Skocz do zawartości
jasinek

Poszukuję małego autka dla córeczki

Recommended Posts

Jak w temacie, poszukiwane małe autko do 5 tysięcy PLNów. Oczywiście najlepiej od niepalącego, płaczącego Niemca :default_happy: (taki żarcik)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo fajnym i małym autkiem jest Nissan Micra K11 Miałem tego kilka sztuk - teraz mam K12, ale .... Jak się trafi coś co nie było roladą to może przynieść dużo radości. Preferuję silniki 1.0 - praktycznie nie do zajechania ... Ostatnio widziałem na placu ( od niemca ) w fajnym stanie, ale z silnikiem 1,3 a tego silnika nie znam. 5 drzwi, śrebrny met - cena na kartce 5,5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z ogłoszeń zniknęło, ale.... 

Dla Ciebie cena specjal ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasinku, coś bardziej o preferencjach?  Ma być autem "niespodzianką", wzbudzać emocje, adrenalinę, jak siadasz za kierownicą to serce mocniej zaczyna bić? Bo jak tak, to mam coś co mogło by spełnić te wymagania...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 25.11.2017 o 18:53, BrunoJ napisał:

. ... sąsiedzi 'podstawili' forda kia ...

ciekawy model :default_cafe2:

Poza tym mnóstwo niestworzonych historii w tym wątku  :default_laugh: :default_icon_beer:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za doskonałe rady, ale na razie temat upadł. Dzieciom w d... się przewraca. Kochana córunia jak usłyszała sumę za jaką chcę kupić jej samochód, stwierdziła że jednak będzie jeździć moim :default_blink:. A ja właśnie chciałem tego uniknąć :default_angry:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Posprzątane!

Zostają tylko konkretne propozycje kupna - sprzedaży - bo w tym celu Jasinek założył wątek, Jak macie coś konkretnego na oku, możecie wstępnie obejrzeć ..... to dawać. Ogólnym wywodom wyższości Forda nad Oplem Jasinek dziękuje.

Jego osobisty komentarz w tej sprawie spodziewany jest jutro :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek zrób ankietę .

Podaj kilka modeli i niechaj znawcy głosują . Może to Jasinkowi pomoże , choć córka już postanowiła :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, Jarek napisał:

Posprzątane!

Zostają tylko konkretne propozycje kupna - sprzedaży - bo w tym celu Jasinek założył wątek, Jak macie coś konkretnego na oku, możecie wstępnie obejrzeć ..... to dawać. Ogólnym wywodom wyższości Forda nad Oplem Jasinek dziękuje.

Jego osobisty komentarz w tej sprawie spodziewany jest jutro :)

Dzięki Jarek, wypowiedź trafiająca w samo sedno :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×