Skocz do zawartości
przemekdab

(K) VW, Audi lub inny, średniej klasy

Recommended Posts

Jest kilka aut które raczej omijam.3151acd5ca2684dbd2f3bfa3ba4c5e94.jpg

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to rześ Pan dowalił :D

Kocham alfy , zwłaszcza Giulię . Utrata wartości wliczona w miłość alfisti 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, mario2007 napisał:

Ty kupujesz używki - nowy traci jak większość nowych .

Znajomy docent z politechniki sprzedaje takie coś :

nissan Tiida 2007 salon polska bezwypadek , sedan , 160000 nalotu , sedan , pierwsza rejestracja 2009 . chce koło 12-13 tysięcy - myślał o 15 ale to nie jest realne . 1,5 dci 105 koni , klima automatyczna itd. .  Pierwszy i jedyny właściciel . 

Dobre, dobre z tym docentem. U nas dalej po staremu. Na księdza :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Posądzasz mnie lub kogoś z mojej rodziny o posiadania Tiidy ? Igrasz z ogniem :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, mario2007 napisał:

Posądzasz mnie lub kogoś z mojej rodziny o posiadania Tiidy ? Igrasz z ogniem :D

Wstaję rano, wychodzę na podwórko i :default_icon_eek: 

f3qz7IS63hKTIabvZjCV3iy3oTqRqtvU8XlU3Yh3

:default_laugh:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O jakiej urodzie współczesnych aut rodzinnych koledzy wspominają? Przemek wspomniał, że Tildy nie kupi bo mu się nie podoba, a rozważa Fabię, noż kurwa......Przemek ludzie mają w dupie czy zobaczą cię w Fabii czy w Tildzie, pogódź się z tym. Szału nie będzie nawet jak nabędziesz Golfa czy innego Passerati  :default_laugh:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Vengosh10 napisał:

O jakiej urodzie współczesnych aut rodzinnych koledzy wspominają? Przemek wspomniał, że Tildy nie kupi bo mu się nie podoba, a rozważa Fabię, noż kurwa......Przemek ludzie mają w dupie czy zobaczą cię w Fabii czy w Tildzie, pogódź się z tym. Szału nie będzie nawet jak nabędziesz Golfa czy innego Passerati  :default_laugh:

To chodzi o moje wrażenia estetyczne a nie jak mnie ktoś zobaczy, a tak naprawdę do Tiidy z częściami jest nie najlepiej

Edytowane przez przemekdab
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, przemekdab napisał:

a tak naprawdę do Tiidy z częściami jest nie najlepiej

No i to jest argument.

Edytowane przez Vengosh10
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teleportowała się ...

Ogólnie gdyby nie to ze z przodu to jest koszmar , to jest to całkiem porządne auto z silnikiem reni . Skyline R32 to to może nie jest , ale do wożenia dupska jak się tanio kupi ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, mario2007 napisał:

Teleportowała się ...

Ogólnie gdyby nie to ze z przodu to jest koszmar , to jest to całkiem porządne auto z silnikiem reni . Skyline R32 to to może nie jest , ale do wożenia dupska jak się tanio kupi ...

od ca 20 lat jeżdżę prawie wyłącznie Nissanami, chciałbym coś zmienić w życiu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, mario2007 napisał:

Teleportowała się ...

No, okazało się, że szwagierka przyjechała w nocy, służbowym :D

A wiadomo, że jak służbowy, to i polonez byłby najlepszy :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jest kilka aut które raczej omijam.3151acd5ca2684dbd2f3bfa3ba4c5e94.jpg

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka


Też tak myślałem. 8 miesięcy kupowałem alfę :). W końcu się zdecydowałem i zmieniłem stare a4, na alfę. Fakt to tylko 147 1.6 ts ale jestem bardzo zadowolony ze zmiany. Od maja zrobiłem 15 tys. i na razie bez awarii (wiem, trochę mało żeby mówić o awaryjności samochodu) do Budapesztu dojechała i wróciła na kołach. Assistance wykupiłem zaraz po zakupie :D.

Wysłane z mojego UMI_London przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
od ca 20 lat jeżdżę prawie wyłącznie Nissanami, chciałbym coś zmienić w życiu
Mój starszy syn od kiedy może jeździ czerwonym Volvo i bardzo sobie chwali. Najczęściej porusza się do szkoły i spowrotem ale czasem jedzie też do centrum. Kupuje mu na to volvo miesięczny za cztery i pół dychy więc można przyjąc że to ekonomiczy pojazd :-D


Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemkudab , a ile chcesz wydawać na benzynę miesięcznie?

Szukasz elegancji czy sportu ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemku, mam Ibizę ale troszke wykracza poza budżet.

Historia znana.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Pawel napisał:

Mój starszy syn od kiedy może jeździ czerwonym Volvo i bardzo sobie chwali. Najczęściej porusza się do szkoły i spowrotem ale czasem jedzie też do centrum. Kupuje mu na to volvo miesięczny za cztery i pół dychy więc można przyjąc że to ekonomiczy pojazd :-D


Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
 

jak zrobi prawo jazy to pogadamy o kosztach :default_icon_beer: . mój do szkoły jeździł za darmo dwa przystanki - jak wchodziły kanary to była ewakuacja :D . przyznał się już jako dorosły facet . a kasę na miesięczny oczywiście dostawał ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, rzeżucha napisał:

dzięki, tylko zapomniałem napisać, że ma być 4/5 drzwiowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wstaję rano, wychodzę na podwórko i :default_icon_eek: 

f3qz7IS63hKTIabvZjCV3iy3oTqRqtvU8XlU3Yh33GpkpZ3JqiVk4OlMXyQ14zn0WLapiwjiC8HfHd_mW1pv-A4h_Uf25RQ0VK3k03NKzpFslwt8IXAOYC_svfsO5IzBNe0TC0RRurig69qZmNevu6dPUpmw8CNx75tCQoG6bFBAPPrfg0lpq0gu9-n88oDYR5NpaoO10mE7BTwcP7EbGJHRPmk7vFYTM5mDWY_P70Dq4yYNlspOryE4nd9rXBHT6XBmoTD9mi9xBrquL7ePfCNao_ep2sdIofEPW0mLHFx_mp94B2qBZxqfEyUYbf6sBf719idxw6WsLzhAnVcbGf4BooP3uJqlVYC1hiqNyGr3jHwPnoBVZZcriDHQMJGeLuGtkLcPn6tusmXWP6llRCl_SVpKKN8fdqh6j0z_0cJKWGR6rN4yemoqPT_8WXj2y6ts27MAkUyxRm4OaqPVKOLiO4GAQhdpWCvtmfxXzd3iH9h-1f-8bfaz7uZKYYHGc3aFS9Fr-hGgpBh6A_KkaiB1AiZ3tBIrbCm4BpTpqGThtWLepFMzlzXusg7n2i95h3ZXOjguROyF16MTfo2Rutj-MNCCxnXidVnOZKx2bVXzyQg42YlqJ5Td6P6UgUbtM79zGQfuJujbE_aiYLsH9TNB7zg6VM4a=w1062-h796-no

:default_laugh:

i... tiidaaaam :-)

 

Ja jeździłem francuzami 15lat

Zaczynałem od XM w którym głównie pierdzieliła się niemiecka elektronika ;-)

W Xsarach... nic się nie pierdzielilo ani w tej 1.4 ani 1.6 i pewnie hulają do dziś

Pug 407 służył nam prawie 10lat ale po przekroczeniu 150kkm hdi zaczął się sypać i generować duuuże koszty.

Teraz mamy tylko wolnossące Japończyki jeden nowy, drugi dla zabawy 15-letni staruszek z przebiegiem ponad 240kkm. Z silnikiem nic sie nie dzieje i jedynie kwestie eksploatacyjne wchodzą w grę no i trochę rudej.

Żeby bylo śmieszniej myślimy o zmianie staruszka (ogłoszenie w odpowiednim dziale) na jeszcze starszy. Wpadliśmy na genialny pomysł zakupu blisko 20 letniego Land Cruisera J90 lub Patrola. Po jaką cholerę? Cholera wie :D

 

taptarapta

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

17 - letnie wolnossące również generują koszty . W młodego 330 Ci wsadziłem 2700 w ciągu tygodnia bo coś tam kapało ...:D . kapało to wykapało - niby jedna rurka plastikowa tylko popękała ze starości , ale wymiana wszystkiego co może zacząć kapać lub już się poci :D trochę zmieliła budżet dziecka i musiała nastąpić pomoc . Stare auta są fajne tylko stare i wymagające troski czyli ruszania portfelem - ale przyjemniej się nimi jeździ . I nie ma tu znaczenia że auto ma udokumentowany przebieg , wszystkie serwisy , jednego właściciela od nowości - starość kosztuje :D i się jej nie oszuka ... . jak z człowiekiem :default_icon_beer:...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż, też już mialem zabawę z wymianą calego układu hamulcowego :D

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W wolnym czasie można się zdoktoryzowac z silników benzynowych.

http://s.wp.pl/o021vbm

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×