Skocz do zawartości
JakubL

F 650 "2000-07" 2gi właściciel, 3 kufry, obszyta kanapa...

Recommended Posts

2 minuty temu, Pszemo napisał:

Siedziba główna :default_laugh:

Moto Troter jest ze Szczecina?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moto Troter jest ze Szczecina?
Naturalnie

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, looksgoodinblack napisał:

Moto Troter jest ze Szczecina?

Tak jak Krzysztof Jarzyna....

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, JaGrab3 napisał:

Tak jak Krzysztof Jarzyna....

Z wpisów wychodzi, że MT jest chyba szefem Krzycha Jeżyny :default_laugh: 

Normalnie Król Pomorza Zachodniego :default_laugh:

Edytowane przez Pszemo
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...i okolicy! :-)

Ride, eat, sleep, repeat!

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:D:D:D a zapowiadał się nudny post o sprzedaży motocykla... :D:D:D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się ostatnio dowiedział, że to afrykańce mają swój nowy klub w Szczecinie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 4.08.2017 o 00:55, Pszemo napisał:

Byłeś na wakacjach w Szczecinie? :D

Myślami jeszcze dalej...cały urlop mało relaxu bo plan padł. Zacząłęm żałować, że Fkę sprzedałem:( GS 650 to prawie to samo, większe GSy za duże na jazdy w 90% po mieście... 

Jak dziś nie dorwę DLki w moim rodzinnym mieście to może będę za nią i do Szczecina jechał ;)

Głupio, żeby prosić o trzymanie kciuków za udany zakup modelu innego niż pasja ale obiecuję!!! Kiedyś i GSa będę miał też w garażu. :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, Moto Troter napisał:

Czytam z ciekawością. Dawajcie dalej. :D

Raczej nieciekawie, daje znać że DLka choć z 2008' jakaś takowajaś 

Podjechałem 50 km obejrzeć dakara z 2002'..w szopie z przebitym kołem, wyświechtanymi manetkami, klamkami, guzikami...prezentował się godnie.:default_cool:

Wertuję ogłoszenia 2004-2005 chętnie z kuframi.

Teraz można mi życzyć powodzenia ;)

Edytowane przez JakubL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem Ci tak, też zastanawiałem się nad małą dlka, przejechałem się, potem versysem i już wiedziałem co chce. Jak na razie ciągła jazda z bananem na gębie.....

Wysłane z mojego wc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem Ci, że versys fajny...jak fazerka mojego Brata, też brałem pod lupę te typy.

Najchętniej po mieście skuter, do roboty i z mała DL lub GS a na trasę duża GS.

Co bym nie wybrał to już zostawię a z czasem skuterka i dużą GSkę dikupię :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, przed chwilą posiedziałem na niej... fajna 2008' ale dla mnie jednak za duża. Jutro jadę po GS z 2005'

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, JakubL napisał:

Powiem Ci, że versys fajny...jak fazerka mojego Brata, też brałem pod lupę te typy.

 

Wolę bardziej wyprostowany jechać, stawać na podnóżkach przez leżących policjantów albo gdy dupa boli. Przez chodniki, krawężniki, czasem szuter polne dróżki...

Sentymentalnie biało-niebieski wiatrak chyba głównie zaważył na decyzji :)   

Bałagan bym miał w garażu, gdy dojdzie 1200 i https://www.google.pl/search?q=skuter+bmw&rlz=1C1AVNE_plPL690PL690&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjgtu_76cXVAhXsBZoKHS-3BRcQ_AUICigB&biw=1680&bih=920;) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 minut temu, JakubL napisał:

Wolę bardziej wyprostowany jechać, stawać na podnóżkach przez leżących policjantów albo gdy dupa boli. Przez chodniki, krawężniki, czasem szuter polne dróżki...

Sentymentalnie biało-niebieski wiatrak chyba głównie zaważył na decyzji :)   

Bałagan bym miał w garażu, gdy dojdzie 1200 i https://www.google.pl/search?q=skuter+bmw&rlz=1C1AVNE_plPL690PL690&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjgtu_76cXVAhXsBZoKHS-3BRcQ_AUICigB&biw=1680&bih=920;) 

No widzę, że tylko GS...

Porównam ci versysa do F650 -

pozycja jest prawie taka sama - na versysie bardziej wyprostowany - dla mnie wygodniej.

Wysokość - versys wyższy

Siedzenie - versys  - wygodniejsze - szersza kanapa.

Szerokość - versys węższy - znacznie lepiej się manewruje w korku

Ochrona przed wiatrem - Fka lepsza - do Versysa, kupiłem wysoką szybę + deflektor

Ochrona przed wodą - Fka lepsza, ma pełniejsze błotniki - versysa musiałem przyodziać w fender extendery

Silnik - Fka sucha miska olejowa, to plus w terenie i jak ktoś na gumie lata....osiągi - BEZ PORÓWNANIA - fka to traktor, versys twin ciągnie od 2k obrotów bez szarpania łańcuchem.

Skrzynia biegów - tak samo trzaskają :D -, trzeba dobrze zmieniać, żeby było cicho.

 Versys ma 6 biegów - to pewnie plus. ....

Powodzenia w szukaniu. ;)

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt, śmieją się znajomi, że w jednym oku mam G a w drugim S ;/ Co nie znaczy że inne typy technicznie są lepsze. Wygląd, pozycja, wygoda plecaka... rzecz gustu

Pewnie jak by coś mi spasowało to z bananem każda trasa, jeśli nie jestem przekonany to może bym się męczył i za jakiś czas chciał zmiany. Tego chce na stałe zostawić. 

DL,TDM, Fazer, Africa... już wiem, że nie dla mnie. Versysa szukałem w okolicy i w jutrzejszej trasie, niestety nie ma. Gdyby nawet był to też ze zdjęć zbyt "sportowy" dla mnie.

Wybór rzecz gustu a o gustach, upodobaniach, kolorach, detalach...ciężko dyskutować. 

Dzięki za polecenie, looksgoodinblack Moto Troter za DLkę

Może już jutro jakieś foty z nowego nabytku a na żywo: 

:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-gs-650-f-650-gs-twin-spark-2005-rok-abs-kufry-f650gs-ID6ySUqJ.html z wibrującą kierą, mówili że przez kufry, ściągneli to może owiewka...

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-gs-650-f-650-gs-2005-rok-abs-kufer-twin-spark-f650gs-ID6z1bIB.html ciekł. Uszczelka do wymiany

Może już zakończę temat poszukiwań bo widzę, że się przeciągnie. Jak kupię to dam znać

Pozdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A w dziale SPRZEDAM masz fajnego, żółtego...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, JakubL napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-gs-650-f-650-gs-twin-spark-2005-rok-abs-kufry-f650gs-ID6ySUqJ.html z wibrującą kierą, mówili że przez kufry, ściągneli to może owiewka...

 

A pewniej łożysko główki ramy ;) 

Ale to przecież się naprawia. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i magiczne włoskie oryginalne 34000 przebiegu . standard standardowy , wał kwadratowy , plak w sprayu naszym najlepszym przyjacielem jest , włoskie trzy kolory świadczą o pochodzeniu , nalepek na wahaczu brak bo tak mylimy bród wieloletni intensywnie że nam panie pospadali te one :default_icon_e_biggrin:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie naklejki to na Allegro za 20 pln można kupic wiec to ich obecność może być tylko lepszym odpicowaniem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszystko można kupić , ale to kosztuje - koszty to mniejszy zysk więc włoska flaga załatwia problem . taka karma handlarzy włoszczyzną . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×