Skocz do zawartości
Marcin N

[K] X-COUNTRY graty potrzebne

Recommended Posts

Bagażnik

Kanapa wąska lub zwykła do przeróbki

 

taptarapta

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby ktoś coś w temacie powyżej widział słyszał znał to jestem wciąż żywo zainteresowany

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bagażnik wystrugałem se taki ło, bo ceny kilku rurek z swmotech czy innych tam takich mnie zniechęciły :) . Uchwyty ze stalowej blachy 4 mm, płyta z amelinum. Przeżył już bez najmniejszych problemów kilkanaście tysi km w różnych terebejach z bagażem. :) . Jak chcesz mogę wystrugać uchwyty pod płytę, albo całość , chociaż akurat samą płytę lepiej chyba kupić jakąś używkę i pod nią zrobić uchwyty bo ta moja niema znaczka touratech. Nie mniej jednak spełnia zadanie w 100% :) 

Trochę może to nie wykończone, ale popełniłem to na dzień czy dwa przed jakimś wyjazdem, prysnąłem sprajem o tak już zostało :)

cToiw6F3oOdpWw1Wf5UGj66w2PhLmcQlrYIvHZyV

 

oSdY9eMHmnuhdhC9dlE-pVWIKhXl3CLXF_E5Z6lr

tb7cYl1BvWhV-PLeKkDIfWHpeZyA8kctUJRO-WSl

a załadowane toto wygląda tak, tylko tutaj jest płyta szersza, która wygląda jak statecznik poziomy Boeinga, ale chodziło mi o to żeby torba zbytnio na wydech nie zwisała 

2JJasrgVse5N-nxjH6x4-Ako3sC89BdchmVlpQSv

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ceny SW-Motech czy oryginalnych są mocno zniechęcające tym bardziej ze dostaje się jakiś stelaż do którego trzeba i tak płytę dokręcić trzeba

ponieważ docelowo jakiś kuferek Ani będę musiał doczepić zastanawiam się czy ta płyta będzie odpowiednia do kufra bmw tylko trochę to liche się wydaje

28b40f604916a56ace5369a76082

 

a może powinienem szukać innego rozwiązania, w każdym razie może faktycznie najlepsze będzie wydzierganie czegoś na podobieństwo Twoich :)

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest płyta bagażowa (przez te podłużne otworki przeciągasz paski spinające), kufra do tego nie doczepisz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I zdaje się od xchallenge

do podstawy/bagażnika trzeba by dokręcic coś w tym guście i dopiero do tego kufer. Ta płyta z linku który podałeś będzie raczej za wąska.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, to jest raczej płyta od 8setki adv, mam taką samą na zbyciu, w idealnym stanie jakby co, oddam za 100 zł, przesyłka w cenie :default_icon_razz:

ale fakt, to nie jest płyta pod kufer, a płyta pod np. torbę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, dakarowy napisał:

... mam taką samą na zbyciu, w idealnym stanie jakby co, oddam za 100 zł, ...

Ty miszczu markietingu, Ty :default_laugh:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, Pszemo napisał:

Ty miszczu markietingu, Ty :default_laugh:

Klient nasz Pannn :default_icon_e_biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mądrych zawsze dobrze poczytać

pytanie tylko jaka torba tam wejdzie? raczeni nie za duża kosmetyczka :D

w każdym razie już wiem że nie o taką płytę mi chodzi ;)

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dodatkowo dumam nad podgrzewanymi manetkami i szukam handbarów w sensownej cenie które doceni Ania ;)

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Marcin N napisał:

A dodatkowo dumam nad podgrzewanymi manetkami i szukam handbarów w sensownej cenie które doceni Ania ;)

Ania na pewno doceni jak kupisz jej handbary z miłości, ale czy niekoniecznie te tanie z miłości do oszczędności ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

handbary, handbarami i tak nadal mam problem jakie wybrać by dobrze chroniły przed wiatrem a nie kosztowały majątku. Skończy się chyba na UFO Caiman jak gdzieś jakaś promocję wyrwę albo będę polował na oryginały w ludzkich pieniądzach

kupiłbym grzane manetki bo jej ręce marznąć zaczynają i też mam zagwozdkę. Kierownica wieśniaka chyba jest taka sama jak w twinie czyli na końcach węższa dalej szersza. W twinach manetki raczej są oryginalne, ale jakie akcesoryjne można dobrać żeby pasowały na tą kierownicę? Oxfordy które oglądałem chyba wszystkie są na kierownice 22mm

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale kierownica w miejscu gdzie siedzą manetki przecież się nie rozszerza - jeśli już - to dalej. Manetki, nawet oryginalne, średnicę wewnętrzną mają stałą, więc nie ma co wydziwiać, tylko zmierzyć i dobrać oxfordy. I po sprawie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, arthurr napisał:

Ale kierownica w miejscu gdzie siedzą manetki przecież się nie rozszerza - jeśli już - to dalej. Manetki, nawet oryginalne, średnicę wewnętrzną mają stałą, więc nie ma co wydziwiać, tylko zmierzyć i dobrać oxfordy. I po sprawie.

Słusznie prawisz,

@Marcin N skontakuj się z @mila1 on zdaje się ma grzańce w swoim wieśniaku. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a Dziadkowi grzańce też by się przydały albo chociażby osłony, żeby później trzy dni przy kaloryferze nie siedzieć po przelocie w trochę niższych temperaturach

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, enlil napisał:

a Dziadkowi grzańce też by się przydały albo chociażby osłony, żeby później trzy dni przy kaloryferze nie siedzieć po przelocie w trochę niższych temperaturach emoji3.png

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

etam, on jest twardy i zwykle przerwa na fajku wystarsza aby palce zaczely pracowac na nastepne 20km :cafe4:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mila podpowiedział i manetki zakupione
A handbary... to może na razie takie
http://s.aliexpress.com/MbiAVnQZ

I kolejne pytanie
Montował ktoś w swoim X regulowane klamki?
Sądziłem że będą takie same jak w F800gs a z realoem wynika że X miały tylko swoje niepowtarzalne klamki :(

Ania ma trochę małe dłonie i o ile w trasie nie jest jej potrzebne sprzęgło o tyle przy wolnych manewrach ma trudność z operowaniem

taptarapta



Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×