Skocz do zawartości
Arthur71

(S) BMW f800S 2010

Recommended Posts

Cześć,

 

Wrzucam tutaj w ramach pośrednictwa, część zespołu ze względu na dynamiczne zmiany pozbywa się efki straße.

Motocykl pewny od niepalącej Żmijki, na szczęście potrafi przyjąć zacne dawki tego od promili, przebieg 101 407 km, serwisowany, ostatnie przeglądy w BMW Nowy Tomyśl, czerwony czyli najszybszy, zwiedził duuuużo Europy.

Cena wywoławcza 9000 PLN, na forum black Friday Monday czy po prostu choinka - są do tego dzielnego chłopaka fabryczne kufry.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-f-bmw-f-800-st-serwisowany-jeden-wlasciciel-ID6zoNrb.html

 

Sprostowania wymaga info co do właściciela, trzeci, ale od przebiegu ok. 25 000 km.

 

Pewniak, polecam.

 

Strucel z lewej nie jest w pakiecie, ten to za 4 lata :D

 

Pozdrawiam

 

Artur00273d8406d6a26ce13b6add4d66b8f3.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
@Vengosh10 - może?
Mnie to się f800r podoba ale nie występuje w tych pieniądzach. Cena zaiste szokująca.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Vengosh10 napisał:

Mnie to się f800r podoba ale nie występuje w tych pieniądzach. Cena zaiste szokująca.

Wiem, wiem, ale napisane cena wywoławcza czyli pewnie " do negocjacji " a na promocję .... ;) 

PS - chciałem tylko, abyś zajrzał ....

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mnie to się f800r podoba ale nie występuje w tych pieniądzach. Cena zaiste szokująca.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Wywoławcza to wywoławcza. Jak się podoba to trzeba pogadać po prostu. Zapraszam na priv :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Arthur71 napisał:

Wywoławcza to wywoławcza. Jak się podoba to trzeba pogadać po prostu. Zapraszam na priv :D

Bo jak chodzi o Vena to jemu się nie podoba ...., ale jak napiszesz do niego PW to kto wie ... :default_laugh:

:default_icon_beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bo jak chodzi o Vena to jemu się nie podoba ...., ale jak napiszesz do niego PW to kto wie ... :default_laugh:
:default_icon_beer:
De gustibus non disputandum est :D Napisałem.
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
One są tak oszczędne w opisach i jakości zdjęć , że normalnie żal d... ściska 
A co tu drążyć, w HD są od handlarzy 10 letnie z nalotem 38 kkm, bo jak Hubert z Motogum mawia "małe przebiegi, ponieważ zwyczajnie np u Włocha jest za gorąco i nie da się jeżdzić" :D
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zainteresował byś się takim ogłoszeniem ? Zdjęcia zrobione  kartoflem z zaćmą prawostronna , w zasadzie zero opisu /twoje jest osiem razy lepsze.../  , sprzęt wygląda na brudny i nie myty od dawna . Jednym słowem porażka . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O proszę... Zmiany, zmiany, zmiany.

Na co się Ola przesiada?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 14.12.2017 o 11:27, mario2007 napisał:

Zainteresował byś się takim ogłoszeniem ? Zdjęcia zrobione  kartoflem z zaćmą prawostronna , w zasadzie zero opisu /twoje jest osiem razy lepsze.../  , sprzęt wygląda na brudny i nie myty od dawna . Jednym słowem porażka . 

Czy ja bym się zainteresował? Tak, ale ja mam inzynierskie podejście do rzeczy, bardziej mnie interesuje rzeczywista historia i stan techniczny niż wylizany i dopieszczony wygląd - takie laurki od razu traktuję jako grupę podwyższonego ryzyka. 

W tym wypadku ogłoszene jest wygenerowane wraz z fotami przez dealera premium, więc nie chcę polemizować ;) 
Uzupełnię opis o lepsze zdjęcia i bardziej wyczerpujący opis w wolnej chwili, na razie zbijam bąki w szpitalu during jednodniowej rzeźni ;) cobym był ładniejszy i w ogóle bardziej sprawny :D

EDIT - uzupełniłem:

Lepsze foty :D8378d7e9b0f9009b0399c42512e13e53.jpgfc508bf766df624637792dd2226c15ee.jpg85b516bfdd301992505b210d0d3877cc.jpgb8ba6179a18e9588ff81180793d2cab6.jpg

22 godziny temu, Dave napisał:

O proszę... Zmiany, zmiany, zmiany.

Na co się Ola przesiada?

Zobaczymy, mam nadzieję że dogonię chociaż na prostej ;)

Edytowane przez Arthur71
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chcę byś poczuł się urażony , ale "inżynierskie podejście"  w tym przypadku jest sprawą drugorzędną . Ludziska kupują oczami , czytają skromne opisy z podaniem szczegółów historii serwisowania motocykla / pas napędowy , hamulce itp. pierdoły których tam nie ma.../ . Przy tym zacnym przebiegu  / nie powiem że dużym bo to względne :D / minimum wysiłku potrafi coś zdziałać . Niska cena to nie wszystko - mam wrażenie że Dealer premium ma w d...ie czy to się sprzeda czy nie , za mała marża :D . Może gdyby to zamienili na coś swojego , to podejście było by deko inne . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale o co chodzi, że tak się spytam?
Dopieszczony do zdjęć źle, niedopieszczony też źle.

Każdy sprzedaje co i jak chce. Ja się w cenach tego modelu nie jestem zorientowany, ale patrząc na rocznik, to cena chyba jest mega atrakcyjna. A resztę trzeba weryfikkwać na miejscu. Tak samo zresztą jak w dopieszczonym za 18.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 9

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie chcę byś poczuł się urażony , ale "inżynierskie podejście"  w tym przypadku jest sprawą drugorzędną . Ludziska kupują oczami , czytają skromne opisy z podaniem szczegółów historii serwisowania motocykla / pas napędowy , hamulce itp. pierdoły których tam nie ma.../ . Przy tym zacnym przebiegu  / nie powiem że dużym bo to względne  / minimum wysiłku potrafi coś zdziałać . Niska cena to nie wszystko - mam wrażenie że Dealer premium ma w d...ie czy to się sprzeda czy nie , za mała marża  . Może gdyby to zamienili na coś swojego , to podejście było by deko inne . 
Ja urażony? Nieee, szanuję każdy argument i rację, bo to jak d(...)a, każdy ma swoją, parafrazując wykrzyk Marszałka.

Trochę skrócę smycz - jeżeli Jesteś zainteresowany, to wszelkie szczegółowe dane, zdjęcia detali itp na priv w miarę możliwości i czasu np spektroskopii wybranych elementów, bo i to jest możliwe :D
Jeśli chodzi o porady marketingowe - to chyba nie ten wątek, owszem, możemy zatrudnić profesjonalną firmę, ale na Peruna, nie do takiej skali transakcji :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wątek do zamknięcia. Motek zmienił usera :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×