Skocz do zawartości
BrunoJ

[S] Opona przód tył (różne) nowe, do singla F650GS

Recommended Posts

Witajcie, 

Będę miał za kilka dni na sprzedaż dwie opony do singla F650GS (lub dowolnego pasującego)

Najchętniej odbiór osobisty w Bydgoszczy, Troche nie ma mnie na miejscu, i ewentualna wysyłka będzie wydłużona o kilka/naście dni. 

Najwcześniejszy termin odbioru najbliższy weekend.

1) 130/80 R17 (tylna), Mitas E09, klasyczna kostka, dobra i tania. Opona po jednym sezonie, 2kkm, praktycznie jak nowa, jeśli dobrze pamiętam to 2016r. Cena 175PLN (nowa 265+)

2) 100/90 R19 (przednia), TKC70, szosowo-szutrowa. Opona NOWA, prosto z hurtowni, nigdy nie montowana !!!. Rozminęła się z motocyklem zabranym w ostatni weekend do Norwegii, a jest jakieś halo ze zwrotem, więc chiwd. Cena 250PLN (nowa 310+). Opona normalnie na gwarancji, realizowanej przez jeden z serwisow w Bydg. Daty produkcji nie znam, zakładam że 2017. 

Kontakt na PW lub w wątku. 

 

Edytowane przez BrunoJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodatkowe informacje odnośnie TKC70 - produkcja koniec 2017 (48 tydzien). 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I kolejne dodatkowe informacje:

Mitas E-09, produkcja 2016, 36 tydzien. 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wysyp opon na forum to i ja sie przypomnę. Oponki czekają na nowego właściciela. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mitas wstepnie zarezerwowany, TKC70 do wziecia. Najblizszy tydzien mozliwa rowniez wysylka, pozniej dopiero od polowy czerwca. Na koniec czerwca oferta przestaje byc aktualna

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mitas sprzedany, TKC70 aktualne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podnoszę

100/90 R19 (przednia), TKC70, szosowo-szutrowa. Opona NOWA, prosto z hurtowni, nigdy nie montowana !!!.  Cena 250PLN (nowa 310+). Opona normalnie na gwarancji, realizowanej przez jeden z serwisow w Bydg. Produkcja 4817.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I jeszcze raz podnoszę i uzupełniam, a jednocześnie promocja

 

1)   100/90 R19 (przednia), TKC70, szosowo-szutrowa. Opona NOWA, nigdy nie montowana !!!.   Opona na gwarancji. Produkcja 4817. 

Cena 190PLN (nowa 310+)

 

2)  Mam też Heidenau K60 w rozmiarze jak wyżej 100/90 R19, używana, 2011, da się jeździć, ale już troche wyząbkowana. Do dojeżdzenia. Cena 40PLN. 
 

3) Jeśli by kogoś interesowało (niemotocyklowo), to mam na zbyciu komplet 4 zimówek, Michelin Aplin4, rok 2010, 185/65/R15. Od nowości na jednym aucie i na dedykowanym komplecie felg (nie były co chwilę przekładane/zdejmowane) , bieżnik ze sporym zapasem. Opony bez wad i uszkodzeń, nigdy nie naprawiane. Ze wzgłedu na wiek również traktuje jako do dojeżdzenia.

Cena 200PLN (?) za komplet  4 szt.. Tutaj preferowane bez wysyłki ze wzgledu na gabaryty.

 

Na życzenie zdjęcia na maila. 

Do cen trzeba doliczyć koszty wysyłki, chociaż oczywiście preferowany odbiór osobisty w Bydg, szczególnie w przypadku kompletu zimówek. W najbliższy weekend będę jechał trasę Bydg-Wwa, a wieczorem Bydg-Gdansk, wiec moge podrzucić po drodze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja poproszę o TKC70 z wysyłką.



Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TKC70 sprzedana, 

zostały:

 

2)  Mam też Heidenau K60 w rozmiarze jak wyżej 100/90 R19, używana, 2011, da się jeździć, ale już troche wyząbkowana. Do dojeżdzenia. Cena 40PLN. 
 

3) Jeśli by kogoś interesowało (niemotocyklowo), to mam na zbyciu komplet 4 zimówek, Michelin Aplin4, rok 2010, 185/65/R15. Od nowości na jednym aucie i na dedykowanym komplecie felg (nie były co chwilę przekładane/zdejmowane) , bieżnik ze sporym zapasem. Opony bez wad i uszkodzeń, nigdy nie naprawiane. Ze wzgłedu na wiek również traktuje jako do dojeżdzenia.

Cena 200PLN (?) za komplet  4 szt.. Tutaj preferowane bez wysyłki ze wzgledu na gabaryty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×