Skocz do zawartości
mirkoslawski

[S] Kurtka SPIDI, zbroja Dainese, Caberg'

Recommended Posts

Cześć,
jak w temacie - jako iż sprzedaję swój motocykl i zawieszam na parę lat motocykle, wyprzedaję swoje ciuchy. Jeśli ktoś życzy sobie szczegółowych fotek lub ma pytania w sprawie ciuchów - zapraszam, odpowiem tak dobrze jak umiem ;)


1) Zbroja Dainese Wave, stan b.db.- (rzep od pasa nerkowego wymaga albo wszycia nowych pasów rzepu albo akceptacji bo nie trzyma tak jak nowy. Ja jeździłem i akceptowałem). Zbroja nie uszkodzona, "plastry miodu" nie pogięte - nigdy nie miałem w niej wypadku - kupiłem nową. Nowa około 1300 PLN, ja proponuję 400 PLN z przesyłką
YlAUvmS.jpg
e4bExIO.jpg

 

2) Kask dualowy CABERG Tormax biały, chyba jeszcze z gwarancją, XL - stan b.db. - proponuję 600 PLN - oczywiście pudełko, pinlock, blenda i szyba bez rys - google (mieszczące się w kasku) gratis!
5QEhJyN.jpg
n5kOfUF.jpg
YOxL7ci.jpg
G78Xb4B.jpg
exLvERk.jpg
UggGq1k.jpg

4) Kurtka SPIDI Hard Track XXL ale ja ją na zbroi nosilem (mam 187 cm i 105 kg wagi ale bez brzucha), stan b.db z małym minusem (w końcu uzywana ale bez uszkodzeń) - nowa około 2300 PLN, ja proponuję 1000 PLN, oczywiście komplet podpinek i membran - kurtka ma 2 lata. Są oczywiście standardowe ochraniacze do niej. Przykładowa aukcja poglądowa http://allegro.pl/kurtka-tekstylna-spidi-hard-track-wyprzedaz-m-i6918539411.html.

Nie sugerujcie się za bardzo rozmiarem - bez zbroi z fabrycznymi ochraniaczami też nie była jak worek az podpinkami to już w ogóle.

HkKXRLX.jpg?1
SFP7Ph0.jpg
nw887ia.jpg

Ciuchy oczywiście są wyprane i pachnące :Thumbs_Up: Przy zakupie min 2 rzeczy - rabat 5%.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×