Skocz do zawartości
Genek

Sprzedam R1150GS

Recommended Posts

Witam
Sprzedam swoje prywatne moto r1150 GS bez ABS 2002r. Wyposażenie: grzanetki, stelaże boczne i centralne givi, przewody w oplocie. Motocykl kupiłem w 2016r. z przebiegiem 81 tys. km. Niestety zakup był zbyt pochopny, pod wpływem emocji no i wyszło parę rzeczy. To co zostało zrobione z grubszych $$$ spraw ( bo nie będę się rozpisywał o wymianie filtrów, olejów itp. ):
2016r.
- amortyzator tylni - regeneracja 
2017r.
Robione u Docenta:
- regeneracja kompletna przekładni głównej - po rozsypaniu się łożyska w Zatoce Kotorskiej Ładowanie...:P
-wymiana łożysk oraz czopów wahacza
- wymiana wału kardana na wersję od ADV
- regeneracja wysprzęglika
-regeneracja przepustnic i synchronizacja

Z mojej strony :
- klocki i tarcze z przodu oraz klocki tylne (brembo) wraz z przewodami
- wymiana lambdy i wyprucie kata
- łożyska w przednim kole

Z racji, że motocykl przez poprzednich właścicieli był sprowadzony z Włoch stan lakieru był taki sobie, więc w zimę to co mogłem ocynkowałem, resztę malowałem. W tym sezonie bezproblemowo objechałem Rumunię, stan licznika rośnie, obecnie 91tys. 
Cena na dzień dzisiejszy to 14.900,00 zł z kuframi bocznymi, bądź 14.500,00 zł bez. Moto do obejrzenia w Opalenicy pow. nowotomyski, woj. wielkopolskie. Tel. 6 6 9 / 6 7 5/ cztery siedem dwa.

historia pojazdu + więcej zdjęć: https://drive.google.com/open?id=0B950dM7f3raFRENtYkVkcEZSUzQ

 

Edytowane przez Genek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

125 już tanie nie są ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×