Skocz do zawartości
dakarowy

Sprzedam G650XChallenge

Recommended Posts

Chyba po trochę ponad 3 latach użytkowania, w końcu dojrzałem do decyzji o sprzedaży X-a 

Motocykl używany zgodnie z przeznaczeniem, technicznie sprawny w 100%, wizualnie nosi kilka szram po różnorakich nierównych bitwach, tym niemniej szczerze polecam.

Motocykl posiada wiele akcesoryjnych dodatków.

Szczegóły serwisowe opowiem zainteresowanym na PW lub przez tel.

Rocznik 2007, przebieg 29763 km na dzień dzisiejszy.

 Cena 13500 PLN

Tp7NTtklSNqFoXRU-ovgcFOXbOerBtGoSSOsBIwmcId78yEC8d8r1V48vEjzI2eyv00b9F4RBF-VTKRsOcdWAVr6T7uwGowaYUW5zmaXKOVp_MxMaLbkc2y9jWRCsHK-hJXN-k-42YNl00PJIp7YNi6cPJxJRL4LeTfrXFmdV9ucs_FtZRJ02iISxcWUu9XjkkUvVq25IxubUJUcUsDNyYb9puu0RCw2S2Ocpb9vfdW3YP1BrfvdhqkH7EJwOtIZSZT5jlS_3XWT55ujZJnrjVgjOVim9NkI8vILxANSJVTXOj9emjapBg4ha_TBG_ZHN49lNOY8uI6Ea0ywel0tRjr3rlKhO_JLFv0rYjEA6oiJDnXoGo0KMkbU6i2ftNbFuP_TA7qioTNs8zCxBlrzgFpBvOhmmHSkT--gJhQNN8gsKgMVs51ijUlSvtGXmlW-mR0G6V_mJX-mFyJaDBKpjB6CsQl1OziyIZsblWQXx70zuG3bA4Gs6tIt5DxxMYzoa_ubPh-LAtQ9u1q1vVbBGhoq3REnX0eqebrkZflaK6zX4OTNcXDYiU7Mv4cyv6TnbRRXrZhERPYX_Tn3huB18etbcoBwPR-ADA405cY1Ta1VhMR5DQSXRA=w1133-h638-no

u5zkf6nAERu6aKRb9zUnzdxC0EriLXJFRIQjLYS6nusW91_2CeVPffo2gKuyEmDiJbYDaHN137DC6Zkin596_RkClfOA4AoJxK1dxTAEAryW2fH6UMqUGgwdHEQP3CNWS640ygpHj576Vn4UzwEmI7JRyYf9pBez15ZlkoM9fyXgcz6x8WOquOLWHg4pS5_77s2rmkSfwEn0KiZB0VZlvdG3QT--aJEVjeGC2L2m6hf3rGHKkfpludcLcYnN_46gbD0FM5zV3loQUX2ja96PrAWISaq3VdVKsRx5IvS4EdBU9VBZs0nMCZqYqEAKR31cr7aF-tTD9PMA7SFgTIWPrHlMjJa26IZSO0PL_7WqvLVR01orD_IdKjvXkxqV_5qZou3FqBooG_zm39HRGuz91E8-pp0FiufodiRWGg_emFviKiEP2ZDoC45Iq0n3PqyA1Fged1EM1rdKUUZh4sWOIC-nLlOaBr5-fhnuyE_fqbGX4z2tQIJ6yP2CEgJzQv1C6YbjC12pJVjkBR_UEtnsMn78-E2sZryFyDBzoT_TKP06GdAXcR-QHGWJkld3_S0yJMwlcXm2ADoT829JbXPfu0XDgxuhinp8zdbr2Sj-8Zf4eq6P1wUgsQ=w1133-h638-no

mCsQ1GvHSHI-uwZqNoIhJnkiywpRiIIh5ebMVPWf3eP-4lKNLhwe42lCHIzSdksLu5RVGX22rKUBYf_302LPWomsaylTYro3awO1yl7tgD0LDv5Cy9VFg4Jws-omYAI5hSvv7Ibh340VHVtPuROQuP7YACjiBkTuW_yB55m5V47mZqd26kXRhWgrdsMW_qO2FdJxFyl9VkA3Nak0KrrdIQXpBubmsjSQ7qYJGYXbZf0T5lgyiTKCjYy04pYO_bYRFP_NDOkeyYCn8MzVvHZFmA3TvZWTKWgb8pgnSREtRvYdQ-7pm8p-vYd09Dpo1WMf11VOCK4IKyU7eBSRLFDXmSCFSUXJiOIi5GMgWfuo45mFmbobsHpGc7rh326EALMqYHazCqVmXnUq8pwito_rU7vXDW1spimjKVJBZtXGphvDu0P1hHPul1bfAj1o96B_npNxCoUlaVlQ6X2gryXZUDvQHGRgkLCv9xi37MOsvyJoVEbIgn-z8xxw8PpXI5qnq94jgQm3-xDx3AfEhu_r2k6jZt2udjfpOlwzeGYvraihcw-lW-4C3N7tJSm5ZP8-OmRpeMCNIrfpgee3h5Okl3OdPj9Y_gJrTCRplAIcVmxm9c1Y-Sc4xw=w1133-h638-no

BHMJ1hzin-SBSo6Z3RwLJU21BaUjfSKsv0cmYNabCS3IoadNCY78Nc2ae88OyCjBn5iFYpafJJlp7Q1FecjORsiw4YIXuuRhCUsiBr07o0yvHuve2g0ei-e-a9C_CECnz-MDTEPm1iD-njZ_wV6HnTrOKP0HkNXePY64HlzPSbAFb6TvItXztyeT71yXYBqNKApOREBmxvx5ckYPk4DHgPErB_IpPSMje9ZrwlIE6vmOY-e09gbU1nu-5MxF53KBRJu8xB-taspomEc1kL2zK00Jmcxmo28J_I27u10ByX3cPuHuS6ak_jXla8f9PRR7re8OQJgU0dfT7sLd0r7QtoxU1X4jNdkTEiyQ2qIkGFhijtSMeJZnuJPMEgt3_nhyhutLmY2_LyR8pwe-HQXUYqeO41jHnf55PUmGYw3cwiaqjKd0aZj-PCSr4CxvDtl-hjX5Ww4nuXdaXk6u0B-DtOdFhMz45ZKB7VW7Or-Ayel3oHmSaSp20zRVlFNwIbniH8_kruvOWFkBra8bmaf2jT8RYM8_64Yz9q380b20m_PRyZCqfcifQjh3bhaY728RvIdQEPfGu6w8R9Mrq3uqLLcIl30oWz1KSmPO3yQBlicQbCC1tuocHg=w1133-h638-no

b5xtUdn9zVsSETaXaNEcRELvqlpQwZjSUNPtck7cF3e_CFgQflQt4oYz67sJiRF44LxRVxCnh8hjA6orhg_49j5aJcLiVIILa2sP32D43Dy31B_RxYrs_kt8amNX0WyL6TSjcOuCkus4pcrsSm0tKbIZayYWsnswA11OyAVw0QPU1JEbLNpyj8aNhnUXD9HBnVIGaCTyLrOpwjbrHUk8sJW40RNsh2JMiT_obIFtW4OjEmbpJV_JatER-k_wmUxmIVAgq1Z3BL2tSOGglFmRIyosP2M4_L7uwV2-AhXYe0icEym5Qi7P7gkCT466Cp8RNI2f2TlS5NeiJIo9CPjmK4XJvPuCUrMxiwrA5dPyjl2d-Gr-GlQnadXFo_gfEXuwa3F7ZWURTBnVATAM1IzXiKCoyLzBoIdUI95fpMaR10rJz8Ok6NzU3cCSiIPM3SKkH7ChYwC-4b5m4Xt6ti16RyCMWGNqpFDWafl0HyA3WHnKkiGnnfC7U2-m8VHIWNL5wjZIxKbB3tWY6uP07iVj8WjJGmyQrMRyw3sUg3Ka0T3uB4tw-16J9hZQVfWDh9dMofj3jYpB8G-iq5YJtj_yyJtcZ3Sk8YGuKsxfRpwqlfQY6vXEjjIt-Q=w1133-h638-no

 

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Próbowałem sprzedać swojego, żeby zamienić na 690. Zrezygnowałem. Lepiej jednak jezdzic niszowym BMW niz plywac w morzu pomaranczy. Trzymam X aż padnie.

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w zasadzie chcę zmienić na coś innego, to motocykl który, jak do tej pory, jest u mnie najdłużej w "stajni" - to o czymś na pewno świadczy, jednak zmiany prędzej czy później są potrzebne, by się w jakiś sposób rozwijać. :default_icon_e_smile:

Chciałbym KTM450EXC, ale ze względu na interwały serwisowe i ogólną potrzebę grzebania przy nim, z chęcią zakupiłbym husqvarnę 701, z tym że tu jak na razie brak ich na rynku wtórnym, a i ceny nie są niskie, praktycznie identyczne jak za nowy 450EXC. Czas pokaże co z tego wyjdzie, na razie wystawiłem, co będzie... to będzie :default_icon_e_smile:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

husqvarna 701 to trochę lepszy ktm690, ale cały czas to jest waga x-challenga.

Kupuj exc, jak się zastanowić, to te interwały nie są takie straszne jak nie startujesz w zawodach i nie katujesz na maksa - te 16h to chyba wychodzi średnio jakieś 800km - czyli olej co 800km a zawory co 1600km - to wbrew pozorom może okazać się, że raz na sezon ;)

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem 450 EXC, świetne zawieszenie, dużo mocy. Starszy RFS praktycznie niezniszczalny. Niestety mi zabrakło umiejętności żeby jeździć nim w ciężkim Enduro, a motocykl nie nadaje się jednak do dłuższych przelotów na asfalcie. Moim wyjściem był X Challenge na wyjazdy dual sportowe i XCF-W 350 w ciężki teren.

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, gilby napisał:

husqvarna 701 to trochę lepszy ktm690, ale cały czas to jest waga x-challenga.

Kupuj exc, jak się zastanowić, to te interwały nie są takie straszne jak nie startujesz w zawodach i nie katujesz na maksa - te 16h to chyba wychodzi średnio jakieś 800km - czyli olej co 800km a zawory co 1600km - to wbrew pozorom może okazać się, że raz na sezon ;)

No własnie ja w sezonie potrafię po lesie zrobić z 15 tyś km, może nie katuję ale tez zbyt wolno nie jeżdżę, więc koszty można sobie policzyć, poza tym w moim rejonie jest mimo wszystko płasko, owszem znajdzie się kilka wąwozów i wymagających bagien, jednak wolę trochę pozapierdalać po szybkich szutrowo-piaszczystych dróżkach niż grzęznąć w błocie godzinami, tym bardziej że w 99% jeżdżę sam.

Czas pokaże, zobaczymy na co finanse pozwolą, być może kupię starszą 450tkę na jakieś jeden/dwa sezony, a później może będzie Husqvarna, waga mi nie przeszkadza :default_icon_e_smile:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na pewno husqa 701 będzie zmianą na lepsze pod kontem zapierdzielania po szutrach i leśnych drogach, ale też na 800tce po szutrach się świetnie ciśnie :)

Taki exc to jednak dużo grubsza zmiana, ale chyba do szybkiej szutrowej jazdy jednak gorszy wybór. 

Z drugiej strony będąc na Ukrainie w tym roku widziałem takie podjazdy, że moim katem bym nie próbował nawet. Jeden podjazd w 9 motocykli robiliśmy 2 godziny a miał może kilkaset metrów. Były dwa ciężkie katy 990 a reszta to 690tki i 701nki. Myślę, że na exc było by zaje.....ie tam pojeździć. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minut temu, gilby napisał:

na pewno husqa 701 będzie zmianą na lepsze pod kontem zapierdzielania po szutrach i leśnych drogach, ale też na 800tce po szutrach się świetnie ciśnie :)

Taki exc to jednak dużo grubsza zmiana, ale chyba do szybkiej szutrowej jazdy jednak gorszy wybór. 

Z drugiej strony będąc na Ukrainie w tym roku widziałem takie podjazdy, że moim katem bym nie próbował nawet. Jeden podjazd w 9 motocykli robiliśmy 2 godziny a miał może kilkaset metrów. Były dwa ciężkie katy 990 a reszta to 690tki i 701nki. Myślę, że na exc było by zaje.....ie tam pojeździć. 

8setka przelatałem prawie 30 tys km, z czego z 25 tylko po szutrach i lasach, więc troszeczkę się orientuję na co stać ten motocykl, obecna jest w zasadzie tylko na szosę, ale w teren (ten mój) X byłby wystarczający, gdybym z roku na rok nie jeździł szybciej, albo raczej bardziej wymagająco (dla siebie) :default_laugh:

Miałem kilka motocykli, którymi w zasadzie tylko jeździłem po szutrach i lasach, ciężko znaleźć kogoś kto chciałby utrzymywać tempo, zazwyczaj jest to jeden/dwa wyjazdy, a później to się dziecko urodzi, a to w piecu trzeba napalić, a to słońce za nisko, a to.... srato, więc doszedłem do wniosku, że chyba czas zmienić motocykl :default_laugh:

A tak poważnie to nasłuchałem się o zajebistości innych zawieszeń, zaczyna mi brakować mocy w Xsie już od jakiegoś czasu, bo górka w BB nie zdobyta :default_laugh: więc powoli dochodzę do wniosku, że czas sprawdzić coś innego, pewnie będzie jeszcze szybciej, choć jest szansa że na starość uda się trochę zwolnić, pewne symptomy już zauważam, co prawda chodzi o myślenie, ale zawsze to coś... no od czegoś trzeba zacząć :default_laugh:

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, gilby napisał:
50 minut temu, enlil napisał:

 

Coś sie forum kaszani....

Fajny to tu jest X dio sprzedania a nie jakis tam KTM :default_cool:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

X fajny póki się nie sprzeda, później już tylko KTM :D :default_cafe2:ewentualnie Husqa :default_icon_beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, gilby napisał:

na pewno husqa 701 będzie zmianą na lepsze pod kontem zapierdzielania po szutrach i leśnych drogach, ale też na 800tce po szutrach się świetnie ciśnie :)

Taki exc to jednak dużo grubsza zmiana, ale chyba do szybkiej szutrowej jazdy jednak gorszy wybór. 

Z drugiej strony będąc na Ukrainie w tym roku widziałem takie podjazdy, że moim katem bym nie próbował nawet. Jeden podjazd w 9 motocykli robiliśmy 2 godziny a miał może kilkaset metrów. Były dwa ciężkie katy 990 a reszta to 690tki i 701nki. Myślę, że na exc było by zaje.....ie tam pojeździć. 


My jeden podjazd na Ukrainie, robiliśmy w dwa motocykle siedem godzin, to co ja mam powiedzieć? :D
 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, dakarowy napisał:

 

Miałem kilka motocykli, którymi w zasadzie tylko jeździłem po szutrach i lasach, ciężko znaleźć kogoś kto chciałby utrzymywać tempo, zazwyczaj jest to jeden/dwa wyjazdy, a później to się dziecko urodzi, a to w piecu trzeba napalić, a to słońce za nisko, a to.... srato, więc doszedłem do wniosku, że chyba czas zmienić motocykl :default_laugh:

 

Coś o tym wiem....  Teraz to nawet boję się przejeżdżac przez tamte okolice, trauma.... . A to były Twoje początki na małym gs-ie  :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Coś o tym wiem....  Teraz to nawet boję się przejeżdżac przez tamte okolice, trauma.... . A to były Twoje początki na małym gs-ie  
Daj spokój to było dawno i nie prawda

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 24.08.2017 o 08:47, dakarowy napisał:

[...]Chciałbym KTM450EXC, [...]

No nie gadaj że będziesz kopał żeby odpalić :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
39 minut temu, vsbot napisał:

No nie gadaj że będziesz kopał żeby odpalić :D

Założy się rozrusznik od 60'ki i będzie dobrze ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

450 exc ma toito... i

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jak tam, nikt nie chce prawdziwego motocykla?tylko te damskie? :default_icon_e_biggrin:

P.S. A mojego ogłoszenia to nikt nie podepnie do góry... :default_icon_cry: a tyle lat tu zmarnowałem... :default_cafe2:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczekaj do listopada lub grudnia. Wtedy jest sezon na handel ;)

taptarapta

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 minuty temu, Marcin N napisał:

Poczekaj do listopada lub grudnia. Wtedy jest sezon na handel ;)

taptarapta
 

Bardzo lubię takie maksymy, bardzo :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A sprzedałeś kiedyś motocykl w sierpniu czy wrześniu?
Chociaż Padre z pewnością ma większy dar przekonywania niż my prości akolici ;)

taptarapta


Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, Marcin N napisał:

A sprzedałeś kiedyś motocykl w sierpniu czy wrześniu?
Chociaż Padre z pewnością ma większy dar przekonywania niż my prości akolici ;)

taptarapta
 

 

Sprzedawałem w sierpniu i w lutym i w maju też, Co za różnica, 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×