Skocz do zawartości
bodek1

Kupię G650xcountry.

Recommended Posts

Jak w tytule - kupię G650Xcountry w wersji z abs-em , podnóżkami pasażera. Gdyby ktoś , coś będę wdzięczny . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto  kupione , ale zdjęć niestety JESZCZE nie mogę zamieścić z uwagi na regulaminowe wymogi , ktore tutaj obowiązują. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moto  kupione , ale zdjęć niestety JESZCZE nie mogę zamieścić z uwagi na regulaminowe wymogi , ktore tutaj obowiązują. 
Tutaj, to akurat możesz pisać, tyle że na tym forum w ogóle nie można "uploadować" / "wgrywać" zdjęć. Tu nie ma klubu, sponsorów, itp. To nie ma też miejsca na przechowywanie załączników.

Zdjęcia trzeba umieścić na Google drive albo innym do tego celu stworzonym wynalazku i wkleić tu sam link.

Osobiście wolę wrzucać zdjęcia z telefonu, poprzez tapatalk. Najszybciej i dla mnie najwygodniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale jesteś szybki w zakupie :D 

Niech Ci służy długo i bezawaryjnie. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje !

Niech służy jak najdłużej :)

Pochwal się sprzętem na jakimś Zlocie ...

Wysłano na Berdyczów...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widać faktycznie każda potwora znajdzie swojego amatora ;) niech dobrze służy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl fajny, ale pies posmutniał, bo uświadomił sobie, że teraz to już w ogóle na spacer z nim nie wyjdziesz. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko Pany :default_cool:jest o.k. , a kaukaz  ma tak już od urodzenia :D Marcin - szyba nie mam pojęcia - coś tam chroni , ale to przecież moto nie na czarne więc nawet zastanawiam się czy jej nie ściągnąć bo jakoś  mi się "ta potwora"  :D nie bardzo podoba. 

Póki co serwis - czyli oleum , filterek , lagi , sprawdzenie łożysk , luzów i takie tam :default_cool: a...... dostanie kilka gadżetów ochronnych , ale zdjęcia wkleję po finale :default_cool:

Pozdrawiam, 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×