Skocz do zawartości
alik

Kilka ciuchów na sprzedaż

Recommended Posts

Witam

chciałem nieco wywietrzyć moją szafę przed sezonem. W związku z tym mam na sprzedaż kilka drobiazgów:

(EDIT: kondom sprzedany)

P1080971.jpg

Kurtka Hein Gericke, skórzane wzmocnienia na ramionach, barkach i plecach, zamek do wpięcia podpinki, zamek do spięcia ze spodniami - do naprawy zamek główny, małe przytarcie na materiale - porządne ochraniacze także na plecach - stan dobry+ - cena 120,- rozmiar M, kolor czarny

P1080995.JPG

Kurtka Modeka, model Challenger (chyba) - podpinka, membrana, wszystko wypinane osobno, ochraniacze na łokciach, ramionach (porządne) i plecach ("gąbka"), regulacje w różnych miejscach, kanały wentylacyjne na plecach i piersiach - stan bardzo dobry, używana 1.5 roku - cena dla forum 349,- nowa kosztowała 510 PLN, rozmiar L.

Większe zdjęcia można obejrzeć tutaj.

Zapraszam do negocjacji i oczywiście zakupów :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki masz wzrost i jaka jest długość rękawów Modeki zaczynając od szwu pod pachą? Ja mam 184cm wzrostu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam 182 cm. Długość rękawa: pod pachą ca. 50 cm, od góry ramienia 68 cm. Tak jakoś uszyte są z wygięciem. Dla mnie długość w sam raz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ile masz pod pachą? Kalisz/Poznań to niedaleko. Możesz przymierzyć. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od pachy do nadgarstka mam jakieś 55cm mierzone kijem baseballowym - innej miarki w pracy nie miałem niestety ;). Ile Ty masz, jeśli można wiedzieć? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

50 to chyba jednak nie styknie ;) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Od pachy do nadgarstka mam jakieś 55cm mierzone kijem baseballowym - innej miarki w pracy nie miałem niestety ;). Ile Ty masz, jeśli można wiedzieć? ;)

Niebezpieczna praca, z takimi miarkami ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taa. Czasami pomagam mojemu szefowi zmierzyć nią obwód głowy jak potrzebuję podwyżkę. Lizus ze mnie, prawda? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co chcesz… pewnie w sklepie sportowym pracuje ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Megageme - mam ten sam model kurtki i też w rozmiarze L - tylko moja jest z czerwonymi wstawkami ;) . Generalnie na 186cm wzrostu i moje 76kg wagi jest ok.

Kurtka jest bardzo fajna - trójwarstwowa.

PS - Obecna cena sklepowa jest chyba trochę wyższa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Megageme - mam ten sam model kurtki i też w rozmiarze L - tylko moja jest z czerwonymi wstawkami :D . Generalnie na 186cm wzrostu i moje 76kg wagi jest ok.

Kurtka jest bardzo fajna - trójwarstwowa.

PS - Obecna cena sklepowa jest chyba trochę wyższa.

Razem z alikiem pomogliście w temacie i dzięki wam taki sam model zagościł u moich progów. Przy okazji zakupiłem też butki Alpinestarsa Web Gore-tex :).

Jeszcze raz dzięki :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×