Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kolega sprzedaje taki model, na swoim 1200 zrobiłem w tym roku mniej mil niż na wypożyczonym w Polsce w dwa tygodnie. Glownie ze wzgledu na pozycje ktora powoduje ból w kontuzjowanym biodrze. Myślę sprzedać 1200, pozbyć się miesięcznych rat na kredyt i kupić to cudo... ma nakulane 90 tyś mil, ale wydaje się być w dobrym stanie. Biodro pewb ie dalej bedzie nap....ac, ale przynajmniej nie bede placil co miesac za ta przyjembosc. Kumpel pojechał Trans Labrador na nim na wiosnę. Ponad 3 tyś km. A i upierd... w blocie nie bedzie szkoda. Co myślicie? Jeździł kto takim zabytkiem?

493b182f776f263b2676c331302a0e4b.jpg623806ddc214542ecd75584dbe84e7e4.jpg

 

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, looksgoodinblack napisał:

 

Kolega sprzedaje taki model, na swoim 1200 zrobiłem w tym roku mniej mil niż na wypożyczonym w Polsce w dwa tygodnie. Glownie ze wzgledu na pozycje ktora powoduje ból w kontuzjowanym biodrze. Myślę sprzedać 1200, pozbyć się miesięcznych rat na kredyt i kupić to cudo... ma nakulane 90 tyś mil, ale wydaje się być w dobrym stanie. Biodro pewb ie dalej bedzie nap....ac, ale przynajmniej nie bede placil co miesac za ta przyjembosc. Kumpel pojechał Trans Labrador na nim na wiosnę. Ponad 3 tyś km. A i upierd... w blocie nie bedzie szkoda. Co myślicie? Jeździł kto takim zabytkiem?

493b182f776f263b2676c331302a0e4b.jpg623806ddc214542ecd75584dbe84e7e4.jpg

 

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

 

 

 

KRS ma takiego ale na forum nie było go dobry rok. Wyślij mu pw to pewnie się podzieli wrażeniami. P.S. w tym modelu wręcz obowiązkowa jest lampa touratecha z przodu moim zdaniem :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przysiądź się i przejedź bo to jednak sporo cięższe od 1200

A co do techniki - będzie jeździł, wjedzie wszędzie gdzie 1200 :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przysiądź się i przejedź bo to jednak sporo cięższe od 1200
A co do techniki - będzie jeździł, wjedzie wszędzie gdzie 1200
Wlasnie ta waga trochę przeraża. Jutro będę jeździł, zobaczymy

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×