale jeżeli ktoś chce się do tego dobrać i zobaczyć co jest w środku to OK :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nikt nie chce przytulić to wystawiam na allegro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 17.07.2017 o 11:43, Jezier napisał:

To chyba nie to bo raz działa raz nie, więc coś po prostu nie łączy.

Jezierku, ale po co komu ten kłopot za 710 zł?

Ja moją nawigację w moto (Lark) jak przestała działać oddałem za free :default_icon_beer1:, z resztą nawet jak działała to i tak była do dupy, bo nierzadko się zawieszała.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jednak nie porównywałbym mimo wszystko Larka do TomToma.

Larki lubią asfalt :default_laugh:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A powinniśmy, ciężko spotkać wersję 5, która by nie miała kłopotów z ładowaniem.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam taką już trzeci rok - bez żadnych kłopotów . myślę że to kwestia umocowania - na kierownicy zapewne kiepska jakość oryginalnego kabla szybko daje o sobie znać . jak jest na sztywno gdzieś na motocyklu to przetrwa dłużej . moja nigdy nie była na kierownicy . jakoś nie mam do tom toma zastrzeżeń , miałem kilka modeli do auta praktycznie od zawsze kiedy to się stało dostepne. dla mnie ważne jest że mam bezpłatne aktualizacje i to że on skubany trafia tam gdzie ja chcę  .

mam automapę w małżonki pojeździe w takim kombajnie blaupunkta - dla mnie to nieporozumienie . wielbicieli automapy szczerze podziwiam , kiedyś na śląsku musiałem użyć googla bo menda nie trafiała w adres . w Czarnogórze menda mnie tak zdenerwowała że ... . na szczęście profilaktycznie tomek był w schowku - on nie miał problemu z samym sobą .  jedni wolą garmina inni chińczyka za 150 pln - każdy orze jak może . 

A , w Bory Tucholskie polecam garmina 62 csx - zawsze mnie do auta zaprowadził z grzybów :D . 

Edytowane przez mario2007
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyszła Wiosna, nawigacja nadal na sprzedaż, 

mVk67SOQjP7TH6sD44fArnyF2Lq-5NzR7Qj0WGi4

- ładowanie z USB działa.

- dokupiłem nową stację bazową i kabel.

Promocja wiosenna 650 pln. taniej nie będzie.

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×