Skocz do zawartości
trolik

Opony TKC 80 lub MItas e09

Recommended Posts

21 i/lub 17 cali. Zużycie do 50%. Chcę zobaczyć jak to chodzi zanim zdecyduję się na nowy zestaw.

pozdrawiam trolik

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam mitas e08 130/80/17 

Jak chcesz, to oddam Ci za koszt przesyłki. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Pszemo napisał:

Mam mitas e08 130/80/17 

Jak chcesz, to oddam Ci za koszt przesyłki. 

Dzieki za odzew, ale chodzi mi o tą specyficzną "kostkę" - muszę coś wymyślić na przód zamiast Scouta, który mnie wkurza wibracjami. Przy okazji chcę zobaczyć jak chodzi tył.

pozdrawiam trolik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podjechaną TKC80 17" na tył mogę Ci oddać za koszt przesyłki.  Jak chcesz to jutro pomierzę ile kostki zostało i dam Ci jakieś foty na prv. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
38 minut temu, Dziadek napisał:

Podjechaną TKC80 17" na tył mogę Ci oddać za koszt przesyłki.  Jak chcesz to jutro pomierzę ile kostki zostało i dam Ci jakieś foty na prv. 

Dzięki bardzo!

Pozdrawiam trolik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda na to, że trudno będzie zdobyć tylną oponę w stanie pozwalającym na przejechanie tego sezonu...

Szukam więc nadal oponki do przodu: TKC 80, 21 cali.

pozdrawiam trolik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba mam, jutro sprawdzę w garażu i dam znać, nie jest nowa, kupiłem Xa na komplecie tkc80, pojeździłem niewiele na nich, a od kiedy ujeżdżałem go na typowo krosowych oponach, tkc leży w garażu i się kurzy, kilka lat minęło ale powinna jeszcze być dobra, jutro wrzucę Ci fotkę na PW i jak będzie Ci pasiła to jakoś się dogadamy. :default_icon_e_smile:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
aż taka lipa z tymi tkc80 byla?
Jesli to do mnie to odpowiadam.. Nie, to jak wiadomo najlepsze dualowe opony, a ja potrzebowałem czegos ostrzejszego

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, dakarowy napisał:

Chyba mam, jutro sprawdzę w garażu i dam znać, nie jest nowa, kupiłem Xa na komplecie tkc80, pojeździłem niewiele na nich, a od kiedy ujeżdżałem go na typowo krosowych oponach, tkc leży w garażu i się kurzy, kilka lat minęło ale powinna jeszcze być dobra, jutro wrzucę Ci fotkę na PW i jak będzie Ci pasiła to jakoś się dogadamy. :default_icon_e_smile:

Dzięki!

w końcu miałbym powód żeby zawitać w Twoje rejony :-)

pozdrawiam trolik

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 25.01.2018 o 19:26, trolik napisał:

21 i/lub 17 cali. Zużycie do 50%. Chcę zobaczyć jak to chodzi zanim zdecyduję się na nowy zestaw.

pozdrawiam trolik

 

Mi też coś wala się po garażu .Pamiętam tylko że tył  .Jutro dam znać czy to ta jaką szukasz :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzięki!
w końcu miałbym powód żeby zawitać w Twoje rejony :-)
pozdrawiam trolik
Cos masz ewidentnego pecha w tej materii właśnie wróciłem z garażu i z przerazeniem stwierdzilem ze pamięć juz nie ta opony wydalem z motocyklem przy sprzedaży takze sorry...
P.S. wyglada na to, ze musisz nawiedzic moje rejony zupelnie bezinteresowanie, wtedy powinno sie udać

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, dakarowy napisał:

Cos masz ewidentnego pecha w tej materii emoji1.png właśnie wróciłem z garażu i z przerazeniem stwierdzilem ze pamięć juz nie ta emoji33.png opony wydalem z motocyklem przy sprzedaży emoji19.png takze sorry... emoji56.png
P.S. wyglada na to, ze musisz nawiedzic moje rejony zupelnie bezinteresowanie, wtedy powinno sie udać emoji1.pngemoji106.png

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
 

Moj Dziadek mowil ze co sie odwlecze to nie uciecze:-)

Pozdrawiam trolik

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×