Żona zażyczyła sobie od Mikołaja nowy kask... bo ładniejszy 
Czyli dotychczasowy idzie do sprzedania.
HJC TR-1 malowanie Revolt (matowy), rozmiar M. plus worek do przechowywania.
Dodatkowo gratis dokładam Oryginalny DUŻY Pinlock HJC. Moim zdaniem naprawdę dobry i bezpieczny kask za niewielkie pieniądze. Kask był kupiony w październiku 2016 roku. Jeżdżony w pierwszym sezonie dość rzadko bo tylko jako plecaczek. W tym sezonie częściej ale też może ze 4000 km w nim przejechała. Szybka w świetnym stanie. Doszukałem się jednej ryski przy krawędzi. Wyściółka wyprana i pachnąca. Skorupa nie jest podrapana. Kask nigdy nie spadł ani tym bardziej nie brał udziału w wypadku itp. Kask ma małe wady (widać je na 3 ostatnich zdjęciach):
* Zarysowanie lakieru po lewej stronie na szczęce (urok matowego malowania)
* Ułamane mocowanie blendy (nie mechanizmu a samej szybki). Blenda opuszcza się i podnosi. Jest przeze mnie przymocowana kawałkiem żyłki. Szkoda było mi kasy na nową skoro dało radę to łatwo naprawić.
* W środku są ślady na EPSie od zamontowanego interkomu. Zostały też przyklejone rzepy od słuchawek interkomu. W zasadzie to zaleta chyba  Wydaje mi się, że wszystko widać na zdjęciach. Cena forumowa to 450 zł. Wysyłka, kurier lub InPost. W Trójmieście można odebrać osobiście. Kontakt przez PW lub telefon 6 zero osiem 2 9 osiem 1 piec 2