Skocz do zawartości
ŁukaszCentrum

Sprzedam rękawice Vanucci Hirider II r.L

Recommended Posts

Biorąc pod uwagę, że nowe z gwarancją kosztują 209, to średnia ta Twoja promocja ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Pszemo napisał:

Biorąc pod uwagę, że nowe z gwarancją kosztują 209, to średnia ta Twoja promocja ;)

4,5%

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4,5%
A faktura? Ja tam na vacie jadę, to wiesz

Wysłane z mojego HAMMER_ENERGY przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 17.01.2018 o 19:12, Pszemo napisał:

A faktura? Ja tam na vacie jadę, to wiesz emoji23.png

Wysłane z mojego HAMMER_ENERGY przy użyciu Tapatalka
 

Nowe za 209 to raczej hirider l , to zupełnie inny produkt. Doszkol się, następnie błaznuj. Uważaj bo na tym vacie za daleko nie zajedziesz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, ŁukaszCentrum napisał:

Nowe za 209 to raczej hirider l , to zupełnie inny produkt. Doszkol się, następnie błaznuj. Uważaj bo na tym vacie za daleko nie zajedziesz.

Takie teksty to możesz do żony strzelać.

Polecam zamienić frustrację na poczucie humoru - zdrowszy będziesz. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Pszemo napisał:

Takie teksty to możesz do żony strzelać.

Polecam zamienić frustrację na poczucie humoru - zdrowszy będziesz. 

Wielu jest tu zrozumiałych ludzi, nie wnoszą nic do tematu, tylko głupio komentują. Nie chcesz czegoś kupić, masz prawo, tylko po co podawać sprzeczne informacje z rzeczywistością? Już nie jeden tak robił, a do racji było daleko...

Edytowane przez ŁukaszCentrum

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przychodzisz tu tylko pohandlować - to jesteś traktowany jak na to zasługujesz - czemu się dziwisz??

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O jaki "bitny" wątek - ciekawe czy poleje się krew czy tylko na sińcach się skończy? ;) 

Może tym razem zamiast ankiety to zakłady? ;)

Byle do wiosny bo co niektóry fiksuje od tego zimna i krótkiego dnia ... Będzie wkrótce lepiej ... :default_icon_beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.01.2018 o 12:11, arthurr napisał:

Przychodzisz tu tylko pohandlować - to jesteś traktowany jak na to zasługujesz - czemu się dziwisz??

Handluje to się skarpetami na bazarze. Ja tutaj grzecznie informuję, że mam pewne rzeczy, które mogą zmienić odpłatnie właściciela i tyle. Niestety niektórzy wychodzący jak zwykle przed szereg mnie irytują, dlatego głośno mówię NIE! Zdaję sobie sprawę że jest tu grono swoistym "dupowłazów" ale nie zamierzam udawać choroby kurzej ślepoty.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale Ty teraz chcesz na kogoś naskarżyc czy normalnie pobiadolić?

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwrócić uwagę na istniejące tu od długiego czasu wzajemne adoracje, taki kółko dewotek. Wielu forumowiczów to widzi i niektórzy już nie wytrzymują. Zresztą szkoda gadać, bo zaraz się zlecą wilki i mnie zjedzą, a niestety nie mam ochoty walczyć z wilkami, wiatrakami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 minut temu, ŁukaszCentrum napisał:

Zwrócić uwagę na istniejące tu od długiego czasu wzajemne adoracje, taki kółko dewotek. Wielu forumowiczów to widzi i niektórzy już nie wytrzymują. Zresztą szkoda gadać, bo zaraz się zlecą wilki i mnie zjedzą, a niestety nie mam ochoty walczyć z wilkami, wiatrakami.

Zatem jaki jest sens pisać takie rzeczy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
37 minut temu, ŁukaszCentrum napisał:

Zwrócić uwagę na istniejące tu od długiego czasu wzajemne adoracje, taki kółko dewotek....

Bo widzisz, niektórzy z nas się spotykają na zlotach (i nie tylko), utrzymują kontakty koleżeńskie, wymieniają się nr tel żeby chociaż na święta zadzwonić, a nie tylko biznes..... Więc tak naprawdę nie rozumiem o co Ci chodzi. 

Zawsze możesz bez spiny wystawić na a.... czy inny o.... Nikt Ci przecież nie broni. 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, ŁukaszCentrum napisał:

 Zresztą szkoda gadać, bo zaraz się zlecą wilki i mnie zjedzą, a niestety nie mam ochoty walczyć z wilkami, wiatrakami.

Racja, to nie ludzie- to wilki :default_icon_mrgreen:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×