Skocz do zawartości
ŁukaszCentrum

F650 gs 2004 r bezwypadkowy SPRZEDAM

Recommended Posts

Witajcie, postanowiłem zamieścić info nt sprzedaży swojego motocykla. Cały opis w ogłoszeniu : http://allegro.pl/bmw-f650-gs-f-650-abs-super-stan-i7088449497.html w razie pytań zapraszam do dyskusji na forum.

Edytowane przez ŁukaszCentrum

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No popatrz... dziwne, nie?

@Piotrek sprzedaje swojego od 2015 roku, cenę w tej chwili ma super i... nic. @manioora także próbuje sprzedać od dłuższego czasu.. Nie ma tak łatwo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ccc

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętam jak ja chciałem kupić, tylko nie było co. Ze względu na to, że chciałem kupić sprzęt w dobrym stanie w dodatku bezwypadkowy, nie było to łatwe. Teraz gdy chce sprzedać, to nie ma chętnych. Oczywiście nie ma pośpiechu, jeśli się nie sprzeda, to dołożę sidecar i tez będzie ok :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za uwagę pampidampi, lecz chyba to nie miało znaczenia.

Dnia 17.12.2017 o 20:22, arthurr napisał:

No popatrz... dziwne, nie?

@Piotrek sprzedaje swojego od 2015 roku, cenę w tej chwili ma super i... nic. @manioora także próbuje sprzedać od dłuższego czasu.. Nie ma tak łatwo ;)

Możliwe, że owe sprzęty nie spełniają oczekiwań, potencjalnych nabywców. Może też jeździć małym singlem z rotaxem, to już wstyd, nie wiem, nie znam się. 

Pragnę tylko poinformować, że pierwszy (chętny zakupu) zabiera mój motocykl z garażu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ccc jak Paweł napisał . Te motocykle robią się trudne do sprzedania . Wyłącznie cena zachęca do zakupu . Kiedyś twin 650 kosztował 20+ , teraz jest niewiele droższy od tej oferty . Ja to z resztą w zeszłym roku przewidziałem :D . Nie łam się , taka przyroda ... .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam powodu do smutku, jeśli się sprzeda to fajnie, jeśli nie, to też nie będę zmartwiony. Powiem Ci, że długo szukałem tego motocykla i zrobiłem że 2000km w pogoni, za wrakami. 

Ludzie zapewniali, jaki to super sprzęt sprzedają i to w nie małych pieniądzach. Po oględzinach niestety było to kolejne moje rozczarowanie. Człowiek wystawił ten motocykl wieczorem, a rano byłem już jego właścicielem, gdyż stan był zgodny z opisem w ogłoszeniu, oraz informacjami otrzymanym, od sprzedającego. 

22 godziny temu, mario2007 napisał:

Ccc jak Paweł napisał . Te motocykle robią się trudne do sprzedania . Wyłącznie cena zachęca do zakupu . Kiedyś twin 650 kosztował 20+ , teraz jest niewiele droższy od tej oferty . Ja to z resztą w zeszłym roku przewidziałem :D . Nie łam się , taka przyroda ... .

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×