Skocz do zawartości
JacekJ

Zmywarka do naczyń, prośba o poradę.

Recommended Posts

Dnia 25.07.2017 o 08:29, JacekJ napisał:

Też ma błąd w oprogramowaniu. Powinna ten nóż miękką stroną gąbki pocierać.

Jaki nóż ?:D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy ktoś ma jakąś wiedzę o zmywarkach Beko? np.  DFN 26321 W

Edytowane przez przemekdab

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opinie są przeróżne, całe spektrum. Podobno w ostatnich latach bardzo mocno się poprawili co do serwisu i jakości, zwłaszcza w lepszych modelach. 

Jest sporo negatywnych opinii, ale z dawnych lat i na zasadzie "tureckie badziewie". Użytkownicy za to często chwalą. 

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Beko mam mikrofalówkę i piekarnik w zabudowie - rzeczy używane od czasu do czasu , raczej dość proste technologicznie ale przyzwoicie wykonane i służą od przeprowadzki w 2010 roku . koleżanka ma pralkę beko i nie zgłasza zastrzeżeń , zmywarki nikt w mojej "okolicy" nie ma tej firmy . 

tym od "tureckiego badziewia" polecam pooglądać tabliczki znamionowe takich pojazdów jak : renault clio , fluence , nowe megane gran coupe , toyota corolla , ford transit connect , i jeszcze kilkunastu pojazdów innych znanych firm - czasy badziewia tam dawno minęły . zapewne dla nich skutery hondy czy małe ktm-y z Malezji , Tajlandii czy Indii to też badziewie ciapatych , BMW z tajwańskim silnikem kymco to chłam a silniki BMW twin to rotax w Austrii robił ... :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam windę beko , która mnie wozi i jest git , Także i  zmywarka będzie ok . Słyszałem , że beko jest super , sponsorują Barce , a chłopcy chyba chłamu nie tolerują  :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobre pytanie w dobie ,,postarzania produktów" żeby się nie zepsuło zaraz po gwarancji.

Też kiedyś rozglądałem się za zmywarką (czytałem, porównywałem, pytałem itd.) Ale w sklepie małżonka pokazała, że ta ma być i koniec!:default_blink:

No i mam Bosch model z plastikowym dnem:D

Ale luz, chodzi piąty rok praktycznie codziennie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak wyglądają zakupy z żoną. Siedzisz, sprawdzasz, pytasz, a potem kupuje się co innego, bo szufladka fajniejsza.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze, że chociaż motocykli mi nie wybiera. Bo jej się choppery z frędzelkami podobajo. :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×