Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wiem, jestem napalony na motocykl i jest to podobno najgorsze co może się przytrafić na kupno motocykla. Mam na motocykl odłożone 5.5tyś. I teraz mi powiedzcie, czy lepiej poczekać odłożyć jeszcze trochę i kupić GS 650 czy za te pieniądze kupić F650 bo widziałem że owe są. Fakt wiem GS ładniejszy, ale czy on się strasznie różni od samej F ?? Jeśli dobrze wyczytałem to różni się tylko wyglądem ABS i wtryskiem. Chodzi mi o prowadzenie, postawe na motocyklu, koszty związane z eksploatacją sprzętu etc. Jeszcze jest opcja ST czym ona się charakteryzuję, (widziałem gdzieś kiedyś na forum ale nie mogę znaleźć)?? Może nie to forum ale jeszcze jedno, czy warto mieć do wyboru jeszcze jeden motocykl, tutaj Bandit 600. Miał ktoś może z nim do czynienia?? Pozdrawiam :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uu niezły rozstrzal, bandit i gs...
5.5 to tak ledwo na f ke, dolicz jeszcze serwis, pewnie opony, ciuchy....
Sama fka ma bak tam gdzie mają motocykle, a nie skutery, jak to ma miejsce w gs....;)

Wysłane z mojego wc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, są to 2 różne style motocykla i trochę ciężko je porównać. Ale jak myślisz co byłoby lepsze, czy lepiej poczekać chwilę?? 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tez sie napalilem na Fke do 5 tys i szybko budzet sie zwiekszyl do 8 i szukalem GSa ale 8 to takie absolutne min, kolejne 2 tys szybko wciagnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie, poczekaj, bo kupisz, a za kilka miesięcy znowu wpadnie jakaś kasa i będziesz żałował, że byłeś zbyt napalony. 

Tylko spokój..... I chłodne czoło. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm, wiem że sezon w pełni ale chyba się zastosuje do Pszema, bo raczej nie ma sensu kupować czegoś na siłę od handlarza.Niech emocję trochę opadną, bo kupię dziadostwo a tego nie chcę.  A właśnie, lepiej kupować na koniec sezonu czy początkiem, jak to jest?? I co do tej F-ki lepiej na nią patrzyć czy ten gs dużo lepszy?? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lepsza jest zima, ale też jest mniej ogłoszeń. Generalnie na wiosnę ceny się podnoszą.
Fka jest bardzo dobra, ale już stara, ma więcej za sobą.
Miałem fke i bardziej mi się podobała od gsa, super się na niej jeździło, jednak singiel nie przypadł mi do gustu, szczególnie w mieście, trzeba mahac biegami bo inaczej szarpie. Teraz mam twina i jest bajka.

Wysłane z mojego wc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli Fka, to warta zainteresowania oferta:

 Widziałem maszynę i z perspektywy czasu szkoda, że kupując nie trafiłem takiego egzemplarza.

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i spalanie F650GS ma około 2 litrów na 100 km mniejsze do gaźnikowej eFki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedam Ci CB500, to NIE BMW ,ale prawie, bo na forum F650 GS zarejestrowana i była na paru zlotach.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×