Skocz do zawartości
KaeS

BMW F650GS Dakar Touratech TT 39 litry

Recommended Posts

Touratech TT 39 litry, ktoś widział coś takiego?

28577653_2118097004874725_24215059123925

Edytowane przez PeKaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szefciunio

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tę fotkę otrzymałem do naszej znajomej Katriny z Mińska

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja Szefciunia znam od Jodlowa chyba, on ze znajomej mi Krainy Walbrzyskej.

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka


  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Katrina pyta czy wiemy gdzie taki zbiornik można jeszcze kupić. Może ktoś jest w stanie pomóc?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
38 minut temu, PeKaeS napisał:

@Katrina pyta czy wiemy gdzie taki zbiornik można jeszcze kupić. Może ktoś jest w stanie pomóc?

Ciężki temat będzie, trzeba szukać "białego kruka" :)

Edytowane przez honda-hybryda

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też tak myślę, na stronie TT nie mają już zbiorników do F650GS, do innym motocykli oczywiście posiadają do singla już niestety nie.

Edytowane przez PeKaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może się okazać, że łatwiej kupić cały motek z bakiem. Widziałem kiedyś coś takiego w UK za 2500 funtów ( motek ubrany w ten bak )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisz do Szefciunia, może będzie chciał sprzedać

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, podam jej namiary niech sama pisze, bo ona jest również ciekawa wrażeń z jazdy z takim zbiornikiem, chociaż jak zobaczyła ceny zbiorników do innych motocykli na stronie TT, to zapał jej do zakupu zmalała prawie do zera. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daj linka bądź telefon jeśli znasz. 

Edytowane przez PeKaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko fajnie ... w sporcie, na zamkniętych terenach i poza drogami publicznymi ..., ale bak musi mieć homologację, a z policjantem np. po niemieckiej stronie może być trudna rozmowa, a takiego baku bardzo schować pod owiewki nie można ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem jej o tym, jest świadoma tego, a zrobi jak uważa.

Na Białorusi paliwo jest prawie dwa razy tańsze niż w PL, dlatego zapewne chodzi jej o możliwość aby mieć go jak najwięcej po cenie jak najniższej, kiedy będzie podróżowała po Europie Zachodniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorry, ale argument z dupy. Ile zaoszczędzi na JEDNYM (no, może dwóch) tankowaniu? bo o tyle tu jest "afera"? 50 zł? Bo chyba ten "zachód Europy" to nie północno - wschodnia ściana PL gdzie, jak się paliwo kończy to znów wyskoczy na Białoruś zatankować?

Duży zbiornik ma wady - obciążenie, wyżej środek ciężkości, wygląd... Zaletę tylko jedną - mocno zwiększa zasięg. Przydaje się w miejscach gdzie ciężko o stacje - czyli na pewno nie w Europie ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem, to tylko moje domysły bo ilekroć z nią rozmawiałem na temat cen paliwa w UE, tylekroć żaliła się na jego cenę. Białorusini bez wiz mogą swobodnie poruszać się również po Kaliningradzkim Obwodzie, gdzie ona czasami jeździ do swych przyjaciół, a stamtąd już jest nieco bliżej. W Rosji paliwa jest jeszcze tańsze niż w RB, więc nie sądzę aby potrzebowała tych zbiorników do podroży po Rosji. Wspominała mi jeszcze, że jej marzeniem jest podróż dookoła świata, może właśnie dlatego??? :default_blink:

Edytowane przez PeKaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, PeKaeS napisał:

Nie wiem, to tylko moje domysły bo ilekroć z nią rozmawiałem na temat cen paliwa w UE, tylekroć żaliła się na jego cenę. Białorusini bez wiz mogą swobodnie poruszać się również po Kaliningradzkim Obwodzie, gdzie ona czasami jeździ do swych przyjaciół, a stamtąd już jest nieco bliżej. W Rosji paliwa jest jeszcze tańsze niż w RB, więc nie sądzę aby potrzebowała tych zbiorników do podroży po Rosji. Wspominała mi jeszcze, że jej marzeniem jest podróż dookoła świata, może właśnie dlatego??? :default_blink:

Na taką podróż to może lepiej wybrać się balonem . :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, PeKaeS napisał:

Wspominała mi jeszcze, że jej marzeniem jest podróż dookoła świata, może właśnie dlatego??? :default_blink:

To też bez sensu. Lepiej kupić dodatkowe zbiorniki typu rotpax lub w ostateczności wlać paliwo w butelki pet.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Praktycznie wszędzie na świecie benzyna jest dostępna w zasięgu 200km od poprzedniego tankowania :default_cool:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A na standardowym baku można zrobic ponad 400 km ,;-)

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wszystko prawda, ja uważam tak samo, dla mnie nawet taki napompowany singiel się nie podoba ale niektórzy mają inne poglądy i inne priorytety. Są tacy, co muszą włożyć rękę do ogniska by się samemu przekonać, że to był kijowy pomysł. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×