Skocz do zawartości
Iwan

Cześć. Jestem Andrzej z Wrocławia.

Recommended Posts

To wyciągaj bo sa plany na wtorek :)


Wysłane z garażu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, FALCON napisał:

To wyciągaj bo sa plany na wtorek :)


Wysłane z garażu

Ty się potrafisz urządzić na Święta :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ty co ? Przecież Lecimy razem :)


Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godziny temu, FALCON napisał:

To wyciągaj bo sa plany na wtorek :)


Wysłane z garażu

jakie plany, mówta mnie tu szybko :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polatanka 9-12 we wtorek


Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dajesz, robi sie fajnie :)


Wysłane z garażu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 11/24/2017 o 09:23, enlil napisał:


Hej. Dziś pierwszy raz od dawna polatane. Kończąc mój wątek przywiatania. Serwis -  dzięki forumowiczom wiem Wiśniowa, mam termin na początek kwietnia.  Ulubiona knajpa ludzi z forum we Wrocławiu (jest taka ? ) kiedy jest ten najfajniejszy forumowy zlot? 

Cześć. :default_icon_beer:

Dnia 11/24/2017 o 09:23, enlil napisał:


Hej. Dziś pierwszy raz od dawna polatane. Kończąc mój wątek przywiatania. Serwis -  dzięki forumowiczom wiem Wiśniowa, mam termin na początek kwietnia. Dziękuję za informacje:D Ulubiona knajpa ludzi z forum we Wrocławiu (jest taka ? ) kiedy jest ten najfajniejszy forumowy zlot? 

Cześć. :default_icon_beer:

Edytowane przez Iwan
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

 

To już koniec mojej obecności na tym forum. Dziękuję za sporo wskazówek choćby jakże ważny wybór serwisu który dzięki Wam stał się strzałem w dziesiątkę. BMW F650 funduro to super motek który nauczył mnie (znowu) jeździć i pokazał o co chodzi w wyjazdach na drugi koniec polski.

Sprzedaję F650 Funduro z ciężkim poczuciem winy. Kupiłem  Gs 1100 w wersji dakar i to nim będę jeździł w przyszłym sezonie.

https://www.olx.pl/oferta/bmw-f-650-funduro-CID5-IDvLNGJ.html

 

a oto Shrek:

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Iwan, zmiana motka nie wymusza od Ciebie ucieczki z naszego forum. Wręcz przeciwnie! Nasze forum(jak widzisz) mocno ewoluuje pod każdym względem :D jestem pewny że zmiana sprzęta nie ma dla nas znaczenia (przynajmniej dla mnie). Czuj się jak u siebie! :D:default_icon_beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się zapisze i pobędzie na innych forach to i tak tutaj z radością wróci :)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coż okazuje sie, ze zmiana motka ma znaczenie, pomimo że bylem zalozycielem route125 zjedli mnie tam jak tylko dowiedzieli sie ze zmienilem pojemnosc... nie moglem juz co niektorych sluchac i sie wynioslem, jak kilku innych gosci na wiekszych maszynach. Forum oddalem i mam urlop ... prowadzenie forum to ciezki chleb. Jestem tu nowy ale mam nadzieje ze nie ma tu jakiejs nagonki na inne motki czy pojemnosci :D

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, DYROTON napisał:

Iwan, zmiana motka nie wymusza od Ciebie ucieczki z naszego forum. Wręcz przeciwnie! Nasze forum(jak widzisz) mocno ewoluuje pod każdym względem :D jestem pewny że zmiana sprzęta nie ma dla nas znaczenia (przynajmniej dla mnie). Czuj się jak u siebie! :D:default_icon_beer:

Nie mam wiele do powiedzenia o gs 650. Wiem co nieco o funduro teraz uczę się gs 11/00.  Na forum warto być jakimś wsparciem dla innych. Ja mam swoje forum niszowe którę lubię, już raz się spotkałem z częścią ludzi. Tutaj nie udało mi się wkręcić w klimat tak po prostu. 

Możę gdy strzelę jakąś trasę która mogłaby się komuś podobać opiszę ją bo sam lubię poczytać takie relacje innych osób. 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niech MOC wiec będzie z Tobą! Szczery i niszowy Iwanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daj znać. Jak nie będzie ślisko bardzo to też bym się przewietrzyl. cc28dcd96bebca759516ba586a946b8f.jpg

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 3.10.2018 o 18:52, bom napisał:

Coż okazuje sie, ze zmiana motka ma znaczenie, pomimo że bylem zalozycielem route125 zjedli mnie tam jak tylko dowiedzieli sie ze zmienilem pojemnosc... nie moglem juz co niektorych sluchac i sie wynioslem, jak kilku innych gosci na wiekszych maszynach. Forum oddalem i mam urlop ... prowadzenie forum to ciezki chleb. Jestem tu nowy ale mam nadzieje ze nie ma tu jakiejs nagonki na inne motki czy pojemnosci :D

pod warunkiem, że nie masz Dl i nie jesteś ze Szczecina :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze też że nie jesteś z Turowa bo mamy tam już swojego szpicla :-D

Wysłane z Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×