Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich :) Dziś rano stwierdziłem iż chciałbym sobie jakoś zmajstrować STELAŻ. pod kuferki Alu  najlepiej /ewentualnie pod Vario .Czy mogli byście mi wysłać foty swoich stelażów zraz z mocowaniem i bardzo by mi zależało na wymiarach ..gdyby był ktoś tak dobry i chciał się pofatygować :):)),żebym po prostu mógł zgapić od kokoś pomysł . Niestety nie wyświetla mi się większość Waszych fotek i linków ...:(:((: Na wszelki wypadek podam emaila  grzegorz.sladek@op.pl   Z Góry dzięki i pozdro Grzegorz 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wymiarów nie mam, ale tyle co mi zostałodb03fb293ba520b9723ae6fda700d227.jpg5fb2838928faf37672941fe53b32160b.jpgfa7e159144253d1af542b46fa5e5efba.jpg

Wysłane z mojego HAMMER_ENERGY przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Grześ f650gs napisał:

Witam wszystkich :) Dziś rano stwierdziłem iż chciałbym sobie jakoś zmajstrować STELAŻ. pod kuferki Alu  najlepiej /ewentualnie pod Vario .Czy mogli byście mi wysłać foty swoich stelażów zraz z mocowaniem i bardzo by mi zależało na wymiarach ..gdyby był ktoś tak dobry i chciał się pofatygować :):)),żebym po prostu mógł zgapić od kokoś pomysł . Niestety nie wyświetla mi się większość Waszych fotek i linków ...:(:((: Na wszelki wypadek podam emaila  grzegorz.sladek@op.pl   Z Góry dzięki i pozdro Grzegorz 

pod vario nie ma zasadniczo stelaży, tylko "grzybki"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak znajdę jutro chwilkę to porobię foty i podeślę na maila. A jak nie to dopiero w przyszłym roku :default_icon_e_biggrin:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Grześ f650gs napisał:

No panowie i panie co jest z wami ???:(  Czemu taki mały odzew na mojego posta 

Może przez Twoje zdjęcie profilowe :) .....dygresja sorki.

A co do pytania jakie mi zadałeś na PRiV to o osłonę do jakiego modelu Ci chodzi? Widzę że masz F650GS z 2001 roku kiedyś miałem ten model ale zmieniłem na nowszy i wszystkie graty poszły wraz z nim. Więc pewnie nie mam tej osłony dla Twojego rocznika. Mam za to do Twina po 2010 też sam zrobiłem. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, DYROTON napisał:

Może przez Twoje zdjęcie profilowe :) ......

Słuszna uwaga ... wygląda jakby nie żył, a po co nieżywemu odpowiadać? ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Foto Panowie prawdziwe..:(

Dnia 30.12.2017 o 23:00, DYROTON napisał:

Może przez Twoje zdjęcie profilowe :) .....dygresja sorki.

A co do pytania jakie mi zadałeś na PRiV to o osłonę do jakiego modelu Ci chodzi? Widzę że masz F650GS z 2001 roku kiedyś miałem ten model ale zmieniłem na nowszy i wszystkie graty poszły wraz z nim. Więc pewnie nie mam tej osłony dla Twojego rocznika. Mam za to do Twina po 2010 też sam zrobiłem. 

To wrzuć fotkę w wolnej chwili ,bym podpatrzył pomysł :):)

Dnia 30.12.2017 o 22:11, ZWIERZ napisał:

Jak znajdę jutro chwilkę to porobię foty i podeślę na maila. A jak nie to dopiero w przyszłym roku :default_icon_e_biggrin:

oki będe czekał:).A umiałbyś mi jakoś wymiary też przekazać czy na foto zaznaczyć ewentualnie?. Pisałem kilka emaili do Bmw 1 gościu tylko odpisał ze nie mają niby wymiarów a reszta mnie olała..

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A o jaką osłonę Ci chodzi i konkretnie do jakiego motocykla. Wszystko się da zwymiarować i obfocić, tylko odp dane są potrzebne. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minut temu, Grześ f650gs napisał:

Foto Panowie prawdziwe..:(

To wrzuć fotkę w wolnej chwili ,bym podpatrzył pomysł :):)

oki będe czekał:).A umiałbyś mi jakoś wymiary też przekazać czy na foto zaznaczyć ewentualnie?. Pisałem kilka emaili do Bmw 1 gościu tylko odpisał ze nie mają niby wymiarów a reszta mnie olała..

 

sprawdź maila   

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×