Skocz do zawartości
Pool

Witam z Jaroslawia

Recommended Posts

Przez przypadek kupilem f650 GS z 2004 r posiadam juz 1100 GS ktorym aktualnie jezdze. Nigdzie nie mogę znaleść instrukcji obslugi czyli podstawowych danych o ilosci oleju i plynow prosilbym kogos o pdf. Service manual mam 

Dziekuje z gory i do zobaczenia w Bieszczadach na serpentynach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Tutaj się witamy.

Informacje techniczne w dziale technicznym, a spotkanie w Bieszczadach w dziale zloty - może się włączysz, pomożesz ...

Podobno na tym forum napisano już wszystko więc jak już wszystko przeczytasz, a coś nie było napisane to pytaj - tylko w odpowiednim dziale i najlepiej w pokrewnym wątku jako kontynuacja - bo jak ( ostatnio ) mawia admin Paweł - trzeba sobie pomagać ... :default_icon_beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Jarek napisał:

Witaj!

Tutaj się witamy.

Informacje techniczne w dziale technicznym, a spotkanie w Bieszczadach w dziale zloty - może się włączysz, pomożesz ...

Podobno na tym forum napisano już wszystko więc jak już wszystko przeczytasz, a coś nie było napisane to pytaj - tylko w odpowiednim dziale i najlepiej w pokrewnym wątku jako kontynuacja - bo jak ( ostatnio ) mawia admin Paweł - trzeba sobie pomagać ... :default_icon_beer:

Kiedy ten zlot w Bieszczadach?! Przepuściłem już wpisowe przez odpowiednią maszynę i nie wiem ile to postoi? :)

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

3 godziny temu, konrad.wegrzyn napisał:

Kiedy ten zlot w Bieszczadach?! Przepuściłem już wpisowe przez odpowiednią maszynę i nie wiem ile to postoi? :)

 

U mnie by nie wytrzymało.Jak robię tak ze dwa tygodnie przed i z zapasem,na potrzeby bieżące:D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Pool.
na wstępie gratuluję przebiegu cae2cdebe35e1c3791bb2e8240e00bb6.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Pool! Przyjedz na Zlot w Bieszczady na wisonę :-) a książkę serwis dam Ci gratis! Znaczy w prezencie! I po POLSKIEMU! Została mi po F650 GS z 2001. To to samo. Zapraszam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witamy !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×