Skocz do zawartości
konrad.wegrzyn

Dakar 2004 - przednia szyba, owiewka, stelaż mocowania lampy

Recommended Posts

"Panie Konradzie, bardzo mi przykro otrzymałam informację, że reklamacja bez wpisu na liście zostanie odrzucona przez dział reklamacji. U nas nie ma informacji o uszkodzeniu pojazdu w transporcie, aby reklamacja została uwzględniona potrzebny jest spisany raport przy odbiorze o powstałych uszkodzeniach, bez niego nie ma na czym oprzeć swoją reklamację." 

...drogo wyszedł ten transport: 360 PLN  przewóz + lusterko 90, stelaż lampy 250, szyba 200, spawanie mocowań plastików (?) ale frajda z jazdy bezcenna.

Druga wyprawa w teren  - smaku błota w zębach jeszcze nie poznałem :)

Happy end 


 

 

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wystaw im odp recenzję - może zmądrzeją. Szkoda tylko że to Ty ucierpiałeś i poniesiesz niepotrzebne koszty. Ach ten dzisiejszy świat.....

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, konrad.wegrzyn napisał:

Najgorsze, że kobieta ma rację...ale nawet nie przyszło mi do głowy, że takie rzeczy mogą mieć miejsce....życie :(

Konrad - wielki szacun dla Ciebie za obiektywną ocenę sytuacji. Trzeba mieć klasę, albo jak powiedzą inni jaja, żeby zobaczyć swoją część odpowiedzialności. Niewielu na to stać! Nie zmienia to faktu, że firma przewozowa dała "dupy" i jeszcze nie stać ich było na ludzkie zachowanie :(

Ten kontrast jest nazbyt rażący.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×