Skocz do zawartości
mario2007

Honda Civic typeS 1.8 + LPG 2007

Recommended Posts

Z powodu nagłej nawracającej miłości mojego syna do wyrobów niemieckiej motoryzacji z tylnym napędem /kupiłem e46 330 ci i nie pozwolił mi go sprzedać .../ , sprzedajemy jego auto . 

Cicic 1.8 typeS czyli 140 koni , rocznik 2007 w srebrnym kolorze .

aktualny przebieg 148500 - nie cofany nie "regulowany" :D

 ostatni przegląd w niemieckiej hondzie 07/2015 ostatni tuv niemiecki 07/2016 na dwa lata  , polski przegląd  do maja 2018

po imporcie wymieniony olej , filtry . 

 opłaty akcyzowe , rejestracja - wszystko przy około 143000 przebiegu w maju 2017 roku .

nowa instalacja gazowa stag Qbox 07/2017 - młody robi codziennie 70-80 kilometrów do roboty i z powrotem , to był warunek - do gazu :D . działa bezproblemowo , duży zbiornik 43 litry ,  dwa lata gwarancji . Te silniki hondy wyjątkowo dobrze znoszą gaz - wymagają tylko regulacji zaworów co 20000 kilometrów , nie jest to uciążliwe , zawory regulowane są śrubokrętem :D . 

za chwilę padło sprzęgło , w zasadzie ja stwierdziłem że to już czas - syn pojechał na urlop moim citroenem c5 i mi civica zostawił na zastępstwo .  więc jest nowe LUK - 08/2017

Historia pojazdu - jeden Niemiecki właściciel od początku do końca , wszystkie wpisy w książce serwisowej , posiadam ostatni wydruk TUV . było minimalnie drapnięte w lewy tylny błotnik i końcówkę drzwi lewych - mam zdjęcia z dnia zakupu , chętnie prześlę . auto kupione dla siebie , nie na handel . sprowadzam samochody więc zakup był że tak powiem "na zamówienie syna " 

wyposażenie standard dla tego modelu czyli climatronik , alcantara , składane elektrycznie lustra , podgrzewane siedzenia , czujniki zmierzchu i deszczu , halogeny  , alu 17 cali z bardzo jeszcze dobrymi oponami michelin pilot sport 2 . do tego komplet kół zimowych z również bardzo dobrymi oponami - blacha , fryc nie posiadał na zimę alusów , oszczędny taki ... :D .    abs , esp , elektryka , cd + zmieniarka yatour /niestety się zwiesiła i ni cholery nie wiemy jak ją ruszyć / ,  itp itd . dwa klucze , niemieckie instrukcje itd . 

na dzisiaj raczej nie widzę wad godnych uwagi i jakiegoś dłubania - nadwozie i podwozie bez rdzy , hamulców jeszcze dużo , zużycie gazu około 10-11 litrów . niewielkie jeszcze ślady miejskiej eksploatacji 

do zapłacenia 25000 pln i nie podlega to negocjacji , wystawiam fakturę marża - na pełną kwotę , jak zawsze .  601 pięć 73 osiem 63

zdjęcia jutro, może przestanie lać wreszcie ...  na razie poglądowe , żeby cokolwiek był widać - to nie jest angol :default_icon_e_biggrin: to co sprzedajemy , koła są trochę inne ale powiedzmy że model i kolor się zgadzają :D

tmzygbweygppbr5tpnsi.jpg

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mario, mam prośbę - za jakiś czas będziemy wymieniać dwa autka w domu

Znajdź mi takie cacka jak zawsze sprzedajesz :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co chcesz ? zadzwoń do mnie wieczorem /telefon został w chacie , strasznie dzisiaj zamulony jestem po grzybobraniu wczorajszym /  to pogadamy . 

na dzisiaj mam : 

scenic 07/2013 1,6 16v 110 koni srebrny tom tom edition 59950 przebiegu /juz zarejestrowany w naszym kraju/ , w czwartek do odbioru 

focus 01/2014  1,0 ecoboost 101 koni wersja titanium kolor midnight sky / rzadki okaz /  przebieg 60000 - u lakiernika , kolejka na dwa tygodnie

focus 12/2014 1.0 ecoboost 101 koni kombi srebrne już po lifcie przebieg 58000 - jw

focus ST 12/2012 , 250 koni biały 76000 przebiegu , w moim użytkowaniu / w zasadzie nieużytkowaniu.../

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popłakałem sie ze śmiechu :)


Wysłane z garażu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mario, jak Ci tak dobrze idzie może byś ojcu mojemu emerytowi pomógł moją, znaczy jego Hondę sprzedać. Ładna taka, amerykańska, ale tata w małym peugocie się zakochał bo mało pali, diselek i pięcioro drzwi ma. Seniorom łatwiej się wsiada i wysiada niż do Coupe

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jak nie ma jej w carfax-ie to czemu nie 
Jest w Carfaxie. Jako bezwypadkowy

Przejdźmy na priv żeby nie zaśmiecać

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×