Skocz do zawartości
SimOn!

[S] Nowe rekawice Held Travel 5 TEX - rozm 9 - L

Recommended Posts

Przez pewne zamieszanie zakupowe, mam dwie pary identycznych rękawic.

Dlatego do sprzedania są jedne z nich - NOWE rękawice Helda model Travel 5 TEX. Rozmiar 9 (L). Kolor czarny.
Rozmiarówka tej marki jest raczej zbieżna, wiec można nawet na podstawie przymiarki innego modelu dopasować. Na zdjęciach widać też jakie są wymiary.

Są to rękawice typowo turystyczne.
Miałem ich wcześniejsza wersję i była naprawdę super.
Całe wykonane ze skóry. Góra z wołowej a dół z koziej. Wyposażone w membranę HIPORA wiem, że to nie gore ale mi przez godzinę w deszczu nigdy nie puszczały. Moim zdaniem za tą cenę nie ma nic lepszego. Zewnętrzne szwy, nic w paluchy nie uwiera.
Jest też wycieraczka do szyby w kasku (dla mnie obowiązkowa).
Ochraniacz kostek TEMPERFORAM; a od spodu wzmocnienie z SuperFabric.

Jest paragon i 2 lata gwarancji.

Oddam poniżej ceny sklepowej. Proponuję 310zł z przesyłką paczkomatem w cenie.

Kontakt przez PW, maila lub tel. 6 zero osiem 2-9 osiem 1 pięć 2

H_1.jpg
H_2.jpg
H_3.jpg
H_4.jpg
H_5.jpg
H_6.jpg
H_7.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic osobistego ale każdy trochę myślący skonfrontuje ceny, choćby z al.leg.ro, a tam 294 z taką samą opcją dostawy. Chyba, że masz tę świadomość i łowisz jelenia ( a to już nie ładnie na forum ;)) Pozdro.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka


  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nic osobistego ale każdy trochę myślący skonfrontuje ceny, choćby z al.leg.ro, a tam 294 z taką samą opcją dostawy. Chyba, że masz tę świadomość i łowisz jelenia ( a to już nie ładnie na forum ) Pozdro.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka



Nie ładnie to jest rzucać takie teksty jak Twoje. Można narazić się na śmieszność
Każdy trochę umiejący czytać ze zrozumieniem zobaczy, że za tyle to są te rękawice w wersji BEZ membrany. Bo ten model ma dwa warianty.


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż, masz rację.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Miałem sobie darować ale ... 240 to dobra cena czy te też inne? https://www.olx.pl/oferta/rekawice-motocyklowe-held-travel-5-tex-rozm-l-nowe-CID5-IDnhDg8.html

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach



Cóż, masz rację.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka


Miałem sobie darować ale ... 240 to dobra cena czy te też inne? https://www.olx.pl/oferta/rekawice-motocyklowe-held-travel-5-tex-rozm-l-nowe-CID5-IDnhDg8.html

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka




Nooo iii? Jesteś samotny i nudzisz się w Święta czy co?
Co Ty tu prubujesz udowadniać i po co? Lubisz złośliwe zaczepiać ludzi, wtopiłeś ale jednak chcesz mieć ostatnie słowo co?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Weź się oblej wodą, najlepiej zimną.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@SimOn, kolega agresor ;) próbuje ci tylko delikatnie zasugerować, że cena którą zaproponowałeś nieco odbiega od rynkowej, nie nerwój się :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
@SimOn, kolega agresor próbuje ci tylko delikatnie zasugerować, że cena którą zaproponowałeś nieco odbiega od rynkowej, nie nerwój się
Czy odbiega to niech każdy oceni sam, internety nie kłamią.
A nerwuję się, bo się czepia chłopina bez sensu i prubuje sugerować moją wątpliwą uczciwość. Tego bardzo nie lubię.

Zresztą po co ja się tłumaczę?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopinę to sobie w lusterku pooglądaj. Się nie czepiam, przynajmniej na razie, a już na pewno nie prubuję :)

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena jest poniżej sklepowej, ale nie za wiele. Nie jest to bardzo atrakcyjna oferta, ale też na pewno  nie próba oszustwa, więc chyba nieładnie zarzucać koledze nieuczciwość. W ogóle bez sensu jest wchodzenie na zbyt wysokie tony bez większego powodu. Piszę ogólnie, nie w czyimś kierunku. 

A ortografia dotyczy wszystkich, jeśli już. Bo inaczej to nie ładnie wygląda. 

 

Edytowane przez JacekJ
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oszustwo? Nieuczciwość? Może jeszcze próbę gwałtu? Jak zwykle JJ wpis neutralny w takich przypadkach, dosłownie w żadnym kierunku :)

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może jak się uda sprubować sprzedać rękawice, to może SimOn! spróbuje kupić słownik ortograficzny?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Może jak się uda sprubować sprzedać rękawice, to może SimOn! spróbuje kupić słownik ortograficzny?
A po co mi? Byśta chłopy zabawy nie mieli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też nie widzę zarzucania komukolwiek jakiejś nieuczciwości.

Ja po prostu myślałem, że tu są przyjaciele i jak się coś sprzedaje to jak kumplowi, po kosztach a nie prawie jak w sklepie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eee, motóra, a nawet kanapy nikt mi nie chciał sprzedać po kosztach, także sam nie wiem :(

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, SimOn! napisał:

A po co mi? Byśta chłopy zabawy nie mieli emoji23.png

Hmmm...

Jak dla zupy ważna jest włoszczyzna
Tak dla Polaka poprawna polszczyzna.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, agreSorek napisał:

Oszustwo? Nieuczciwość? Może jeszcze próbę gwałtu? Jak zwykle JJ wpis neutralny w takich przypadkach, dosłownie w żadnym kierunku :)

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka
 

Oczywiście, że tak sobie piszę, bo przecież nie mam na myśli, że popełniasz byki ortograficzne na poziomie podstawówki, a zwracasz uwagę innym. "Nie ładnie". Chodzi mi raczej o niepotrzebne nadużywanie ofensywnego języka, dość powszechne w przestrzeni publicznej. A nie piszę w konkretnym kierunku, bo dotyczy to ogólnego poziomu wypowiedzi wielu uczestników dyskusji. Zbyt łatwo rozmowa przeradza się w pewnego rodzaju nagonkę, lub zwykłą pyskówkę bez sensu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Też nie widzę zarzucania komukolwiek jakiejś nieuczciwości.
Ja po prostu myślałem, że tu są przyjaciele i jak się coś sprzedaje to jak kumplowi, po kosztach a nie prawie jak w sklepie.
Kupiłem drożej i sprzedaję taniej... no zbrodnia normalnie Czyli jak Ty byś zrobił? Jakieś rady?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, artex napisał:

Też nie widzę zarzucania komukolwiek jakiejś nieuczciwości.

Ja po prostu myślałem, że tu są przyjaciele i jak się coś sprzedaje to jak kumplowi, po kosztach a nie prawie jak w sklepie.

Po kosztach to chyba byłoby po cenie z paragonu? Zakładam, że oferowana jest niższa od zapłaconej, a rękawice nowe i pełnowartościowe. Kolega napisał, że cena niższa od sklepowej i jest to prawdą, nie szuka więc jelenia, tylko próbuje odprzedać rękawice tracąc jak najmniej. A ceny rzeczywiście bez problemu można porównać w internecie i ewentualnie podać swoją.

Mnie nie interesują ani te rekawice, ani ich cena, tylko niepotrzebna gównoburza o nic. Co innego, kiedy zaglądają tu różni cwaniaczkowie, próbujący rzeczywiście naciągnąć kogoś, a co innego, kiedy ktoś składa normalną ofertę.

Jeśli tu są przyjaciele i kumple, to nie piszmy w taki sposób do siebie, nie sugerujmy kupna słownika, bo co drugi post zawiera błędy ortograficzne i inne, często z powodu pisania na telefonie lub tablecie.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Po kosztach to chyba byłoby po cenie z paragonu? Zakładam, że oferowana jest niższa od zapłaconej, a rękawice nowe i pełnowartościowe. Kolega napisał, że cena niższa od sklepowej i jest to prawdą, nie szuka więc jelenia, tylko próbuje odprzedać rękawice tracąc jak najmniej. A ceny rzeczywiście bez problemu można porównać w internecie i ewentualnie podać swoją.
Mnie nie interesują ani te rekawice, ani ich cena, tylko niepotrzebna gównoburza o nic. Co innego, kiedy zaglądają tu różni cwaniaczkowie, próbujący rzeczywiście naciągnąć kogoś, a co innego, kiedy ktoś składa normalną ofertę.
Jeśli tu są przyjaciele i kumple, to nie piszmy w taki sposób do siebie, nie sugerujmy kupna słownika, bo co drugi post zawiera błędy ortograficzne i inne, często z powodu pisania na telefonie lub tablecie.
Dzięki Ci Głosie Rozsądku! 🖒

Przez nieuczciwy sklep musiałem kupić nowe rękawice. Wkurzam się 5 miesięcy, oni "rozpatrywali" reklamację i jednak dostałem nowe rękawice... i teraz wg. niektórych mam je najlepiej sprzedać za pół ceny... bo za drogo i jeleni szukam. No przyjacielsko jak sam ch..j tu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W czwartym poście przyznałem rację, że pomyliłem wersję rękawic. I na tym sprawa mogła by się zakończyć lecz poirytowany wyjaśnieniami sprzedającego znalazłem na olx inną ofertę znacznie bardziej atrakcyjną. To tyle z mojej strony. Ogólnie chciałem dobrze, a wyszło jak zawsze. Jednak "tu" bez zmian... Bez odbioru.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolega jasno to pokazał, więc nie trzeba przyznawać czegoś, co jest oczywiste. Można za to złagodzić ton, a niektórzy potrafią wykrztusić jakieś skromne "moj wina", albo nawet przepraszam, zamiast dokładać mocnych słów. Oferty od prywatnych osób są w pewien sposób unikatowe, więc trudno robić z nich wyznacznik cenowy. Czasami ludzie oddają nawet coś za darmo, ale co z tego wynika?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach



[quote post="395063" timestamp="1522782448" name="JacekJ" Czasami ludzie oddają nawet coś za darmo, ale co z tego wynika?

Że nie trzeba płacić?


Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, agreSorek napisał:

Ogólnie chciałem dobrze, a wyszło jak zawsze.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka
 

A jak miałoby wyglądać to "dobrze"? Jaki miałby być spodziewany efekt? Pytam bez złośliwości, ale nie sugerowałeś np. obniżenia ceny, wycofania oferty, ani niczego podobnego.

1 minutę temu, dakarowy napisał:



[quote post="395063" timestamp="1522782448" name="JacekJ" Czasami ludzie oddają nawet coś za darmo, ale co z tego wynika?

Że nie trzeba płacić? emoji16.png


Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 

Jasne, nawet miliony osób. Np. głos w wyborach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×