Skocz do zawartości
miczoreno

Sprzedam F650 GS 2003-4

Recommended Posts

Cześć koledzy....

przyszedł dzień, w którym postanowiłem rozstać się ze swoim ukochanym moto. Niestety, ale moje obecne stanowisko w pracy wymaga ode mnie bycia w wielu podróżach służbowych więc praktycznie nie mam czasu na jazdę na motocyklu. Po wielu nieprzespanych nocach stwierdziłem, że lepiej będzie jak ktoś inny będzie mógł się cieszyć z jazdy na moim szerszeniu. (Nie znaczy to jednak, że na zawsze żegnam się z Gs'kami ;)  )

Tak że do rzeczy:

Moto z przełomu 2003-2004 już po lifcie. Kupiłem go od naszego forumowego kolegi Debiana, który przesiadł się na 800. Motocykl ściągnięty z Włoch przez Planetbike w 2012. W 2014 odkupiłem go od Debiana. 

Od samego początku motocykl serwisowany w Adammoto w Gdyni i raz w Warkocie w Juszkowie. Zarówno Debian jak i ja bardzo dbaliśmy o to, aby motocykl był w pełni sprawny na co mam rachunki od 2012 z wyszczególnieniem co zostało zrobione za grube miliony ;) .

Na liczniku obecnie 66 400km i myślę, że to realny przebieg. Stan oceniam na dobry z małym plusikiem. 

Co do użytkowania to nigdy mnie nie zawiódł. Moto nigdy nie leżało. Użytkowany w 99% na asfalcie. Przejechałem nim całą Polskę i w tym roku Litwę. 

W zaszłym roku kupione nowe opony Dunlop TrailSmart, 2 lata temu nowy akumulator, w tym roku wymieniłem tarczkę przednią i klocki. Jeżeli chodzi o płyny, świece, filtry itp itd wszystko wymieniane co roku na bieżąco - nawet jak robiłem rocznie tylko 2k km. Napęd praktycznie nowy.

W komplecie oddaję również zestaw kufrów oryginalnych BMW - 2 boczne i centralny oraz oryginalny prostownik do akumulatora z ładowaniem z gniazda zapalniczki. 

Na wszelkie pytania odpowiem. Oczywiście moto można sprawdzić przed zakupem w dowolnym serwisie motocyklowym w Trójmieście. Garażowany cały rok w garażu podziemnym.

Aha - dzisiaj jeszcze zrobiłem badanie techniczne oraz wykupiłem ubezpieczenie, aby nowy nabywca nie musiał już sobie tym zawracać głowy do sierpnia następnego roku.

Cena dla forumowiczów - równiutko 10 000 zł.

Dla potwierdzenia podsyłam linki do moich moto wypraw (Litwa jeszcze nie zmontowana bo byłem w zeszłym tygodniu :) )

 

 

 

jpg (Medium).jpg

IMG_0419 (Small).JPG

IMG_0430 (Small).JPG

IMG_0431 (Small).JPG

Edytowane przez miczoreno
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ode mnie, tak że, ściągnięty, bieżąco, cana. Tak na szybko, powodzenia ;)

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

IMG201704_qhhhene.jpg

Widziałem go ostatnio u Adama. Rys mu nie przybyło -wygląda jak 3 lata temu:D

Edytowane przez Debian

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak byłoby, gdyby moto trafiło w ręce jakiegoś rzeźnika:default_wink: Mało kilometrów nakulałeś przez te dwa i pół sezonu. Zresztą w tym czasie osiemsetką zrobiłem niewiele więcej i do przyszłego sezonu pewnie już nic na licznik nie nabiję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to widzisz jak to jest :) wcześniej to codziennie do pracy jeździłem, a 2 lata temu zmieniłem pracę i teraz niestety więcej kilometrów robię w samochodzie (ok. 50-60k rocznie).

Mam nadzieję, że i tym razem moto trafi w dobre ręce, a właściciel będzie mógł pokręcić trochę więcej km.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak potwierdzam i nawet oblany bo ostatnie 50 km przejechałem w ulewie. 

Jeszcze raz dziękuję koledze za tak zadbany motocykl.

Teraz czym prędzej do sklepu uzupełnić braki w odzieży.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×