Skocz do zawartości
renkloda

Szyba MRA i Wunderlich

Recommended Posts

Witam.

1. Po wielu poszukiwaniach optymalnej szyby kupiłem Wunderlicha Ergo, wysoka 46,7cm, podaję link do aukcji.

https://boxer-parts.eu/szyba_wunderlich_ergo_f650gs_dakar_g650gs_wysoka_46_7_cm,62,8453.html

Szyba stabilna, pasuje do f650gs 2004-2007, nie koliduje z handbarami, tylko niestety dla mnie za wysoka.

Założyłem do motocykla i przejechałem wokół komina. Nie ma żadnych rys. Stan - nowy. Sprzedaje z kompletem do zamocowania.

Sprzedam za 550zł + 15 zł koszty wysyłki.

 

2. Sprzedam także szybę MRA (poniżej zdjęcie poglądowe ze sklepu), którą kupiłem z motocyklem przy motocyklu. Szyba w bardzo dobrym stanie, bez rys i zadrapań, nie koliduje z handbarami. Sprzedam z kompletem do zamocowania. Cena 200zł + 15zł koszty wysyłki. Uwaga! Szyba, którą sprzedaję  jest 100% dymiona.

Proszę o kontakt na priv lub telefonicznie 6zero7 868 2zero8

pol_pl_Szyba-MRA-Touring-TM-BMW-F-650GS-

Edytowane przez renkloda

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

100% dymiona oznacza że nic przez nią nie widać? Czy tak jak na zdjęciu? Jaka wysokość?

Czy przy okazji napiszesz jaka szyba ostatecznie okazała się optymalna i do jakiego wzrostu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DSC_1925.JPG.25288d8aedf7f2b8ccb2d128935f9472.JPG

Szyba MRA ma wysokość 34cm i szerokość maks. 40cm. 100% dymienia oznacza, że wudać przez nią jak przez ciemne przeciwsłoneczne okulary. Optymalna do mojego wzrostu 173cm, tylko wolę szybę przeźroczystą.

Wunderlich bardzo fajnie osłania przed wiatrem, tylko mam krawędź szyby na lini wzroku. Optymalna dla wyższych 180+

Edytowane przez renkloda

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×