Skocz do zawartości
usek

świeży posiadacz gs 650

Recommended Posts

Witam Wszystkich serdecznie. mam na Imie Paweł i jestem z pomorskiego. od połowy lipca jestem szczesliwym posiadaczem bmw f 650 gs z 2003 roku. Wiem, ze pierwsze kroki należy pokierować właśnie do powitalni także jestem :D ale na tym kończy się moja przygoda z jakimkolwiek forum. Przyznaje bez bicia, że to pierwsze forum na jakimkolwiek byłem :D także bardzo bym prosil o pokierowanie o pomoc w poruszaniu się tutaj. pozdrawiam 

Edytowane przez usek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj świeży posiadaczu :)

Nie żebym się czepiał - zajrzyj czasem do słownika. Oszczędzisz innym oczu :)
LwG !

Wysłano na Berdyczów...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dakarowy  - z Małego Trójmiasta :D   dokładniej to pochodze z Podlasia ale ok kilku lat  przebywam w Wejherowie 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to pod bokiem będzie Cichy i gural, a i żeglarz z takim samym modelem motocykla się w okolicy narysuje, więc w razie draki możesz ich atakować. :default_icon_beer:

P.S. W góglu widać że tam faktycznie jest Małe Trójmiasto... ino kaszubskie :default_icon_e_smile:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. 

Chłopaki o Sebie zapomnieliście ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to całkiem spoko :D niestety w przyszłym tygodniu wyjezdzam na 4 tygodnie ale po powrocie chetnie bym sie spotkał:default_icon_beer:.  mam tylko nadzieję, że sezon sie jeszcze nie skończy heh:default_icon_e_confused:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×