Skocz do zawartości
Iwan

Cześć. Jestem Andrzej z Wrocławia.

Recommended Posts

Witam. Dziś kupiłem BMW 650 F i mam zamiar ją kochać całym sercem. 

Pozdrowiam

Andrzej

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak pomyślałem może kilka słów o sobie. Mam 35 lat, 2 dzieci i  żonę. Wystartowałem jako dzieciak motorynką w temacie i kochałem Ją całym sercem. Potem rozwój wzrostu i chęci przekroczenia 40 km/h spowodował zmianę na ogara. Później  simson s 50 a potem nagle osiągnąłem prędkość worp na hondzie vt 500 ascot (dobrze że tu jestem). Następnie przyszedł czas na atv od dużego w owym czasie 4x4 chińczyka po kymco mxu 500. Potem kawa er5, virago 535 i na koniec vild star 1600. Potem 3 letnia przerwa i chęć posiadania mimo dzieci i kredytów czegoś własnego 2 kołowego znowu mną zawładneła. Wybór padł na Derbi terra (aprilla) 125. Ten dzielny moto służył mi przez pełne 2 sezony i znowu nauczył jeździć. Ten mały dzielny motocykl popchną mnie do przejechania skrajnie nawet 600 km trasy nismal na raz co przy 15 KM jest już jakimś osiągnięciem. Tak było do poprzedniej niedzieli. Po sprzedaży rozważałem różne opcje ale wybór padł na bmw 650. Całość tego motocykla się komponuje z moimi umiejętnościami i chęcią ich rozwoju. Także Witam serdecznie. Sądzę, że to forum będzie dla mnie mega skarbnicą wiedzy i szybciej nauczę się mojego nowego moto przyjaciela. A już niedługo egzamin....

Edytowane przez Andrzej Iwański
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak będziesz miał dużo poczucia humoru i pokłady dystansu do siebie to pokochasz i to forum. Jest tutaj dużo pasji wiedzy relacji ale też specyficznego poczucia humoru i w ogóle :) Zresztą wkrótce sam się przekonasz :default_icon_beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
38 minut temu, Jarek napisał:

Jak będziesz miał dużo poczucia humoru i pokłady dystansu do siebie to pokochasz i to forum. Jest tutaj dużo pasji wiedzy relacji ale też specyficznego poczucia humoru i w ogóle :) Zresztą wkrótce sam się przekonasz :default_icon_beer:

:default_icon_beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc, Pawel z Wroclawia.
Uściślimy na początek jedną, ważną w sumie sprawe.
Modeli jest kilka i dla porządku jaki tu panuje :-D używany tu nastepujacych sformułowań :
Efka do 1999, Singiel do 2007, Tłin to twin, a osiemsetka to Tłin na szprychach.
I tero nasuwa sie pytanie, co Ty masz w garażu?

PS

Jest jeszcze tłin na szprychach ale tylko jeden :-D

z Tapatalka



A i jeszcze Dakar ale to zupelnie inna historią :-D

z Tapatalka

Na 700 nie mamy jeszcze gotowego pseudonimu a o 850 nie wspomne

z Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaa i jeszcze musisz wiedziec ze są modele F i G. Te pierwsze wyszly z fabryki Rotaxa a te drugie Loncin, choc pewnosci nie mam.
Wyjątkiem jest tłin i osiemseta ktore są F a są od chinczykow :-D

z Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Część Andrzej :) Paweł - ozesz Ty :)


Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Andrzej, podobno miłość ślepa jest ale co zrobić :D:default_icon_beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×