Skocz do zawartości
Brave

Pomoc w dostrzeżeniu co nie z fabryki F650 (1999)

Recommended Posts

Czy coś według doświadczonych użytkowników wydaje się być godnego, a raczej niegodnego uwagi w poniższym ? Ja niestety modelu nie znam i brak wprawnego oka pomimo porównywarek wszelkiej maści google'owskich nie daje mi jednoznacznej odpowiedzi. Wydaje się być na pierwszy rzut oka kompletny.

https://sprzedajemy.pl/bmw-f650-janowek-pierwszy-6bea9f-nr53659031

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może olej też ma od nowości?
Wygląda ładnie. Mi się bardziej podobają te starsze, funduro...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to mój jeszcze z niej (fabryki) nie wyjechał.... aktualnie 19500 km....a ja dalej tkwię w fałszu i obłudzie:)

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak uparłeś się na gaźnik to jeszcze zrozumiem ale jak nie, to za tę kasę, no może niewiele większą możesz wykonać skok motoryzacyjny.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zdjęciach nie widzę nic co mogło by niepokoić. Trzeba oglądać na żywo. Cena niska nie jest, ale jeżeli stan i przebieg się potwierdzi to może warto ponegocjować. Jeżeli oczywiście szukasz pewniaka na dłużej.
Pamiętaj jednak, że to jest 18 letnie moto i nawet jeżeli przez ten okres sporadycznie był jeżdżony, to pewne elementy mogą wymagać wymiany ze względu na swój wiek. To nie jest tak, że kupisz 20to letnie moto i będziesz jeździć bez wkładu. Opony, to wiadomo. Wszystkie elementy gumowe mogą wymagać wymiany - króciec przy gaźniku itd.
Zdrowy i zadbany egzemplarz może sporo jeszcze posłużyć. To jest prosta i niezawodna konstrukcja, ale trzeba się liczyć że ze względu na wiek pewne elementy mogą wymagać sprawdzenia, naprawy albo wymiany.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak uparłeś się na gaźnik to jeszcze zrozumiem ale jak nie, to za tę kasę, no może niewiele większą możesz wykonać skok motoryzacyjny.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka



Może będę tu jedyny, ale stara fka bardziej mi się podoba niż gs. :)
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, JaGrab3 napisał:


Może będę tu jedyny, ale stara fka bardziej mi się podoba niż gs. :)

Nie jedyny - co najmniej dwóch, wymieniłem na 1200 ale wciąż tęsknota żyje, w przypadku dopływu gotówki chyba jakaś wypieszczona efka zagości w garażu i otrzyma dożywocie, z perspektywy czasu zrobiłem błąd ale to se ne vrati, na fotce jeszcze w duecie.

2168be5e47e29345gen.jpg

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Droga menda! Nie ubrana. Data 1 rejestracji w Polsce 03.2016. Kto sprzedaje motocykl po 1 sezonie? Na motocykliste za krótko, na handlarza za długo. Ja kupując swoją trzy takie perełki oglądalem, które były totalną "lipą"! Kupiłem wreszcie za 3 kPLN taką do zrobienia, dołożyłem drugie 3 i mam moto jak z salonu. Jak nie obajrzysz wprawnym okiem, to sie nie dowiesz. Ale cena jest .....

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
35 minut temu, Kusy napisał:

...Kto sprzedaje motocykl po 1 sezonie? Na motocykliste za krótko...

@Pawel no zobacz, dopiero lesing zrobił z ciebie prawdziwego motocyklistę :D

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
@Pawel no zobacz, dopiero lesing zrobił z ciebie prawdziwego motocyklistę
Jeśli już to motocyklistę zrobił ze mnie PRL. Ja każdy zakupiony motocykl rozbieram, wymieniam wszystko co potrzeba i cieszę sie jazdą przez kilka lat. Nie wierzę w perełki z ogłoszeń. Za dużo takich już widziałem.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie było do Ciebie, specjalnie wpisałem nick odnośnikiem, kliknij sobie, to będziesz wiedział do kogo to adresowane. Widzę że jesteś z tych co to wyznają jedyną słuszną prawdę i jakiekolwiek odstępstwa od niej to dla Ciebie wał i lipa - więcej luzu polecam ;)

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To nie było do Ciebie, specjalnie wpisałem nick odnośnikiem, kliknij sobie, to będziesz wiedział do kogo to adresowane. Widzę że jesteś z tych co to wyznają jedyną słuszną prawdę i jakiekolwiek odstępstwa od niej to dla Ciebie wał i lipa - więcej luzu polecam
 
Odnośnik nie do mnie, ale mój cytat . Nie twierdzę, że wszystkie ogłoszenia to "wały", dlatego napisałem że jak nie obejrzy to sie nie dowie. Ja się już najeździłem w poszukiwaniu perełek i w 90% przypadków wracałem z niczym. Ale coś tam sie czasem trafiło.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
37 minut temu, arthurr napisał:

@Pawel no zobacz, dopiero lesing zrobił z ciebie prawdziwego motocyklistę :D

To nie leasing, to mbank :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
55 minut temu, Pawel napisał:

To nie leasing, to mbank :default_laugh:

A to jak małżeństwo z kredytem hipotecznym - bezrozwodowe ... choć tam po 25 latach kto wie? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dostrzegam jedną rzecz, która powinna Cię zainteresować. Choć kierownica jest po właściwej stronie, to licznik  wyskalowany podstawowo w milach ....:D

Edytowane przez Koyac
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na wstępie mega Wam dziękuję za serdeczne przywitanie i wszystkie powyższe porady, które zamierzam w przyszłości stosować, niemniej jednak stało się dla mnie coś nieoczekiwanego. Niestety "przysiadałem" sie do eFki na podstawie upodobań wizualnych, możliwości terenowych i filmów+zdjęć. Okazało się jednak, że moje 175cm/70kg to za mało żeby nie wyglądać na nim jak dziecko we mgle i móc go kontrolować... na 2 motocykl chyba za wcześnie na aż tak wielką zmianę po Bartonie. Po prostu czułem się na nim dziwnie/źle :/ Skończyło się na Hondzie NTV 650, której prześwit wystarczy na lajtowe enduro, po którym wrócę bardziej doświadczony i gotowy żeby brodzić po pas w błocie w takiej perełce, bo nadal strasznie mi się podoba i chciałbym taką jeździć (ta lampa z przodu to mistrzostwo świata!). Forum oczywiście będę śledzić i wierzę, że w przyszłości będzie okazja do wspólnego latania ! LwG !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, Brave napisał:

 Skończyło się na Hondzie NTV 650, której prześwit wystarczy na lajtowe enduro,

Stary, wiesz jak to kopie ? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 minut temu, Pawel napisał:

Stary, wiesz jak to kopie ? :default_laugh:

Kolega szukał prześwitu w motocyklu . A Ty z kopką wyskakujesz ;)

Wróci doświadczony , kupi Fkę i wjedzie po pas w błoto. Ciekawy finał .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłop ma 175 wzrostu i wymięka ... Jestem dumny z naszych Pań - mają czasem niecałe 150 i niewiele więcej niż 40 kilo, a niestraszne im piachy, błoto, trawa i napastliwe chłopy ... ;)

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej nooo, ale to nie tak, że zaraz wymięka, tylko chyba po prostu za wcześnie na tak diametralne zmiany dla mnie biorąc pod uwagę doświadczenie (~2500km w życu na moto w 1,5 sezonu only naked 125cc) i umiejętności... ale w piach, błoto i trawę też wjeżdżałem i wjeżdżać będę ;p Jak te dziewczyny na światłach stoją to ja nie wiem, moto na bok kładą czy obniżają siedzenie i kierownicę a bak pod brodą ? Oczywiście moje niskie ukłony i szacun dla nich ! :) Kolega Ben mnie rozgryzł - taki jest plan ! :) 

@Pawel wróciłem nim do domu w niedzielę i rzeczywiście muszę przyznać - kopie (trzeba będzie uważać)

@Slimak można tak też sprawdzać np. niemieckie czy tylko brytyjczyki ?

Edytowane przez Brave

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×