Skocz do zawartości
Robert

... no i jest :)

Recommended Posts

Cześć Ludzie ...

W końcu udało mi się zrealizować swoje marzenie , dołączyłem do grona motocylistów, tak w 100 %.

Bardzo długo czekałem na ten moment więc radość jest przeogromna. Tym bardziej, że ta przygoda rozpoczęła się wieki temu i do tej pory byłem tzw. "śrotką ", zależną od kolegów i przyjaciół no i od tego czy na wyprawy, zloty zabierali swoje kobiety, żony, ........., zwierzątka bo wiadomo, że diabeł tkwił w szczegółach no i w wolnej kanapie pasażera ...

Interesował mnie motocykl w miarę uniwesalny, wygodny, który nadaje się na szosę, dłuższe trasy oraz poradzi sobie na polnej, leśnej drodze. Wiadomo, że wszsytko rozbijało się o finanse (stąd rocznik 96, ale zadbany jak na swój wiek). Zawsze przydałoby się kilka stów więcej, ale nie chciałem czekać, odkładać zakupu do sezonu 2012, chiałem jeździć! Każdy z Was wie i to zna - apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Poszukiwania ...

Pierwsza randka z suzuki freewind to trochę niewypał, nie pasowlaismy do siebie gabarytowo bo niemały ze mnie chłopak. Ona była za niska, ja wolę wyższe; wertowanie katalogów, ofert i zauroczenie v-stormem, niestety jak narazie nieosiągalnym. Kompromis, jakości, ceny i moich oczekiwań względem moto - to wszystko skierowało moją uwagę na BMW F 650 .... no i jest :D Prawie się zakochałem.

to tak w wielkim skrócie ...

P.S. Jeżeli zdarzy mi się nie umieścić posta w odpowiednim dziale to przepraszam, będę się starał nie dublowac tematów, ale sami wiecie jak to jest ze świeżakami, masa głupich pytań, zakręceni są itp... :D

Przy okazji poszukuję ksiązki lub pdf z instrukcją i info na temat BMW F 650 1996 ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wklej foty tej maszyny, gratulacje !!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratuluje i witam w naszym gronie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Zaryzykuję stwierdzenie, że już nie kupisz nic innego niż BMW :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawie sie zakochalem?? Co to ma byc??

Poczekaj na poczatek sezonu to sie zakochasz calkowicie :D

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj dawaj fotki chwal sie ty wypada :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj w gronie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miło powitać. Suwałki- piękne okolice do pokonywania- lasy, szuterki no i blisko na Wschód!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miło powitać. Suwałki- piękne okolice do pokonywania- lasy, szuterki no i blisko na Wschód!

a dla szukających nieco szybszych wrażeń całkiem blisko tor w Kownie ...

polecam ... a po całodziennej jeździe, zawodach albo najlepiej całym moto weekendzie na torze - ceppeliny - taki odpowiednik polskich kartaczy + prawdziwy chłodnik no i musowo litewski lokalny browar, albo coś mocniejszego :D oczywiście o ile jest ktoś kto później w stanie absolutnej trzeźwości przetransportuje motocykle do PL ... no chyba, że wypad wydłuża się o dzień lub dwa ... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ślicznie się przedstawiłeś, więc i powitanie z naszej strony powinno być należyte.

Witaj w gronie Suwalski Świeżaku :D

Zbieraj się i szykuj na Zlot. Miło będzie przybić Ci piątkę i coś tam chlusnąć we wspólnym gronie. Także za dobrą kondycję Twojej maszynki. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj chłopie!

Ale z Ciebie dojechany gość. Mam wrażenie, że na zlocie opowiesz parę fajnych historii i weźmiesz trochę więcej tego mega pozytywnego zioła :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×