Skocz do zawartości
ŁukaszCentrum

Kurtka spodnie RST ADVENTURE II XXL JAK NOWE! - SPRZEDAM

Recommended Posts

Witajcie, mam do sprzedania kurtkę i spodnie rst adventure II, KOLOR CZARNY rozmiar XXL w super stanie. Zakupiłem je rok temu, zrobiłem z 1300km i są praktycznie nowe. Oczywiście są Na gwarancji, gdyż jest do nich dowód zakupu.

O cenie jeszcze nie myślałem, lecz niedługo podam takie info. 

Sprzedaje wszystko, razem z motocyklem f650gs, siła wyższa.

Posiadam także kask biały is 17 rozmiar XL lub L muszę to sprawdzić, oraz buty rebelnhorn trip 43r.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przede wszystkim cena by się przydała. Bez ceny tak jakby nie było ogłoszenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 24.12.2017 o 13:57, ŁukaszCentrum napisał:

Sprzedaje wszystko, razem z motocyklem f650gs, siła wyższa.

Jak wszystko razem z motocyklem za 1500 to ja biorę:D

a co do motocykla to masz GS-a czy Dakara? bo poszukuje Dakara :)

Edytowane przez Mirogoce

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Weszły już adventure III, więc II można upolować komplet nowy za niecałe 1700. Tak tylko piszę dla jasności sytuacji żeby potencjalny kupujący wiedział co zyskuje kupując tutaj ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, arthurr napisał:

Weszły już adventure III, więc II można upolować komplet nowy za niecałe 1700. Tak tylko piszę dla jasności sytuacji żeby potencjalny kupujący wiedział co zyskuje kupując tutaj ;)

No to poluj, poluj. Ogólnie to już bardzo ciężko kupić, ja już miałem problem, chyba, że jakieś resztki i to nie w tej cenie.

4 godziny temu, Mirogoce napisał:

Jak wszystko razem z motocyklem za 1500 to ja biorę:D

a co do motocykla to masz GS-a czy Dakara? bo poszukuje Dakara :)

Nie, Dakara nie posiadam. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, ŁukaszCentrum napisał:

No to poluj, poluj. Ogólnie to już bardzo ciężko kupić, ja już miałem problem, chyba, że jakieś resztki i to nie w tej cenie.

 

 

Jakbyś tu bywał więcej (aa nie tylko pohandlować) to wiedziałbyś że nie piszę rzeczy których nie sprawdziłem :) Podana przeze mnie informacja była wynikiem 30 sekund wyszukiwania na allegro, nie zgłębiałem się w sklepy internetowe - pewnie można jeszcze coś ugrać, zima jest ;)

Ja nie szukam, jeżdżę w starych, kilkuletnich łąchach, nie stać mnie - to i (jak widać) zazdrość przeze mnie przemawia :P

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, arthurr napisał:

 

Jakbyś tu bywał więcej (aa nie tylko pohandlować) to wiedziałbyś że nie piszę rzeczy których nie sprawdziłem :) Podana przeze mnie informacja była wynikiem 30 sekund wyszukiwania na allegro, nie zgłębiałem się w sklepy internetowe - pewnie można jeszcze coś ugrać, zima jest ;)

Ja nie szukam, jeżdżę w starych, kilkuletnich łąchach, nie stać mnie - to i (jak widać) zazdrość przeze mnie przemawia :P

Pofatyguj się proszę i zadaj pytanie o dany rozmiar, wtedy zrozumiesz o czym mówię.

Jestem zwykłym amatorem, pewnie dlatego rzadko  tu zaglądam. 

Jeśli faktycznie jest zima, to możemy targować wedle rozsądku. 

Nie pali mi się, nigdzie nie zamieszczałem ogłoszenia, tylko tu na forum, tak spontanicznie.

Rozstaje się z jazda, na kilka lat więc szkoda aby to leżało, gdyż gabaryty mogą się zmienić, a może kupię radzieckiego boxer kiedyś i mi wystarczy, zobaczymy.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 27.12.2017 o 20:58, arthurr napisał:

 

Jakbyś tu bywał więcej (aa nie tylko pohandlować) to wiedziałbyś że nie piszę rzeczy których nie sprawdziłem :) Podana przeze mnie informacja była wynikiem 30 sekund wyszukiwania na allegro, nie zgłębiałem się w sklepy internetowe - pewnie można jeszcze coś ugrać, zima jest ;)

Ja nie szukam, jeżdżę w starych, kilkuletnich łąchach, nie stać mnie - to i (jak widać) zazdrość przeze mnie przemawia :P

Pofatyguj się proszę i zadaj pytanie o dany rozmiar, wtedy zrozumiesz o czym mówię.

Jestem zwykłym amatorem, pewnie dlatego rzadko  tu zaglądam. 

Jeśli faktycznie jest zima, to możemy targować wedle rozsądku. 

Nie pali mi się, nigdzie nie zamieszczałem ogłoszenia, tylko tu na forum, tak spontanicznie.

Rozstaje się z jazda, na kilka lat więc szkoda aby to leżało, gdyż gabaryty mogą się zmienić, a może kupię radzieckiego boxer kiedyś i mi wystarczy, zobaczymy.

 

Nie ma chętnych? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz, Łukaszu Centrum obecnie w handlu rzeczami niedeficytowymi, a tym bardziej rzeczami używanymi (bo być może nie wiesz, że czasy mamy inne), jest taka zasada, że trzeba się nagimnastykować i aby cokolwiek sprzedać, a tym bardziej rzecz używaną, czyli zaaferować coś takiego potencjalnemu nabywcy aby go skusić. Najczęściej wykorzystywanym wabikiem jest cena i możliwość targowania się. U Ciebie nie ma przynajmniej tego pierwszego. Podam Tobie mój przykład, czym mnie skusił sprzedawca butów motocyklowych, które kupiłem akurat od niego a nie zdecydowałem się na zakup nowych w sklepie. On za niemalże nówki praktycznie bez śladów używania (z gwarancją), zaoferował na olx cenę 550 zł, którą jeszcze zbiłem do 500, plus koszty wysyłki po jego stronie, a które to nowe mogłem od ręki kupić za mniej więcej 1000 zł. I to jest własnie handel.

P.S. Nie pomyśl tylko, że staram się zbić Ci cenę, bo przede wszystkim to nie moje rozmiary a i nie szukam motocykla, ciuchów, rękawic czy kasku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, KaeS napisał:

Wiesz, Łukaszu Centrum obecnie w handlu rzeczami niedeficytowymi, a tym bardziej rzeczami używanymi (bo być może nie wiesz, że czasy mamy inne), jest taka zasada, że trzeba się nagimnastykować i aby cokolwiek sprzedać, a tym bardziej rzecz używaną, czyli zaaferować coś takiego potencjalnemu nabywcy aby go skusić. Najczęściej wykorzystywanym wabikiem jest cena i możliwość targowania się. U Ciebie nie ma przynajmniej tego pierwszego. Podam Tobie mój przykład, czym mnie skusił sprzedawca butów motocyklowych, które kupiłem akurat od niego a nie zdecydowałem się na zakup nowych w sklepie. On za niemalże nówki praktycznie bez śladów używania (z gwarancją), zaoferował na olx cenę 550 zł, którą jeszcze zbiłem do 500, plus koszty wysyłki po jego stronie, a które to nowe mogłem od ręki kupić za mniej więcej 1000 zł. I to jest własnie handel.

P.S. Nie pomyśl tylko, że staram się zbić Ci cenę, bo przede wszystkim to nie moje rozmiary a i nie szukam motocykla, ciuchów, rękawic czy kasku.

Rzecz jasna, że taki handel jest korzystny dla kupującego. Powiem Ci, że wczoraj wystawiłem na olx używany   drapak dla kota za kwotę 59zł, nowy kosztował mnie 120zł. 15 minut po tym drapak był sprzedany a telefonów przez godzinę miałem 20 co zmusiło mnie do szybkiego usunięcia ogłoszenia. 

Tutaj niestety mamy trochę inna sprawę, tzn nie zależy mi na szybkiej sprzedaży czegokolwiek, jest też zima więc nikomu się nie pali, dlatego nie oddam ich za pół darmo, gdyż nie stoję pod ścianą i mam co jeść.

Jeśli chodzi o ciuchy to niestety ale nie kupisz już nowych rst adv II gdyż niestety już nie ma w takich pieniądzach. Można kupić ADV III za cenę 2300zł więc na tym tle moja oferta będzie korzystna. Uwierz jeśli szukał bym dla siebie i mógł zaoszczędzić 50% ceny na tym że kupię produkt praktycznie taki sam ale nie z nowości to bym tak uczynił. 

Ta oferta nie jest dla kogoś, kto się waha, czy ma kupić ciuchy, czy jeździć w bluzie i adidasach, tylko raczej dla konkretnego nabywcy który chce kupić dany model, bo jak sam wiesz rst adv II to bardzo udane ciuchy w tej cenie, polecane na różnych forach i chwilowe przez jeźdźców. 

To tyle z mojej strony, nic dodać, nic ująć.

Edytowane przez ŁukaszCentrum

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedający dzielą się na takich którzy chcą sprzedać i którzy chcą sprzedawać.
Wg mnie cena jest w miarę ok biorąc pod uwagę ze prawie nowy. Ale tylko dla kogoś kto naprawdę chce takie coś miec a nie stac go na nowy.
Z drugiej strony to nie jest towar za kilka stówek więc niewykluczone ze jednak uderzyłbym w nowy mimo ze droższy. Bo nowszy model, bo kupowałby w „znajomym” sklepie wiec zapewne dostałbym zwyczajowy upust, nie tylko na te zakupy, a jednocześnie miałbym rok dłużej gwarancję.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 3.01.2018 o 14:41, BrunoJ napisał:

Sprzedający dzielą się na takich którzy chcą sprzedać i którzy chcą sprzedawać.
Wg mnie cena jest w miarę ok biorąc pod uwagę ze prawie nowy. Ale tylko dla kogoś kto naprawdę chce takie coś miec a nie stac go na nowy.
Z drugiej strony to nie jest towar za kilka stówek więc niewykluczone ze jednak uderzyłbym w nowy mimo ze droższy. Bo nowszy model, bo kupowałby w „znajomym” sklepie wiec zapewne dostałbym zwyczajowy upust, nie tylko na te zakupy, a jednocześnie miałbym rok dłużej gwarancję.

Ja jestem raczej z tych co sprzedają. Kurtka i spodnie sprzedane. Został kask, Buty, rękawice i kamizelka POLSKA 3XL. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×