Skocz do zawartości
BrunoJ

[K] osłony/plastiki do GS 04-07

Recommended Posts

No i muszę edytować bo... pamięć już nie ta. Instalowałem wyświetlacz GPT, taki:

http://allegro.pl/wyswietlacz-biegow-gpt-gi1001-bmw-gs-k-1200-s1000-i6211798286.html#thumb/3

Tu fotka:

wW6DS9nqhq1MdaNRdWjGeXfy0rNuos1arB0IsJ8_

 

Wpinany chyba 4 kabelkami w instalacji, z wyświetlaczem przychodzi rozpiska kolorów kabli-  dość to łatwe.

Żeby nie było za kolorowo.. Wyświetlacz działa ale bez szału - ma opóźnienia, zdarza mu się mylnie pokazać przy przeciągnięciu na biegu lub szybkiej redukcji.. Taka niestety uroda montażu tego do singla ze starą elektroniką, gdzie sygnał obrotów jest jaki jest..

Edytowane przez arthurr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co do plastików, to może znajdź gdzieś/pożycz kawałek z kolorem jaki Cię interesuje. Podjedź do firmy reklamowej, to Ci dobiorą kolor i zrobią naklejki. Okleisz i będziesz miał co chcesz ;)

Edytowane przez Pszemo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Plastiki mam 'oryginały', tyle że są po lekkich przejściach. Nie potrafię ocenić czy dodają urody i seksu (jak blizny na twarzy twardziela) czy też po prostu świadczą o braku umiejętności kierownika ;-) Marne pocieszenie, że to nie ja je 'nadziergałem". Mnie nie tyle drażni że podrapańcem jeżdze, co że kilkanaście stron plastików na allegro, a to co szukam przez rok sie nie pojawiło :/

W każdym razie wzornik koloru mam. Nawet kombinowałem żeby dać do lakierni zeby dorobili, ale znajomi odradzają mi zabawę w malowanie. Nad oklejeniem elementów folią to prawdę mówiąc się nie zastanawiałem. 

@arthurr - dzieki za podpowiedź, popatrzę i przemyślę. 

Jest jeszcze wersja "primitivo" tego wskaznika - magnes na dzwigni biegów ;-)

https://allegro.pl/wyswietlacz-biegow-wskaznik-motocykla-motocyklowy-i7349642603.html

Edytowane przez BrunoJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×