Skocz do zawartości
FALCON

Kupię przyczepę do transportu moto

Recommended Posts

Jak w temacie - DMC 750 kg, tylko fabryczne żadne samoróbki, z uchwytami na 3 moto, ładowność pow. 600 kg.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Jaro - widziałem, to jest Neptun i na tym pewnie się skończy jak znajdę nic tańszego

Edytowane przez FALCON

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

thnks ale chcę się zmieścić cenowo max. na poziomie Neptuna

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://allegro.pl/przyczepa-do-3-motocykli-jak-swidnik-motocyklowa-i7143997594.html#thumb/3

Muszę jeszcze znaleźć pewnego producenta ... miał ciekawą ofertę, a jeszcze ciekawsze było, że deklarował gotowość do modyfikacji pod potrzeby klienta, a w przypadku 3 motocykli jest tak potrzeba. Cena też była zachęcająca. Jak coś to przejdź ma znane nam kanały łączności ... ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Neptun jest fajniejszy - uchylny i łatwiej założyć pod całość płytę podłogową (do Quada) , ma kółko podporowe i takie tam,

Czekam jakby co w kanale tzn. na kanale :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Samo się na kanale nie skontaktuje ... :default_laugh:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiedziałem że Neptuny motocyklowe tak poszybowały cenowo, poszukaj w OBI może jeszcze sprzedają, ja za swojego dałem 1600 zł brutto, ale o zapakowaniu 3 motocykli to zapomnij, lekkie krosssowe to jeszcze jak cie mogę, ale cięzkie zapomnij, poza tym dobrze oblicz wagę, bo jak policja posprawdza, pomierzy, poważy, to będzie problem (oczywiście w Polsce jeszcze tego nie robią, ale ludzie pisza że np. w Czechach, czy na Słowacji, czy.. cos tam cos tam.. trza czytać :default_icon_razz:

YKqaJTy_owRjxJ8lw6FSjMSBEmWtL5i3Pys4Q6FrVJTPlQzYpKLSdhPY5d4Q4A1NE72MbX1Ufv2y3nvQZH0Gi8JDTBpwzDBq9wQnBTeZAvgHrNs-ZCJ_RxU2hc3jJ4om83KRWHugrWHRaxvvcsm36z-Nejyj2r0iYjOC7SZ--VVWdjTklbH6fkH2z6H6DQMhK3-aOS6rs2zCHgv_i2NA2WzGukIoBnweNbDoVjvPTGPCgElM4s2lvjb8eEWf4bwNL3LDAoG5_edJR99FzR0k1U85EFhIOZgADP3zjZTIeh1s85a-Fr3ZdEpEO2lDSMf3EKfr6q54Q0qUX5CJNpkd8BmluI8dQwWQfRySDFRQptIE0LZ3ykTFEHyJWNIn_gjafYigk5HXdiYCiyuio3LaSnSL2lsIR6lDyHUc7kt482tcs4XGIgcesNq0tlCRJOXQ_VMfCOMigevITbEy_McOHkEjxowVYRsiZ9p4xb0EJB_J1lbvUfGjw4yX36AZhmCiJ2kmzqS7v5_eMjZKZHsmEFI45vbCs6SiDrWCvk_ARqih8wXjObo5FmK_Xw1HWlkaObjxM909L4H2eWLbOE2-b1uZYjuoawbgPXc7Ej5E=w1689-h949-no

y1bjKGJQ8w275BWwBruoGNqa_CruDPEtNIMmpj5omfhjxEBBU_EOlm_-uK2Fk8rtzqcuklLPY2SwCIzzW0-3HiIja4aj1N4FqjGfoeGVXGSnSabv8rVTyWqctzKfiyC4anz1uTniSUUmfh-kr4ED7E4XA735t_u-bNbpKW67AVC4a3Zri7eNiHfh3Yywo5qYN1Z3EqLKWZZ4y2I0DA5f1PqvLfdSgBtV1VyPbeh5zSAZujgKGhXLRqGWDAoJVXTRtMOAcnCcJAPCHE3sp281STV6rkkgg9I_JDHkvcAU7W5AHXkMcZjKhNWN9tf6DIPI_NycqjNBPbR4706f-eBzXT6iqV17JzwzKyh6Y-P9Yo0we8MjBeVOxFN3o1EJdI1DgYPy1EEWzweiHerPT2eU7TgvR07l-XWgLQHBZbIfk-RhGPYCOj0QTdSf4CkbeU6DmA8CwHSYHnc8qH_i5MX_JCE3cjRQdui4UJRqY5LfZ9TZPP_oNoR-PxYMZWX7RDCaCM7-iqPNaELkxylD-qcFr8U64BruvZp0-qM6cIEOfVeGUYd5SszpakON0pUiAC_B2mM4utcru_HXB2W1qfanXgjaV2fmoCw7V8srL9Y=w1689-h949-no

Poglądowo, jakbyś se zapomniał, choc chyba Ciebie wtedy nie było, co by wiele tłumaczyło :default_icon_mrgreen:

Poza tym zajebista przyczepa, tylko realnie na dwa motocykle! 

 

Edyt: Chociaż teraz jak tak patrzę to ta za 2150 jest chyba szersza i ma faktycznie trzy szyny plus najazd,  moja ma dwie szyny plus najazd, więc może się zmieszczą i trzy motóry... :default_icon_rolleyes:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NIe zmieszczą się. Mam taką z 3 najazdami i na wieeeeelki styk wejdą 2 800-ki i trial 50-ka tyłem. Może upchnąłbym enduraka w środek ale to juz z kombinacją i stawianiem dużych pod lekkim skosem.

Co do cen - podskoczyły bo teraz już nie można klepać tego jak się chce tylko na każdy model trzeba robić homologację co kosztuje - małe firemki od przyczep się pozamykały, większe musiały podnieść ceny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo generalnie te przyczepy ( wszystkie ) są robione przez kogoś kto nigdy nie pakował motków. Wystarczy, żeby uzyskać szerokość mocowania na poziomie obrysu czyli na szerokości zewnętrznej przyczepy. Co komu by przeszkadzało jakby zamiast mocowania na ramie (szerokość  wewnętrznej części koła ) rozciągnął punkty mocowań do zewnętrznego gabarytu czyli na szerokość zewnętrznej części koła. Te ok 25 cm dla każdej ze stron daje nieporównywalnie większe możliwości załadunku i większą stabilność zamocowanego motka - to raz, a dwa ... Falcon chce mieć opcję 3 motków i zamiast ostrzegać, że nie zapakuje 3 8setek czy 3 1200setek lepiej doradzić mu, że pizzę lepiej wozić skuterem na kołach jak na przyczepce  - bo i tak w 3 miejsca jednocześnie nie dojedzie ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moją przyczepą najlepiej jeździ się z jednym motocyklem, wtedy nie mam żadnych ograniczeń, przyczepa jest lekka, nie wychodzi poza obrys auta i w zasadzie kompletnie nie czuć jej na haku, do tego jest bardzo stabilna, po dobrym przypięciu motocykla, można nie patrzeć w lusterka, prawie jak na motocyklu :default_laugh:

Jedynie jedna była lepsza, raz jak pożyczałem przyczepę z hamulcem, gdy jechałem do Rzeszowa po 8setkę, faktycznie była cięższa, ale jazda z motocyklem na pace, z przyczepą która ma hamulec, to inny wymiar jazdy, choć przez to zapędzenie o mało nie zgubiłem 8setki pod Tucholą, bo tak zapierdalałem że się w końcu pas poluzował, a że dobrze się jechało to tego zbytnio nie zauważyłem, tym bardziej nie poczułem :default_cafe2:

Przy mocowaniu dwóch już występują drobne problemy z punktami mocowania, których jest po prostu za mało, owszem, wszystko można dorobić, ale... to nie SAM.. czy jak mu tam :default_icon_razz:

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 minut temu, dakarowy napisał:

Przy mocowaniu dwóch już występują drobne problemy z punktami mocowania, których jest po prostu za mało, owszem, wszystko można dorobić, ale... to nie SAM.. czy jak mu tam :default_icon_razz:

Toć napisałem wcześniej, że oryginalna przyczepa pomimo 3 najazdów jest na max 2 męskie motocykle - a co do reszty to SAM się ogarnij i ciesz, że masz taką fajną tanią przyczepkę, która niewiele ustępuje tej najfajniejszej :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co się nie da, co się nie da?

Swoją drogą to była super przyczepa, długa i miała masę mocowań. 

2 X Suzuki DRZ
1 X KTM LC4
1 X chiński pocket

DSC_0679.JPG
 

 

.DSC_0657.jpg

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no spoko :default_icon_e_biggrin: ale nie każdy zna te wszystkie wiązania kowalencyjne spolaryzowane :default_laugh:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, dakarowy napisał:

 wiązania kowalencyjne spolaryzowane :default_laugh:

Że co kurła? :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ogólnie Daniel mnie upewnił w moim przekonaniu że na 3 moto bo:

jak się wiezie jeden to wypośrodkowany

jak się wiezie dwa to symetrycznie rozłożony ciężar i nie trzeba się pier.... z przekładaniem rynien

trzech nie zamierzam wozić :)

fajnie, że jest uchylna, bo łatwiej załadować quada lub traktorek do koszenia trawy (założę jej z pewnością blachę ryflowaną alu po całości),

no i jeszcze ładnie wygląda z moim Touranem :)

Edytowane przez FALCON

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Pawel napisał:

Bierz długą 

Bo jak Ci padnie Touran to se go do chałupy zwleczesz swoim sprzętem ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Jarek napisał:

Toć napisałem wcześniej, że oryginalna przyczepa pomimo 3 najazdów jest na max 2 męskie motocykle - a co do reszty to SAM się ogarnij i ciesz, że masz taką fajną tanią przyczepkę, która niewiele ustępuje tej najfajniejszej :default_laugh:

Fakt, nawet ja jak i inni gdybyśmy czytali ze zrozumieniem, to co już na tym forum zostało prędzej napisane, to nie byłoby tyle pisaniny i czytaniny w dzisiejszych czasach :default_laugh:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty się ciesz, że należysz do pokolenia co potrafi pisać i czytać ... nawet jak bez zrozumienia :default_laugh:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×