Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie z Pomorza , a konkretnie okolice Słupska. na imię mam Bogdan , a nick forumowy bodek1.

Od wielu lat jeżdżę  turystykami bmw  ,a teraz coś mi strzeliło do łba i myslę o zakupie G 650 xcountry . Dlaczego xcountry? Kompromis  pomiędzy miejskim xmoto , a typowym enduro xch . Ma słuzyć do zabawy w średnim terenie , ale i czasami do jazdy po twardym. Poza tym w porównaniu do GS-a  bardzo korzystna waga. Jak już zdążyłem się zorientować moto mocno niszowe , a podaż na krajowym rynku znikoma. Rynek włoski cenowo przystępny , ale raczej trudny jeżeli chodzi o wiarygodność . Niemiecki niestety drogi . Póki co dalej szukam. 

Pozdrawiam . 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdra z Białogardu ;) 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej > Dzięki za powitanie :default_icon_beer: właśnie wróciłem z motkiem na p-pie i jak się ogarnę :default_cafe2:zamieszczę foty 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mamy jakiś dział , w ktorym zamieszczamy fotki naszych moto ? nie mogę znaleźć 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!
Tu w każdym dziale można w każdym temacie ;-) więc się nie krępuj :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Slimak napisał:

Witaj!
Tu w każdym dziale można w każdym temacie ;-) więc się nie krępuj :-)

Tylko bez takich mi tutaj ... ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no fajnie tylko , że mam taki komunikat :default_icon_e_confused: Nie masz uprawnień, żeby przeglądać tę zawartość.

druga rzecz to po wylogowaniu nie mogę się ponownie zalogować  - resetuję hasło i jest o.k. do następnego razu - o co kaman? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musisz więcej pisać tam gdzie masz uprawnienia, Przywitalnia się nie liczy ... Po 5-10 postach co nie są spamem zyskasz uprawnienia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na kilku forach  , ale sorry nie spotkałem się jeszcze z sytuację , że za każdym razem jak chcę się zalogować muszę resetować hasło !!! to jest po prostu niepoważne. Rozumiem , że regulamin , obrona przez reklamami , kolesiami , którzy traktują fora jak portale aukcyjne , ale bez przesady . 

No dobra mając już G 650 chcialbym uczestniczyć w tym forum więc spróbuję trochę podyskutować w róznych wątkach  .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, bodek1 napisał:

... nie spotkałem się jeszcze z sytuację , że za każdym razem jak chcę się zalogować muszę resetować hasło !!!

Że co? Też nie spotkałem tego przypadku i pierwszy raz od Ciebie słyszę .....

5 minut temu, bodek1 napisał:

 Rozumiem , że regulamin ....

Co do regulaminu to brawo TY - niewielu go przeczytało ... ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jestem na kilku forach  , ale sorry nie spotkałem się jeszcze z sytuację , że za każdym razem jak chcę się zalogować muszę resetować hasło !!! to jest po prostu niepoważne. Rozumiem , że regulamin , obrona przez reklamami , kolesiami , którzy traktują fora jak portale aukcyjne , ale bez przesady . 
No dobra mając już G 650 chcialbym uczestniczyć w tym forum więc spróbuję trochę podyskutować w róznych wątkach  .
Tak jak Jarek napisał, te kilka postów dotyczy dostępu do niektórych działów.

Z hasłem, to może masz jakieś dziwne znaki... Sprawdzę wieczorem z kompa czy nie masz czegoś dziwnego w profilu. Napisz mi na pw z czego się logujesz. Przeglądarka, wersja, itp.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już jest o.k. 

Jak zwykle dalem d..y . Jestem przyzwyczajony , że przy logowaniu podaję nick albo e-mail + oczywiscie haslo. I tak to szlo z rozpędu , a tutaj jest czytelny komunikat - NAZWA !!!! czyli nick , a nie e-mail :default_blink: czyli zawsze trzeba .....czytać , a nie robić na pamięć :default_icon_e_confused: Dzieki  za zaintersowanie - jest  o.k. :default_icon_cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 1.03.2018 o 13:31, bodek1 napisał:

no fajnie tylko , że mam taki komunikat :default_icon_e_confused: Nie masz uprawnień, żeby przeglądać tę zawartość.

druga rzecz to po wylogowaniu nie mogę się ponownie zalogować  - resetuję hasło i jest o.k. do następnego razu - o co kaman? 

 

Dnia 1.03.2018 o 14:03, bodek1 napisał:

Jestem na kilku forach  , ale sorry nie spotkałem się jeszcze z sytuację , że za każdym razem jak chcę się zalogować muszę resetować hasło !!! to jest po prostu niepoważne. Rozumiem , że regulamin , obrona przez reklamami , kolesiami , którzy traktują fora jak portale aukcyjne , ale bez przesady . 

No dobra mając już G 650 chcialbym uczestniczyć w tym forum więc spróbuję trochę podyskutować w róznych wątkach  .

 

Dnia 1.03.2018 o 15:30, bodek1 napisał:

Już jest o.k. 

Jak zwykle dalem d..y . Jestem przyzwyczajony , że przy logowaniu podaję nick albo e-mail + oczywiscie haslo. I tak to szlo z rozpędu , a tutaj jest czytelny komunikat - NAZWA !!!! czyli nick , a nie e-mail :default_blink: czyli zawsze trzeba .....czytać , a nie robić na pamięć :default_icon_e_confused: Dzieki  za zaintersowanie - jest  o.k. :default_icon_cool:

no to przepadłeś...to co powyżej, to żadne problemy, jak bardziej wsiąkniesz, sam się przekonasz.

Dnia 1.03.2018 o 14:10, Jarek napisał:

Że co? Też nie spotkałem tego przypadku i pierwszy raz od Ciebie słyszę .....

Co do regulaminu to brawo TY - niewielu go przeczytało ... ;)

tak z grubsza: nie tykamy polityki, religii, osobistych przekonań, i nie walimy się publicznie po ryju. Z grubsza...

No i ...staramy się trzymać pisania na temat...staramy się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×