Skocz do zawartości
Lukasz

Kupię R1100/1150GS może AT..

Recommended Posts

Pomysł podejrzewam zupełnie irracjonalny na koniec sezonu ale rozglądam się za motocyklem.. (nie wiem czy teraz kupować czy czekać do marca na "ceny zimowe"? jak myslicie?)  wstępnie myśli biegną do oldtimerów typu 1100/1150GS
Przez moment przez myśl przemknęła Afryka ale jakieś chore ceny mają.. więc raczej spasuję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozglądaj się na spokojnie i kupuj jak coś fajnego się trafi, ponieważ o dobrą i zadbaną sztukę trudno jest. Marzec to raczje już początek sezonu niż zima.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
30 minut temu, Jarek napisał:

Foty!

Czy jest na sali mechanik! ?> ;p (ewentualnie jakiś diagnosta?)
Zdjęcie tuż po przyprowadzeniu Buni w 4 ściany. Komputer niestety wypluł jakiś błąd z HES Hall Effect Sensor. Z tego co dobry wujekGoogle twierdzi - problemy z tym czujnikiem objawiaja sie tym ze nie mozna odpalic maszyny. U mnie odpala. Niestety nawet jesli skasuje bledy znow te same 2 wracaja..
Dobrzy ludzie- podpowiedzcie>?  Jest sie czym przejmowac? moze mojej nowej partnerce cycki urwac od tego ? ;)

Krówka grzecznie stoi - niedługo może przegonię ją po bardziej reprezentacyjnych terenach co zaoowocuje sesją foto -wtedy ciąg dalszy zdjęć ;)

Capture+_2017-10-29-15-01-04.png

20171029_143620AA.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, raby napisał:

Odpal silnik. Pomoglo?

Po odpaleniu silnika - dalej te same błędy. Teraz już piszę z kanciapy gdzie mieszkam - jutro jak będę przy moto - skasuję błędy i przejadę się. Zobaczę czy to coś zmieni. :) dzięki wszystkim za odzew

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdy silnik pracuje i sprawdzamy po jego wylaczeniu - wyrzuca blad. Po uruchomieniu silnika i odczytaniu bledow przy pracujacym silniku- wszystko jest Ok. :) widocznie ten typ tak ma.  Po lataniu w deszczu padla zarowka Stopu. A tak maszyna jak ta lala. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 29.10.2017 o 16:51, Lukasz napisał:

Komputer niestety wypluł jakiś błąd z HES Hall Effect Sensor. Z tego co dobry wujekGoogle twierdzi - problemy z tym czujnikiem objawiaja sie tym ze nie mozna odpalic maszyny. U mnie odpala.

Znaczy cud. Zbieraj wiernych. 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oo, listopad a ty na jakąś wyprawę się wybierasz? Szacun, mnie się zdarza jeździć ale żeby na tyle daleko żeby kufry zapinać, to już raczej nie ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do puki się żona po zakupie nie uspokoi lepiej mieć wszystko spakowane :D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeździłem wczoraj do domu rodzinnego żeby zostawić go tu na zimę- 330km w deszczu i lekkim śniegu. :) ruch na ulicach masakra ale i tak pewnie lepiej niż dzisiaj. W kufrach ciuchy, jakieś prezenty dla rodziny i inne duperele. Swoją drogą na szosie z kuframi zawsze czuję się bezpieczniej (zawsze mam mocno oklejone tasmami odblaskowymi- mysle ze jestem lepiej widoczny)

Edytowane przez Lukasz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×