Skocz do zawartości
strazak

sprzedam f800 gs OFERTA Świateczna

Recommended Posts

Witam Serdecznie wszystkich , postanowiłem sprzedać moja 800 ,trafiła mi sie okazja  na r1200   http://allegro.pl/bmw-f800-gs-oferta-swiateczna-zapraszam-i7261117302.html  , może ktoś szuka , cena jak cena można sie dogadać;)  najlepiej proszę dzwonić Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie opisane... jedynie popraw proszę bo w oczy razi

- Nie ma czegoś takiego jak Leo "Vinci" :default_icon_razz:

- Miska silnika? fajnie że jest, ale chyba chodziło Ci o płytę/osłonę pod silnik :default_wink:

- co znaczy że motor nie dymi!!! ? :default_ph34r: a powinien? chyba, że to od strażaka, to w sumie nie powinien :default_icon_e_biggrin::default_icon_beer:

P.S. Ja tylko niosę pomoc :default_cafe2:

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popieram - usunąć informację o dymieniu/nie dymieniu , bo pacjent pomyśli że dzisiaj już nie dymi albo dzisiaj jeszcze nie dymi :default_icon_beer: . Po prostu nie piszemy takich rzeczy ... . To powoduje domysły i pomysły :D . Leo Vince , płyta pod silnikiem itd . 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eeee... tam. Pewnie ogłoszenie jest kierowane do określonej grupy docelowej, a wtedy takie określenia przemawiają - taki przykład: samochód na dizlu, nigdy nie bity, prowadzi się bardzo dobrze ... ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocyklisty są bardzo domyślne , one jak CIA  mają wpisane pewne słowa na które reagują ...przeważnie alergicznie :default_icon_beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze "bieżąco" przez "ż" a nie "rz", ale to nic nieznaczący szczegół :D

I tak - czepiam się :D

Generalnie fajna maszynka i myślę, że raczej szybko znajdziesz kupca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, Mytong napisał:

Jeszcze "bieżąco" przez "ż" a nie "rz", ale to nic nieznaczący szczegół :D

I tak - czepiam się :D

Generalnie fajna maszynka i myślę, że raczej szybko znajdziesz kupca.

toś się popisał

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby ktoś kupił ten motek, to chętnie odkupię tłumik ;) ale w rozsądnej cenie bo używany :)

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nowy 1200 z przesyłką z rodzinnej dla niego Italii , polskie ceny są z dooopy . 280+10 euro przesyłka . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakbym chciał kupić nowy z Italii to bym kupił a nie pisał głupie posty na forum ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie wersja karbon, ale fakt są tańsze. Zresztą podobnie gdyby ktoś szukał np. oryginalnego nowego kufra do 700/800

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, ARG napisał:

jakbym chciał kupić nowy z Italii to bym kupił a nie pisał głupie posty na forum ;)

Ten o kupnie to trochę głupi ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawiedzeni wystawiają używki na alledrogo po 1200 , wiem że po 900-950 to schodzi . Carbon italiański półtora klocka , PL 2200 ...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ;) opis poprawiony ;) pisane na wariata , a wy juz sie czepiacie ...;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 30.03.2018 o 07:02, black napisał:

toś się popisał

Może i zrobiłoby mi się smutno, gdybym rzeczywiście chciał się popisać. To było jednak w żartobliwym tonie, co - jak widać - nie wszyscy załapali ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, strazak napisał:

Witam ;) opis poprawiony ;) pisane na wariata , a wy juz sie czepiacie ...;)

My czepiamy? My niesiemy pomoc :default_icon_beer:

Fajne zdanie, ale mojej polonistce by się nie spodobało - dlaczego? ;) Niewaznie - ona nie jeździła na motocyklu to się nie zna :)

W motocyklu było na bieżąco wszystko wymieniane : w Październiku 2017  - Nowy Akumulator- nowe klocki przód i tył - nowe łożyska główki ramy - nowy olej oraz płyny chłodniczy i hamulcowy , nowy napinacz rozrządu oraz łańcuszek , dzisiaj tylko wsiadać i jeździć ;) do motocykla dodaje kufer centralny oryginalny , dla znawców tematu dodam ,że motocykl ma dużo dodatków , szyba turystyczna bmw, tłumik  leo Vince , osłony chłodnicy z touratech  , gmole , handbary ,płyta silnika , osłony pompy hamulcowej , regulatora napięcia ,halogeny , osłony zbiorniczków płynu , krata lampy , pod koniec tamtego sezonu wymieniłem również manetki , bo jedna przestała grzać ,łańcuch oraz opony w dobrym stanie , dodam też , że motocykl posiada mechaniczne smarowanie łańcucha,  oryginalny przebieg jeśli do świąt nie bedzie zainteresowania wycofuje ofertę, kupno tylko po obejrzeniu na miejscu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×